Nėštumo virusas siaučia tarp „bohemiečių"

Ateinantį savaitgalį minėsime Motinos dieną. Nė vienam iš mūsų nereikia pasakoti, kad mama - svarbiausias žmogus kiekvieno gyvenime. Bet, kartais net nesusimąstome, kiek mamų mus iš tiesų supa: žmonos, seserys, draugės, - visos jos mamos!
© Organizatorių nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Tad svarbu neatidėlioti ir kiekvienai iš jų pradėti rinkti dovaną! Net ir mažiausias dėmesio krislelis yra atsidėkojimas joms už nepaliaujamą darbą. Juk jos atsisako savo malonumų tam, kad jų vaikai užaugtų stiprūs, dori ir laimingi.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Nėštumo metu verslą įkūrusi kaunietė nepabijojo iššūkių
Karališkoji šeima su mažuoju princu George'u baigė savo vizitą

Be mamų mes niekada nebūtume tokie, kokie esame suaugę. Vis dėlto mūsų gyvenimo tempai ir įtampa dažnai mus priverčia primiršti svarbiausius žmones - atrodo, kad jie bus su mumis amžinai, atrodo, kad dar viską kartu suspėsime, o iš tiesų laiko pabūti ir pasidžiaugti kartu niekada nėra per daug.

Artėjant „Visos jos tokios" spektakliams, tarp repeticijų į parduotuves ieškoti dovanų išspruko ir „bohemiečiai". Įdomu, kad net trys iš jų šiuo metu laukia šeimos pagausėjimo! Tad pasidomėjome, kur jie patys perka ir renka dovanas savo mylimiausiems žmonėms.

Rafailą Karpį sutikome apsuptą knygų. Būsimasis tėtis sakėsi nemažai knygų pirksiantis savo žmonai ir greitai - jaunajai mamai. Knyga, - vienas iš nedaugelo šiandien likusių būdų pabėgti nuo kasdienio skubėjimo. Niekas geriau neįtraukia ir nepriverčia taip laisvai veikti vaizduotės, kaip gera knyga. O kokios knygos labiausiai patinka Rafailui? Štai jo penketukas, galbūt jame ką nors atrasite ir jūs: M. Bulgakovo „Meistras ir Margarita", R. Bradbury „Sudie, vasara", S. Lennon „John", J. Irving „Pasaulis pagal Garpą", K. Sabaliauskaitė „Silva rerum III".

Viktorija Miškūnaitė užsuko į juvelyrikos parduotuvę. Jauna dviejų vaikų mama bei įtemptu grafiku dirbanti solistė pati labai mėgsta papuošalus ir nepraleidžia progos savo auskarų kolekcijos praturtinti po ar net prieš kiekvieną svarbesnį koncertą. Juk ir merginoms kartais reikia „realių" priežasčių naujiems pirkiniams. Čia dovanos ji ieškos ir mamai, jai patinka ryškūs bei įspūdingi juvelyrų darbai.

Kostas Smoriginas - išskirtinių dovanų gerbėjas. Jį užtikome kvepalų parduotuvėje. Čia Kostas susipažino su išskirtiniais ir netradiciniais kvapais, kurių nežymi populiarūs prekių ženklai, čia galima rasti tik retus ir rafinuotus kvapus tų kvepalų gamintojų, kurių parfumerija, lyg geriausių kompanijų haute couture kolekcijų drabužiai, kuriama pažangiausiomis technologijomis Paryžiuje, Milane, Niujorke, Londone. 

Parfumerijos ekspertės padedamas Kostas išbandė gausybę skirtingų ir originalių kvapų, tikriausiai vieni iš jų taps puikia dovana jau greitai trijų vaikučių mama tapsiančiai, jo žmonai Dainorai.

Tadas Girininkas siūlė nepamiršti, jog prie kiekvienos dovanos verta pridėti bent vieną gėlės žiedą. Juk gyvų gėlių kvapas visuomet praskaidrina nuotaiką. Gerberos, tulpės ir orchidėjos - Tado gražiausių žiedų pasirinkimas.

„Mamos diena man yra labai svarbi. Mama - žmogus, kuris visą gyvenimą ypatingai rūpinasi savo vaikais. Dabar, kai pats turiu sūnų ir laukiame dar vieno vaiko, nuo pat pradžių mokau mylėti ir gerbti mamą. Be to ir pats matau koks tai gražus, stiprus, glaudus ir ypatingas ryšys, užsimezgantis nuo pat gimimo.", pasakojo Tadas.

Na, o visas „bohemiečių" kolektyvas, žinoma siūlo mamas pakviesti į spektaklį „Visos jos tokios", vyksiantį gegužės 1, 2, 4 dienomis. Vasariškas, pakylėtas ir šviesus renginys užburs ir vienam vakarui leis persikelti į saulėtąją Italiją, o V. A. Mocarto kūrinys pasakos intriguojančią istoriją. Visų, apsilankusiųjų tiketa.lt „Visos jos tokios" puslapyje laukia didžiulis siurprizas - dovana mamoms. Kokia? Sako geriau vieną kartą pačiam pamatyti, nei...

VCO inf.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Kodėl K. Middleton vaikų auklė taip keistai rengiasi (17)

Ji moka iš nereikalingų tualetinio popieriaus ritinėlių pagaminti muzikos instrumentą ir neprarasti savitvardos išvydusi paparacus. Auklė Maria Teresa Turrion Borrallo prižiūri Didžiosios Britanijos princo Williamo ir jo žmonos Kate vaikus.

Turkijoje šeimą sukūrusi lietuvė: meilė vaikams čia veržiasi per kraštus (2)

Kai skaitysite šį straipsnį, lietuvės Indrės (30 m.) ir turko Mustafa (35 m.) beveik trejų metų sūnus Selimas greičiausiai smagiai sau žais su bendraamžiais viename Alanijos darželių.

Ypatinga diena mažajam princui George: į mokyklą atlydėjo tėtis (3)

Šiandien Didžiosios Britanijos princo Williamo ir Kembridžo kunigaikštienės Kate Middleton sūnus pradėjo lankyti mokyklą.

Kate Middleton nėštumas sugriovė 50 metų karališkoje šeimoje buvusią tradiciją (12)

Didžiosios Britanijos princas Williamas su Kate Middleton yra jauna ir moderni šeima, nebijanti koreguoti karališkajai šeimai įprastus standartus.

Nėščia Kate Middleton visuomet atrodo puikiai, nes taiko svarbią stiliaus taisyklę (1)

Ką tik pasklidus žiniai apie trečiąjį Kembridžo hercogienės Catherine nėštumą, mados profesionalai jau laukia užsakymų - akivaizdu, kad būsimos mamos garderobas keisis. Reikės ne tik naujų suknelių, bet ir paltų, juk labiausiai Kate figūra kis šaltuoju metų laiku.

Kate Middleton nėščia – trečiasis mažylis jau pakeliui

Rugsėjo ketvirtąją pasaulį apskriejo žinia, kad Kembridžo kunigaikštienė Kate Middleton ir princas Williamas taps daugiavaikiais tėvais.

Daugkartinis olimpinis čempionas vėl taps tėčiu

Michaelas ir Nicole Phelpsai turės progą patirti tėvystės džiaugsmus dar kartą. Sūnų auginanti pora paskelbė apie antrąjį nėštumą.

Švedijos karališkoje šeimoje vėl krykštauja naujagimis

Švedijos karališkoje šeimoje vėl krykštauja naujagimis. Princas Carlas Philipas ir princesė Sofia tapo tėvais. Paskutinę vasaros dienos jiems gimė berniukas.

Nustebsite, koks vienas daiktas draudžiamas karališkosios šeimos mažyliams (4)

Princo George'o ir princesės Charlotte žaidimų kambaryje draudžiamas vienas žaislas. Spėkite, koks?

Grožio konkursai garsina lietuvės 4 metų dukterį visame pasaulyje (FOTO) (86)

Lietuvę Enriką Milne ir jos dukrytę Ariellę Didžiojoje Britanijoje žino daugelis, jei ne visi. Vos ketverių metų mažylė nuolat dalyvauja grožio konkursuose, juose laimi, o jos mama, lietuvė Enrika, drąsiai gina savo poziciją, kodėl leidžia mažylei dalyvauti grožio industrijoje.

Atkreipkite dėmesį į Kate Middleton ir jos vaikų aprangą – pastebite šią stiliaus gudrybę? (25)

Tai, kad Kembridžo hercogienė Kate Middleton yra viena stilingiausių moterų visame pasaulyje, sutiks daugelis.

Be rankų ir kojų gimęs Nikas Vujičičius vėl taps tėvu, šįkart – dvynukų (91)

Du vaikus su žmona Kanae auginantis Nikas Vujičičius vėl taps tėčiu. Ir šįkart nėštumas ypatingas - pora laukia gimstant dvynukų.

Koks vaiko vardas yra pats populiariausias tarp žinomų Lietuvos šeimų (16)

Tai, kad egzistuoja vaikų vardų mados, paneigti sunku. Tą įrodo statistiniai duomenys, liudijantys vieno ar kito vardo populiarumą.

Atviras interviu: gimęs vaikas aktorių šeimoje pakoregavo gyvenimo būdą

Aktorių Roko Petrausko (29 m.) ir Indrės Mickevičiūtės-Petrauskienės (32 m.) šeimoje jau beveik metai krykštauja sūnelis Džiugas. Ilgai lauktas vaikas menininkų gyvenimą pripildė džiaugsmo ir... atsirado tvarkos.

Žavusis princas švenčia 4 gimtadienį: išskirtinės akimirkos iš jo gyvenimo (41)

Šiandien princas George užpūs keturias žvakutes ant savo gimtadienio torto. Vienas mylimiausių pasaulyje būsimųjų karalių dėmesio centre yra nuo pirmųjų dienų.