ORIGINALU: šeima iš Kauno eglę papuošė taip, kaip niekas kitas pasaulyje FOTO

 (15)
Beveik galime kirsti lažybų, kad tai vienintelė tokia eglė Lietuvoje. O gal ir visame pasaulyje. 4 vaikus auginanti šeima žaliaskarę papuošė... puponautais.
© Asmeninio archyvo nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Žydrūnės iš Kauno šeimyna išties nemaža, joje auga keturi vaikai: Saulė (13), Kamilė (10), Arnas (10) ir Nojus (2,5). Būtent šeimos pagrandukas ir pasufleravo idėją, kaip šiemet papuošti namuose eglę.

Istoriją apie vieną originaliausių eglių mama Žydrūnė pradeda nuo pačios eglės atsiradimo jų namuose. Nedidutė dirbtinė eglutė slepia seną istoriją...

TAIP PAT SKAITYKITE:
Atviras interviu su Rolandu ir Ieva Mackevičiais apie pirmąsias Kalėdas trise
8 vietos Lietuvoje, kur išties galima pajusti Kalėdų dvasią

<span style="color: #ff0000;">ORIGINALU:</span> šeima iš Kauno eglę papuošė taip, kaip niekas kitas pasaulyje <span style="color: #ff0000;"><sup>FOTO</sup></span>
© Asmeninio archyvo nuotr.

Pasakoja keturių vaikų mama iš Kauno: „Viskas prasidėjo nuo mano močiutės, kurią vaikai švelniai vadina „Pro". Promočiutei metams bėgant ėmė smarkiai šlubuoti sveikata, todėl nusprendė parduoti savo sodybą Dzūkijos kraštuose. Gaila buvo ir močiutei, ir man tų daiktų, kurie kėlė tiek gražių vaikystės prisiminimų. Močiutė kreipėsi pagalbos į mus parsigabenant visas širdžiai mielas smulkmenas iš buvusių namų į Kauną.

<span style="color: #ff0000;">ORIGINALU:</span> šeima iš Kauno eglę papuošė taip, kaip niekas kitas pasaulyje <span style="color: #ff0000;"><sup>FOTO</sup></span>
© Asmeninio archyvo nuotr.

Mūsų šeimos automobilis didelis, tad ir bagažinė atitinkamo dydžio, joje tilpo daugiau nei smulkmenos. Bevaikštant po ištuštėjusius namus, kilo noras ir man kažką pasiimti... Tada akis užkliuvo už skarele aprištos dėžės, kurioje ir gulėjo laiko nesugadinta dirbtinė Kalėdų eglutė.

<span style="color: #ff0000;">ORIGINALU:</span> šeima iš Kauno eglę papuošė taip, kaip niekas kitas pasaulyje <span style="color: #ff0000;"><sup>FOTO</sup></span>
© Asmeninio archyvo nuotr.

Dukroms buvo labai smalsu pažiūrėti, kaip gi atrodė mamos laikų eglutė. Jos eglutę ir surinko. Senąja eglute labiausiai džiaugėsi mažiausias sūnelis, jis prie jos nieko net neprileido, įsitikinęs, kad tai tik jo eglutė".

„Ilgai žiūrėjau į žaliaskarę, mąstydama, kaip ja papuošti, kaip atgaivinti naujam gyvenimui. Jokios mintys nešovė į galvą, kol pats mažylis Nojus nepametėjo man idėjos. Atsinešė dėžutę su puponautais prie eglės ir pradėjo žaisti.

Tada man beliko pasiimti lipnios juostos, siuvimo siūlų ir žirkles. Priklijavau lipnios juostos vieną galą, tada įdėjau siūlą ir jį priklijavau likusiu lipnios juostos galu. Labai paprasta, bet laikosi tvirtai. Baigę puošybos darbus, pakvietėm ir didžiuosius vaikus įvertinti eglės. Iš pradžių buvo visiems juoko, o vėliau vyriausioji dukra pasiūlė pasidalinti savo idėja Facebook'e".

O kaip savo eglę ar namus papuošėte jūs? Jeigu turite smagių idėjų, visada laukiame jų el. paštu tavovaikas@delfi.lt. Pasidalinkite ir savo firminiais Kalėdų receptais, ir rankų darbo dovanėlėmis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Beata Nicholson laukiasi ketvirtojo vaiko

TV laidų vedėja, kulinarinių knygų autorė Beata Nicholson su vyru Tomu Nicholson laukia šeimos pagausėjimo.

Piešianti ir fotografuojanti teisininkė Milda: svajoju, kad para turėtų 72 valandas

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi kūrybingoji Milda Labutė.

Paviešintos oficialios mažojo princo krikštynų nuotraukos turi kelias neįprastas detales (1)

Liepos 9 dieną pakrikštijus mažiausiąjį Didžiosios Britanijos princą Louis, neapsieita be oficialios krikštynų fotosesijos.

Kelionių tinklaraštininkė Agnė griauna mitus: keliauti nėra brangu ir keliauti su kūdikiu – visai ne vargas

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi aistringa keliautoja Agnė.

Išaušo ypatinga diena karališkajai šeimai ir mažiausiajam princui

Šiandien bus pakrikštytas trečiasis Didžiosios Britanijos princo Williamo ir Kembridžo hercogienės Catherine Middleton vaikas – prieš kelis mėnesius gimęs princas Louis.

Seną svajonę išpildžiusi Ilona: kuprinėje su vaiko daiktais visada turiu užrašų knygelę

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Ilona Ginaitytė. Suteikiame žodį jai.

Živilė Vaškytė - Lubienė: kuo vaikas labiau veda iš kantrybės, tuo stipriau reikia jį apkabinti

Televizijos žurnalistė Živilė Vaškytė-Lubienė su vyru, dainininku Edgaru Lubiu, augina Fridą ir Herkų. Moteris juokauja, kad savo vaikų neturi, nes jai nuolat visi sako, kad abu vaikai labai panašūs į tėtį. Apie motiniškus džiaugsmus bei iššūkius ir pasikalbėjome.

Monikos kūrinius norisi suvalgyti iškart, tačiau jų paskirtis visai kita (3)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Monika.

Živilė Kropaitė: „Maniau, kad pagimdysiu lengvai, deja“

LRT laidos „Svarbios detalės“ vedėja Živilė Kropaitė (33 m.) su vyru teisininku Liudu Basiuliu (35 m.) neseniai susilaukė sūnaus Vėjo. Dar niekada nesame kalbinę mamos prabėgus vos dviem savaitėm po vaikelio gimimo. Živilės gimdymo įspūdžiai tokie švieži, o mamos patirtis tokia trumputė. Bet jaunosios mamos toks užkrečiantis, visai Lietuvai pažįstamas juokas niekur nedingęs.

Iš emigracijos Norvegijoje grįžusi alytiškė pasiūlė tėvams originalų būdą įamžinti vaiko gimimą

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Kristina Barbuškienė iš Alytaus.

Ineta Puzaraitė-Žvagulienė: kraitelis ankstukų šeimoms yra gyvybiškai svarbus

Paramos projektas „Ankstukai", skirtas neišnešiotiems naujagimiams, kartu su ankstuko mama ir projekto ambasadore Ineta Puzaraitė-Žvagulienė pristatė gyvybiškai svarbų „Ankstuko šeimos kraitelį". Pirmieji kraiteliai jau pasiekė Santaros Akušerijos ir ginekologijos centrą.

Likimo išbandymų patyrusi trijų vaikų mama nenuleidžia rankų ir siekia savo svajonių

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Vaida.

Suradusi mėgstamą veiklą klaipėdietė ja užkrėtė ir tris savo vaikus (4)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Olga.

Stilingus rūbus vaikams kurianti Beata atskleidžia savo sėkmės paslaptį

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien kviečiame susipažinti su Beata.

Gintarės sukurtus drabužėlius pirmieji išbando ir demonstruoja vaikai

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums el.paštu portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Gintarė.