Nėštumo virusas siaučia tarp „bohemiečių"

Ateinantį savaitgalį minėsime Motinos dieną. Nė vienam iš mūsų nereikia pasakoti, kad mama - svarbiausias žmogus kiekvieno gyvenime. Bet, kartais net nesusimąstome, kiek mamų mus iš tiesų supa: žmonos, seserys, draugės, - visos jos mamos!
© Organizatorių nuotr.

Tad svarbu neatidėlioti ir kiekvienai iš jų pradėti rinkti dovaną! Net ir mažiausias dėmesio krislelis yra atsidėkojimas joms už nepaliaujamą darbą. Juk jos atsisako savo malonumų tam, kad jų vaikai užaugtų stiprūs, dori ir laimingi.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Nėštumo metu verslą įkūrusi kaunietė nepabijojo iššūkių
Karališkoji šeima su mažuoju princu George'u baigė savo vizitą

Be mamų mes niekada nebūtume tokie, kokie esame suaugę. Vis dėlto mūsų gyvenimo tempai ir įtampa dažnai mus priverčia primiršti svarbiausius žmones - atrodo, kad jie bus su mumis amžinai, atrodo, kad dar viską kartu suspėsime, o iš tiesų laiko pabūti ir pasidžiaugti kartu niekada nėra per daug.

Artėjant „Visos jos tokios" spektakliams, tarp repeticijų į parduotuves ieškoti dovanų išspruko ir „bohemiečiai". Įdomu, kad net trys iš jų šiuo metu laukia šeimos pagausėjimo! Tad pasidomėjome, kur jie patys perka ir renka dovanas savo mylimiausiems žmonėms.

Rafailą Karpį sutikome apsuptą knygų. Būsimasis tėtis sakėsi nemažai knygų pirksiantis savo žmonai ir greitai - jaunajai mamai. Knyga, - vienas iš nedaugelo šiandien likusių būdų pabėgti nuo kasdienio skubėjimo. Niekas geriau neįtraukia ir nepriverčia taip laisvai veikti vaizduotės, kaip gera knyga. O kokios knygos labiausiai patinka Rafailui? Štai jo penketukas, galbūt jame ką nors atrasite ir jūs: M. Bulgakovo „Meistras ir Margarita", R. Bradbury „Sudie, vasara", S. Lennon „John", J. Irving „Pasaulis pagal Garpą", K. Sabaliauskaitė „Silva rerum III".

Viktorija Miškūnaitė užsuko į juvelyrikos parduotuvę. Jauna dviejų vaikų mama bei įtemptu grafiku dirbanti solistė pati labai mėgsta papuošalus ir nepraleidžia progos savo auskarų kolekcijos praturtinti po ar net prieš kiekvieną svarbesnį koncertą. Juk ir merginoms kartais reikia „realių" priežasčių naujiems pirkiniams. Čia dovanos ji ieškos ir mamai, jai patinka ryškūs bei įspūdingi juvelyrų darbai.

Kostas Smoriginas - išskirtinių dovanų gerbėjas. Jį užtikome kvepalų parduotuvėje. Čia Kostas susipažino su išskirtiniais ir netradiciniais kvapais, kurių nežymi populiarūs prekių ženklai, čia galima rasti tik retus ir rafinuotus kvapus tų kvepalų gamintojų, kurių parfumerija, lyg geriausių kompanijų haute couture kolekcijų drabužiai, kuriama pažangiausiomis technologijomis Paryžiuje, Milane, Niujorke, Londone. 

Parfumerijos ekspertės padedamas Kostas išbandė gausybę skirtingų ir originalių kvapų, tikriausiai vieni iš jų taps puikia dovana jau greitai trijų vaikučių mama tapsiančiai, jo žmonai Dainorai.

Tadas Girininkas siūlė nepamiršti, jog prie kiekvienos dovanos verta pridėti bent vieną gėlės žiedą. Juk gyvų gėlių kvapas visuomet praskaidrina nuotaiką. Gerberos, tulpės ir orchidėjos - Tado gražiausių žiedų pasirinkimas.

„Mamos diena man yra labai svarbi. Mama - žmogus, kuris visą gyvenimą ypatingai rūpinasi savo vaikais. Dabar, kai pats turiu sūnų ir laukiame dar vieno vaiko, nuo pat pradžių mokau mylėti ir gerbti mamą. Be to ir pats matau koks tai gražus, stiprus, glaudus ir ypatingas ryšys, užsimezgantis nuo pat gimimo.", pasakojo Tadas.

Na, o visas „bohemiečių" kolektyvas, žinoma siūlo mamas pakviesti į spektaklį „Visos jos tokios", vyksiantį gegužės 1, 2, 4 dienomis. Vasariškas, pakylėtas ir šviesus renginys užburs ir vienam vakarui leis persikelti į saulėtąją Italiją, o V. A. Mocarto kūrinys pasakos intriguojančią istoriją. Visų, apsilankusiųjų tiketa.lt „Visos jos tokios" puslapyje laukia didžiulis siurprizas - dovana mamoms. Kokia? Sako geriau vieną kartą pačiam pamatyti, nei...

VCO inf.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Kaip po patirto šoko jaučiasi Angelinos Jolie ir Brado Pitto vaikai (2)

Praėjus beveik pusei metų nuo to laiko, kai Angelina Jolie ir Bradas Pittas pateikė dokumentus skyryboms, aktorė ir šešių vaikų mama pirmą kartą atvirai papasakojo, kaip tai atsiliepė jai ir jos vaikams.

Išplepėjo, kokios lyties dvynių laukiasi Clooney (4)

Praėjusi savaitė pasaulyje į istoriją įėjo kaip "dvynių savaitė".

Skandalinga fotosesija prieš 6 metus: kaip gražiausia vadinta mergaitė atrodo šiandien (24)

Vaikų kaip modelių naudojimas madų industrijoje visada buvo vertinamas prieštaringai. Daugelis žmonių mano, kad tai negerai – esą, vaikas patiria neigiamą poveikį ir tai jam kenkia.

Garsios dainininkės žodžiai siunčia žinią visoms pasaulio mamoms (5)

Esame įpratę matyti, kad žinomos moterys - Holivudo aktorės ar visame pasaulyje garsios dainininkės, sportininkės - po gimdymo gana greitai atrodo taip, tarsi jų kūnai nepatyrė nėštumo.

Ko galime pasimokyti iš Kate Middleton (17)

Princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Kate Middleton nori įdiegti vaikams tvirtas vertybes. Apie tai, kad labai svarbu lavinti vaikų emocinį intelektą, o ne tik mokyti juos matematikos ar rašymo, karališkoji pora prakalbo viešai.

Katažina Zvonkuvienė – apie patirtą pragarą nėštumo metu (75)

Dvynių Donato ir Kornelijos susilaukę Katažina ir Deivydas Zvonkai ryžosi atviram interviu apie nėštumo metu patirtą nerimą.

Beyonce patvirtino: taip, aš laukiuosi dvynių

Trečiadienio vakarą socialinis tinklas "Instagram" suūžė nuo netikėtos naujienos: dainininkė Beyonce paskelbė esanti nėščia.

Kristina Savickytė-Damanskienė prabilo apie skaudžią savo praeities patirtį (20)

„Sumažinkime lūkesčius savo vaikams ir žiūrėkime į jų esmę, o ne matykime juos tokius, kokius norime matyti", – skatina trijų vaikų mama aktorė Kristina Savickytė -Damanskienė ir priduria, jog šis suvokimas atėjo ne iš karto, o nuosekliai dirbant ir ieškant atsakymų į svarbiausius gyvenimo klausimus.

Dainininkas nustebino gerbėjus: gimė trynukai

Trigubas džiaugsmas JAV dainininko Pharrell Williams šeimoje. Pranešama, kad jis su žmona susilaukė trynukų.

Holivudo veteranas tėčiu tapo devintą kartą (36)

Sulaukęs 61 metų garsusis Holivudo aktorius Melas Gibsonas vėl tapo tėčiu. Jau devintą kartą.

Karališkosios poros ir jų vaikų laukia didžiulės permainos (22)

Princo Williamo (34) ir Kate Middleton (35) gyvenime nusimato rimtų permainų. Karališkieji rūmai išplatino oficialų spaudos pranešimą, kuriame pranešama, kas ir kodėl keisis garsiosios šeimos gyvenime.

Knygą apie nevaisingumą parašiusi lietuvė: įkalbinti žmones atsiverti buvo nelengva (10)

Kodėl šiandien tiek daug jaunų porų negali susilaukti vaikų? Kokie jausmai apima, kai po 15 nevaisingumo metų paimi ant rankų ką tik gimusį kūdikį? Knygą „Kai atgimsta viltis“ parašiusi Gintarė Jankauskienė drąsiai ir atvirai pažvelgė į nevaisingumo temą Lietuvoje.

50 metų sulaukusi Janet Jackson pirmą kartą tapo mama (13)

Pranešama, kad sausio 3 dieną, antradienį, dainininkė Janet Jackson pagimdė sveiką sūnų.

Netradicinis interviu su Andriumi Mamontovu: klausimai, kurių suaugusieji neužduoda (19)

TAVO VAIKO žurnale esančioje rubrikoje „Kaip paaiškintum vaikui“ kalbinami žinomi Lietuvos tėčiai, kurie atsako į mažų vaikų klausimus.

Agnė Jagelavičiūtė: jeigu neturėtumėm vaiko, mes jau seniai būtumėm išsiskyrę (43)

Atvirą interviu davusi Agnė Jagelavičiūtė prisipažįsta pasimokiusi gyvenime, kad ambicijos griauna šeimą.