Nėštumo virusas siaučia tarp „bohemiečių"

Ateinantį savaitgalį minėsime Motinos dieną. Nė vienam iš mūsų nereikia pasakoti, kad mama - svarbiausias žmogus kiekvieno gyvenime. Bet, kartais net nesusimąstome, kiek mamų mus iš tiesų supa: žmonos, seserys, draugės, - visos jos mamos!
© Organizatorių nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Tad svarbu neatidėlioti ir kiekvienai iš jų pradėti rinkti dovaną! Net ir mažiausias dėmesio krislelis yra atsidėkojimas joms už nepaliaujamą darbą. Juk jos atsisako savo malonumų tam, kad jų vaikai užaugtų stiprūs, dori ir laimingi.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Nėštumo metu verslą įkūrusi kaunietė nepabijojo iššūkių
Karališkoji šeima su mažuoju princu George'u baigė savo vizitą

Be mamų mes niekada nebūtume tokie, kokie esame suaugę. Vis dėlto mūsų gyvenimo tempai ir įtampa dažnai mus priverčia primiršti svarbiausius žmones - atrodo, kad jie bus su mumis amžinai, atrodo, kad dar viską kartu suspėsime, o iš tiesų laiko pabūti ir pasidžiaugti kartu niekada nėra per daug.

Artėjant „Visos jos tokios" spektakliams, tarp repeticijų į parduotuves ieškoti dovanų išspruko ir „bohemiečiai". Įdomu, kad net trys iš jų šiuo metu laukia šeimos pagausėjimo! Tad pasidomėjome, kur jie patys perka ir renka dovanas savo mylimiausiems žmonėms.

Rafailą Karpį sutikome apsuptą knygų. Būsimasis tėtis sakėsi nemažai knygų pirksiantis savo žmonai ir greitai - jaunajai mamai. Knyga, - vienas iš nedaugelo šiandien likusių būdų pabėgti nuo kasdienio skubėjimo. Niekas geriau neįtraukia ir nepriverčia taip laisvai veikti vaizduotės, kaip gera knyga. O kokios knygos labiausiai patinka Rafailui? Štai jo penketukas, galbūt jame ką nors atrasite ir jūs: M. Bulgakovo „Meistras ir Margarita", R. Bradbury „Sudie, vasara", S. Lennon „John", J. Irving „Pasaulis pagal Garpą", K. Sabaliauskaitė „Silva rerum III".

Viktorija Miškūnaitė užsuko į juvelyrikos parduotuvę. Jauna dviejų vaikų mama bei įtemptu grafiku dirbanti solistė pati labai mėgsta papuošalus ir nepraleidžia progos savo auskarų kolekcijos praturtinti po ar net prieš kiekvieną svarbesnį koncertą. Juk ir merginoms kartais reikia „realių" priežasčių naujiems pirkiniams. Čia dovanos ji ieškos ir mamai, jai patinka ryškūs bei įspūdingi juvelyrų darbai.

Kostas Smoriginas - išskirtinių dovanų gerbėjas. Jį užtikome kvepalų parduotuvėje. Čia Kostas susipažino su išskirtiniais ir netradiciniais kvapais, kurių nežymi populiarūs prekių ženklai, čia galima rasti tik retus ir rafinuotus kvapus tų kvepalų gamintojų, kurių parfumerija, lyg geriausių kompanijų haute couture kolekcijų drabužiai, kuriama pažangiausiomis technologijomis Paryžiuje, Milane, Niujorke, Londone. 

Parfumerijos ekspertės padedamas Kostas išbandė gausybę skirtingų ir originalių kvapų, tikriausiai vieni iš jų taps puikia dovana jau greitai trijų vaikučių mama tapsiančiai, jo žmonai Dainorai.

Tadas Girininkas siūlė nepamiršti, jog prie kiekvienos dovanos verta pridėti bent vieną gėlės žiedą. Juk gyvų gėlių kvapas visuomet praskaidrina nuotaiką. Gerberos, tulpės ir orchidėjos - Tado gražiausių žiedų pasirinkimas.

„Mamos diena man yra labai svarbi. Mama - žmogus, kuris visą gyvenimą ypatingai rūpinasi savo vaikais. Dabar, kai pats turiu sūnų ir laukiame dar vieno vaiko, nuo pat pradžių mokau mylėti ir gerbti mamą. Be to ir pats matau koks tai gražus, stiprus, glaudus ir ypatingas ryšys, užsimezgantis nuo pat gimimo.", pasakojo Tadas.

Na, o visas „bohemiečių" kolektyvas, žinoma siūlo mamas pakviesti į spektaklį „Visos jos tokios", vyksiantį gegužės 1, 2, 4 dienomis. Vasariškas, pakylėtas ir šviesus renginys užburs ir vienam vakarui leis persikelti į saulėtąją Italiją, o V. A. Mocarto kūrinys pasakos intriguojančią istoriją. Visų, apsilankusiųjų tiketa.lt „Visos jos tokios" puslapyje laukia didžiulis siurprizas - dovana mamoms. Kokia? Sako geriau vieną kartą pačiam pamatyti, nei...

VCO inf.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Tapusi mama Giedrė įgyvendino savo svajonę, kuri gimė iš meilės kelionėms ir fotografijai

Portalas TavoVaikas.lt atidaro naują rubriką KURIANTI MAMA apie šeimas, kurias vaiko gimimas įkvėpė naujiems iššūkiams. Šiandien kviečiame susipažinti su žavia ir veiklia Vincento mama Giedre.

Andrė AMIYA Pabarčiūtė: kaip keičiasi moters pasaulis susilaukus kūdikio

Ne paslaptis, jog motinystė – tai gamtos sukurtas vienas natūraliausių ir tobuliausių moters savirealizacijos būdų. Kartu tai ir įstabi bei atsakinga dovana moteriškai prigimčiai.

5 vaikų mama: „Aš labai myliu Lietuvą“

Penkis vaikus auginanti Neringa rašo tinklaraštį „Mama su šypsena kišenėje“. Kovo 11 - osios proga – šventiniai Neringos pamąstymai.

Ieva Mackevičienė: laukdamasi antro vaiko darai mažiau klaidų

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto įsigyti būtiniausius daiktus, kurių prireiks vos vaikui gimus.

Neseniai mama tapusi Kylie Jenner sulaukė kritikos strėlių

Jauniausioji Kardashianų šeimos sesutė Kylie mama tapo šių metų vasario 1-ąją.

Olga Malaškevičienė: „Pirmiausia savo vaikui turi būti tėvas, tik paskui – draugas“

„Visi trys vaikai yra tokie skirtingi, kad genofondas mūsų šeimoje neturi jokios reikšmės“, – linksmai pokalbį pradeda Olga. Ji su vyru Gediminu augina tris dukras. Dvi iš jų – biologinės, o trečioji – jauniausioji – įvaikinta.

K. Zvonkuvienė: noriu, kad vaikai augtų tikintys, garbingi, kuklūs, kultūringi, mandagūs, gerbtų tėvus ir aplinkinius

Katažina Zvonkuvienė įsitikinusi, kad tėvai vaikams yra veidrodis, tad ji ir siekia juo būti savo vaikams.

S. Paltanavičius: mūsų didžioji klaida – manyti, kad vaikus auklėti ir ugdyti turime ne mes, o kažkas kitas

Viešojoje erdvėje netyla diskusijos apie partizanų vaidmenį pokario laikotarpiu, apie valstybės simbolius ir jų vietą, apie emigraciją ir tėvynės meilę. Ginčai, nuomonės, pranešimai – visa tai veikia kiekvieną šeimą, kurios namuose bent kartais įjungiamas televizorius ar radijas.

Kristina Savickytė - Damanskienė turi tris patarimus visiems tėvams

Suaugusiųjų elgesys su vaiku didžiąja dalimi formuoja vaiko požiūrį į save ir aplinką, o vaikystės patirtys turi didelės įtakos jau suaugusio žmogaus gyvenimo kokybei.

Aktorė ir režisierė Ieva Jackevičiūtė apie motinystę: reikia įsiklausyti į savo prigimtį

Ieva Jackevičiūtė prieš šešerius metus buvo visur: vedė TV laidas, dalyvavo šokio projektuose, vaidino ir šoko didžiosiose Lietuvos teatro scenose, užsiėmė edukologine veikla. Šiandien, augindama 5,5 m. dukrą ir 2,5 m. sūnų, Ieva dalinasi savo motinystės patirtimi ir išgyvenimais, padėjusiais atrasti balansą tarp profesinės savirealizacijos ir namų gerovės.

Po motinystės atostogų į TV eterį grįžta Jurgita Jurkutė-Širvaitė

Viena ryškiausių ir mylimiausių televizijos laidų vedėjų Jurgita Jurkutė-Širvaitė kurį laiką buvo pasitraukusi iš viešumos.

Atvirai apie nevaisingumą prabilusios Gintarės namuose aidi vaikiškas juokas (3)

Knygos apie nevaisingumą „Kai atgimsta viltis" autorė komunikacijos specialistė Gintarė Jankauskienė (32 m.) su vyru Kęstučiu (39 m.) iš Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namų pasiėmė globoti mažąją Vytautę (1 m. 2 mėn.).

Mirandą Kerr prajuokino jos sūnaus klausimas

Garsusis „Victoria's Secret“ angelas Miranda Kerr ir „Snapchat“ įkūrėjas Evanas Spiegelis netrukus taps tėvais.

Neeilinis 35 savaičių nėščiosios poelgis

Buvusi Olimpinių žaidynių čempionė plaukikė Libby Trickett (33) šį savaitgalį nustebino visus neįprastu rekordu, kurį pasiekė iki gimdymo likus mėnesiui.

Dainininkė Gintarė Karaliūnaitė pirmą kartą atvirai prabilo apie tai, ką patyrė (1)

Dainininkė G. Karaliūnaitė pirmą kartą atvirai: apie subyrėjusią trečią santuoką, patirtą smurtą ir kūdikio netektį.