ORIGINALU: šeima iš Kauno eglę papuošė taip, kaip niekas kitas pasaulyje FOTO

 (15)
Beveik galime kirsti lažybų, kad tai vienintelė tokia eglė Lietuvoje. O gal ir visame pasaulyje. 4 vaikus auginanti šeima žaliaskarę papuošė... puponautais.
© Asmeninio archyvo nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Žydrūnės iš Kauno šeimyna išties nemaža, joje auga keturi vaikai: Saulė (13), Kamilė (10), Arnas (10) ir Nojus (2,5). Būtent šeimos pagrandukas ir pasufleravo idėją, kaip šiemet papuošti namuose eglę.

Istoriją apie vieną originaliausių eglių mama Žydrūnė pradeda nuo pačios eglės atsiradimo jų namuose. Nedidutė dirbtinė eglutė slepia seną istoriją...

TAIP PAT SKAITYKITE:
Atviras interviu su Rolandu ir Ieva Mackevičiais apie pirmąsias Kalėdas trise
8 vietos Lietuvoje, kur išties galima pajusti Kalėdų dvasią

<span style="color: #ff0000;">ORIGINALU:</span> šeima iš Kauno eglę papuošė taip, kaip niekas kitas pasaulyje <span style="color: #ff0000;"><sup>FOTO</sup></span>
© Asmeninio archyvo nuotr.

Pasakoja keturių vaikų mama iš Kauno: „Viskas prasidėjo nuo mano močiutės, kurią vaikai švelniai vadina „Pro". Promočiutei metams bėgant ėmė smarkiai šlubuoti sveikata, todėl nusprendė parduoti savo sodybą Dzūkijos kraštuose. Gaila buvo ir močiutei, ir man tų daiktų, kurie kėlė tiek gražių vaikystės prisiminimų. Močiutė kreipėsi pagalbos į mus parsigabenant visas širdžiai mielas smulkmenas iš buvusių namų į Kauną.

<span style="color: #ff0000;">ORIGINALU:</span> šeima iš Kauno eglę papuošė taip, kaip niekas kitas pasaulyje <span style="color: #ff0000;"><sup>FOTO</sup></span>
© Asmeninio archyvo nuotr.

Mūsų šeimos automobilis didelis, tad ir bagažinė atitinkamo dydžio, joje tilpo daugiau nei smulkmenos. Bevaikštant po ištuštėjusius namus, kilo noras ir man kažką pasiimti... Tada akis užkliuvo už skarele aprištos dėžės, kurioje ir gulėjo laiko nesugadinta dirbtinė Kalėdų eglutė.

<span style="color: #ff0000;">ORIGINALU:</span> šeima iš Kauno eglę papuošė taip, kaip niekas kitas pasaulyje <span style="color: #ff0000;"><sup>FOTO</sup></span>
© Asmeninio archyvo nuotr.

Dukroms buvo labai smalsu pažiūrėti, kaip gi atrodė mamos laikų eglutė. Jos eglutę ir surinko. Senąja eglute labiausiai džiaugėsi mažiausias sūnelis, jis prie jos nieko net neprileido, įsitikinęs, kad tai tik jo eglutė".

„Ilgai žiūrėjau į žaliaskarę, mąstydama, kaip ja papuošti, kaip atgaivinti naujam gyvenimui. Jokios mintys nešovė į galvą, kol pats mažylis Nojus nepametėjo man idėjos. Atsinešė dėžutę su puponautais prie eglės ir pradėjo žaisti.

Tada man beliko pasiimti lipnios juostos, siuvimo siūlų ir žirkles. Priklijavau lipnios juostos vieną galą, tada įdėjau siūlą ir jį priklijavau likusiu lipnios juostos galu. Labai paprasta, bet laikosi tvirtai. Baigę puošybos darbus, pakvietėm ir didžiuosius vaikus įvertinti eglės. Iš pradžių buvo visiems juoko, o vėliau vyriausioji dukra pasiūlė pasidalinti savo idėja Facebook'e".

O kaip savo eglę ar namus papuošėte jūs? Jeigu turite smagių idėjų, visada laukiame jų el. paštu tavovaikas@delfi.lt. Pasidalinkite ir savo firminiais Kalėdų receptais, ir rankų darbo dovanėlėmis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

S. Paltanavičius: mūsų didžioji klaida – manyti, kad vaikus auklėti ir ugdyti turime ne mes, o kažkas kitas

Viešojoje erdvėje netyla diskusijos apie partizanų vaidmenį pokario laikotarpiu, apie valstybės simbolius ir jų vietą, apie emigraciją ir tėvynės meilę. Ginčai, nuomonės, pranešimai – visa tai veikia kiekvieną šeimą, kurios namuose bent kartais įjungiamas televizorius ar radijas.

Kristina Savickytė - Damanskienė turi tris patarimus visiems tėvams

Suaugusiųjų elgesys su vaiku didžiąja dalimi formuoja vaiko požiūrį į save ir aplinką, o vaikystės patirtys turi didelės įtakos jau suaugusio žmogaus gyvenimo kokybei.

Aktorė ir režisierė Ieva Jackevičiūtė apie motinystę: reikia įsiklausyti į savo prigimtį

Ieva Jackevičiūtė prieš šešerius metus buvo visur: vedė TV laidas, dalyvavo šokio projektuose, vaidino ir šoko didžiosiose Lietuvos teatro scenose, užsiėmė edukologine veikla. Šiandien, augindama 5,5 m. dukrą ir 2,5 m. sūnų, Ieva dalinasi savo motinystės patirtimi ir išgyvenimais, padėjusiais atrasti balansą tarp profesinės savirealizacijos ir namų gerovės.

Po motinystės atostogų į TV eterį grįžta Jurgita Jurkutė-Širvaitė

Viena ryškiausių ir mylimiausių televizijos laidų vedėjų Jurgita Jurkutė-Širvaitė kurį laiką buvo pasitraukusi iš viešumos.

Atvirai apie nevaisingumą prabilusios Gintarės namuose aidi vaikiškas juokas (1)

Knygos apie nevaisingumą „Kai atgimsta viltis" autorė komunikacijos specialistė Gintarė Jankauskienė (32 m.) su vyru Kęstučiu (39 m.) iš Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namų pasiėmė globoti mažąją Vytautę (1 m. 2 mėn.).

Mirandą Kerr prajuokino jos sūnaus klausimas

Garsusis „Victoria's Secret“ angelas Miranda Kerr ir „Snapchat“ įkūrėjas Evanas Spiegelis netrukus taps tėvais.

Neeilinis 35 savaičių nėščiosios poelgis

Buvusi Olimpinių žaidynių čempionė plaukikė Libby Trickett (33) šį savaitgalį nustebino visus neįprastu rekordu, kurį pasiekė iki gimdymo likus mėnesiui.

Dainininkė Gintarė Karaliūnaitė pirmą kartą atvirai prabilo apie tai, ką patyrė (1)

Dainininkė G. Karaliūnaitė pirmą kartą atvirai: apie subyrėjusią trečią santuoką, patirtą smurtą ir kūdikio netektį.

Rimantė Kulvinskytė: kaip jūs nepradedate smaugti tokių tėvų? (1)

Maistas gali būti ir priešas, ir draugas. Tačiau kaip rasti teisingos mitybos raktą, kai yra ne tik priešprieša tarp veganų, vegetarų ir visavalgių, tačiau jų pateikiamos teisingos mitybos taisyklės prieštarauja viena kitai?

4 vaikų tėtis Nikas Vujičius pasidalijo įspūdingomis savo dvynukių nuotraukomis

Nikas Vujičičius su žmona Kanae augina keturis vaikus. Prieš mėnesį gimusioms dvynukėms šeima surengė pirmąją fotosesiją.

Atviras interviu su socialine globėja, kurios širdyje yra vietos nepagimdytiems vaikams (8)

Laikinoji socialinė globėja Almeda (27 m.) ir jos vyras Ernestas Tričius (30 m.) augina 9 mėnesių sūnų Polą ir 3 mėnesių globotinį Dominyką. Juos abu žindo savo pienuku.

Eglė Straleckaitė: „Dabar svarbiausia – neužbučiuoti"

Šokėja ir šokių mokytoja Eglė Straleckaitė–Daugėlė (25 m.) su vyru verslininku Justinu Daugėla (28 m.) augina dukrytę Vakarę. Atvirai – apie gimdymą ir žindymą bei motinystės pirmuosius žingsnius.

Vaikai, kurie užaugo su TAVO VAIKO žurnalu: kai svajonės pildosi

Viena populiariausių TAVO VAIKO žurnalo rubrikų - „Redakcijos kūdikis“. Visus metus redakcija stebi ir aprašo kūdikio vystymąsi nuo gimimo iki metų.

Svarbi detalė, kodėl princesė Charlotte darželį pradeda lankyti būtent dabar

Dveji su puse metų. Toks amžius pasirodė idealus pradėti lankyti vaikų darželį Didžiosios Britanijos princesei Charlotte.

Giedrės gyvenimą pakeitęs gimdymas įkvėpė imtis naujos veiklos Lietuvoje

Su dviejų vaikų mama Giedre Šopaite – Šilinskiene susipažinau „Reach for change" organizuotoje konferencijoje „Kurkime geresnį pasaulį vaikams". Iš visų pranešėjų jos pasakojimas įstrigo labiausiai – buvo asmeniškiausias ir jautriausias.