Netradicinį verslą sukūrusi daugiavaikė mama Laura: iš manęs niekada neišgirsite, kad esu pavargusi

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien kviečiame susipažinti su veikliąja trijų vaikų mama Laura Balčiūte.
© Asmeninis albumas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Auginu tris nuostabius sūnus: Nojų (12), Kajų (2) ir Matą (1) ir vystau širdžiai mielą veiklą – nemokamą žurnalą senjorams „60+“. Kai man auginanti vieną vaiką sako, kad neturi laiko, tada juokaudama pasiūlau turėti dar kelis vaikus – laiko tikrai turėsite.

Iš aplinkinių girdžiu komentarų, kad man esą sunku, stebisi, kaip viską suspėju ir kaip neišprotėju... Noriu paneigti tokius įsitikinimus, aš esu labai laiminga mama, nepavargusi, o laiko turiu daugiau dabar, kai auginu tris vaikus, o ne kai auginau vieną. Tiesiog išmokau tikslingai planuoti laiką. Aš jau daugiau kaip dvejus metus nesėdžiu prie interneto ir TV, nes tai tikrai atimdavo labai daug laiko. Sakantiems, kad neturi laiko, siūlau keltis valanda anksčiau. Tą valandą skirkite sau, ramiai išgerkite kavos, medituokite, sportuokite, klausykitės motyvacinių video.

Iš manęs niekada neišgirsite, kad esu pavargusi, aš visada jaučiuosi puikiai. Esu tokios nuomonės, kad jei aš dejuosiu, kad pavargau, kokia esu nelaiminga, tai negi bus geriau? Kam bus iš šito nauda? Niekam, nei man, nei vaikams. Reikia keisti mąstymą, džiaugtis, kad turi prie ko keltis naktį, kad turi kas tave apkabina rytais, kas pasitinka su šypsena.

Laikas juk taip greit bėga, vaikai auga, mes, mamos, net nepastebėsime, kaip jiems sueis 18 metų.

Netradicinį verslą sukūrusi daugiavaikė mama Laura: iš manęs niekada neišgirsite, kad esu pavargusi
© Asmeninis albumas

Visad buvau versli asmenybė, todėl laukdamasi antro vaikelio, pradėjau galvoti apie naują projektą, kurį galėčiau vystyti augindama namuose vaikus. Norėjosi įnešti į savo rutiną kažką naujo, kad nebūtų monotonijos.

Viduje man seniai kirbėjo mintis, kad labai norėčiau padėti senjorams. Kažką padaryti, kad jų gyvenimas taptų geresnis. Turėjau nuostabią močiutę Jadvygą, kuri man buvo ir yra žmogaus idealas. Kiti senjorai man ją primena, jaučiu pagarbą ir meilę jiems.

Gal jums ir keistai nuskambės, bet idėja man kilo naktį, tiesiog šovė į galvą mintis kurti nemokamą žurnalą senjorams. Kito tokio projekto Lietuvoje nėra.

Šis žurnalas yra motyvacija senjorams, kad išėjus į pensiją gyvenimas nesibaigia, kad tai yra kaip tik nuostabiausias laikas, kurį gali skirti tik sau.

Netradicinį verslą sukūrusi daugiavaikė mama Laura: iš manęs niekada neišgirsite, kad esu pavargusi
© Asmeninis albumas

Tai tikrai nėra sveikatos žurnalas, kur kalbama tik apie sveikatą, ligas ir vaistus. Stengiuosi įkvėpti senjorams daugiau motyvacijos, teigiamų minčių, širdžiai mielų pasiūlymų – susitikimų ir t.t.

Lietuvoje visi kalba apie mažas pensijas, mes savo leidinyje dėl to nedejuojame, o kalbame apie tai, kaip papildomai senjorai galėtų užsidirbti. Tam skirta rubrika „Verslus Senjoras". Vietoj straipsnių apie ligas mes kalbame apie sveiką gyvenseną, meditaciją, profilaktiką.

Netradicinį verslą sukūrusi daugiavaikė mama Laura: iš manęs niekada neišgirsite, kad esu pavargusi
© Asmeninis albumas

Kitos temos – kelionės, mityba, sportas, naujausios technologijos, mada. Žurnalo tiražas – 10 000, jis platinamas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje visose senjorų organizacijose, Trečio amžiaus universitetuose, bibliotekose. Galima užsisakyti žurnalo elektroninę versiją (ČIA).

Netradicinį verslą sukūrusi daugiavaikė mama Laura: iš manęs niekada neišgirsite, kad esu pavargusi
© Asmeninis albumas

Visiems žurnalo „60+“ bendraautoriams, rėmėjams, klientams pasakau, kad esu trijų vaikų mama, todėl kai mes kalbėsimės telefonu, gali būti, jog girdėsis jų krykštavimas.

Kartais ir į susitikimus nueinu su vienu iš vaikų, jei susitikimas vyksta Kaune, na, o jei vyksta kitame mieste, derinuosi prie vyro Artūro tėvadienių. Manau, tai yra normalu, toks yra gyvenimas. Aš esu trijų vaikų mama ir verslininkė, ir tai yra du neatsiejami dalykai.

Šiandien aš turiu galimybę nesamdyti auklės, o prižiūrėti juos pati ir dar pasirūpinti verslu, ir tuo labai džiaugiuosi.

Jei būtų galimybė neleisti vaikų į darželį, aš jų ir neleisčiau. Nes manau, kad tėvai vaikams turi įskiepyti vertybes, o ne svetimi žmonės, tėvai turi juos mokyti, išklaustyti, patarti, stebėti ir t.t.

Mūsų, tėvų, tikslas yra užauginti vaikus taip, kad suaugus jiems nereikėtų skirti savo pusės gyvenimo kovoti su vaikystėje patirtomis traumomis, išgyvenimais ir demonais.

Mano patarimas mamoms yra toks: svajokite pačios ir leiskite svajoti vaikams. Svajonės pildosi.

Veidai

Kaip kurstyti tarpusavio santykius, kad vyras ir žmona jaustųsi nuolat įsimylėję (1)

Koučingo specialistų lektorių Smiltės (39 m.) ir Rolando (52 m.) Juraičių šeimoje auga keturi vaikai – Marija Patricija (19 m.) Teodoras (9 m.), Leonardas (7 m.) ir Glorija Ana (5 m.). Pora ne tik pati stengiasi dėl savo santykių, bet ir dalijasi patarimais su kitais.

Iš Vilniaus į kaimą išsikėlusi Toma čia atrado ramybę ir laiko sau

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Toma Peštenė.

Išskirtiniai kadrai, kai mažieji princai tampa tiesiog vaikais

Tokių akimirkų dažnai neišvysi: Didžiosios Britanijos sosto paveldėtojai su mama, Kembridžo hercogiene Catherine Middleton, dūksta pievoje su kitais vaikais.

Trijų dukryčių mama Asta: labai norėjosi jas aprengti savo mezginiais

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Asta.

Gražiausios akimirkos iš karališkųjų krikštynų Švedijoje (FOTO)

Švedijos princesė Madeleine ir jos sutuoktinis Christopher O'Neill pakrikštijo trečiąją savo atžalą.

7 vaikų mama Sabina Daukantaitė: saldainių ir dovanų vaikams už perskaitytas knygas niekada nežadu

Septynių vaikų mama Sabina Daukantaitė įsitikinusi, kad knyga turi būti tarsi stiklinė vandens – visada šalia.

Jaudinanti Monikos išpažintis: galėjau bet ką paaukoti, kad galėčiau tapti mama (5)

Savo laišku aš noriu įkvėpti ir padrąsinti negalinčias vaikelio susilaukti šeimas. Viskas yra įmanoma! Tiesa, tam reikalinga kantrybė ir didžiulis noras, bei antrosios pusės palaikymas sunkiu metu. Tik mano atveju dar prireikė ir gydytojų bei vaistų...

Kaip šiandien gyvena vyriausia pasaulyje ketvertuko motina, juos pagimdžiusi 65 metų

Prieš trejus metus, 2015 metų gegužės mėnesį, pasaulį apskriejo žinia, jog į rekordų knygą pretenduoja naujas pasiekimas: 65 metų vokietė išnešiojo ir pagimdė ketvertuką. Tai vyriausia pasaulyje moteris, susilaukusi ketvertuko.

Simona: dažniausiai kurdavau, kai vaikas miegojo, iš to kilo ir veiklos pavadinimas

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Simona.

Pažintis su kauniete Radvile: nuosavo verslo įkvėpimu tapo dukrytė ir noras ją puošti

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Radvilė.

Mažajam princui buvo iškilusi reali grėsmė

Vyras teisme prisipažino raginęs surengti išpuolį prieš mažąjį britų princą Džordžą.

Apie didelę šeimą svajojanti Simona: vaikas tikrai nėra priežastis užsidaryti tarp keturių sienų (2)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Simona.

Išskirtinė pažintis su trynukus auginančia kauniečių šeima

Retai sutiksi žmonių, kurie niekuo nesiskundžia, kurie savo gyvenimą mato tik šviesiomis spalvomis ir, kaip patys sako, viskas jiems lengva.

Dviejų sūnų mama Gintarė kuria tai, kas vaikų miegelį daro saldesnį

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Gintarė.

Sveikuoliškų užkandukų receptą sukūrusi Jurgita atrado širdžiai mielą pomėgį (2)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Jurgita.