Palapinę dukrytei pasiuvusi Gabrielė atrado mėgstamą veiklą

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia).
© Asmeninio albumo nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Šiandien kviečiame susipažinti su Gabriele iš Kauno rajono, kuri siūdama ir nerdama sukuria daug grožybių. Tačiau apie viską tegul pasakoja pati Gabrielė.

„Auginame dukrytę Mantę, kuriai yra 1 metai ir 9 mėnesiai, taip pat turime šunį Funny. Tokia ta mūsų nedidukė 4 asmenų šeima. Pagal specialybę esu kineziterapeutė, bet neteko ja dirbti, nors tai visada buvo mano svajonių profesija. Prieš gimstant dukrytei dirbau visai kitokio pobūdžio darbą klientų aptarnavimo srityje ir tai man visai nepatiko, todėl jau seniai kirbėjo mintis, kad norėčiau dirbti sau.

Palapinę dukrytei pasiuvusi Gabrielė atrado mėgstamą veiklą
© Asmeninio albumo nuotr.

Susilaukus mažylės reikėjo išmokti gyventi kitaip, t.y., taip sudėlioti savo dieną, kad užtektų laiko visiems ir viskam. Vadovaujuosi moto, kad kuo daugiau darai, tuo daugiau ir padarai. Tai veikia! Niekada nesėdėjau ir neburbėjau, kad „oi, kaip man trūksta laiko“. Siūdama ir nerdama pailsiu pati, darau tai arba kai Mantė miega, arba kai su ja užsiima tėtis, seneliai.

Visa mano veikla prasidėjo tada, kai internete pradėjau ieškoti vaiko kambariui tinkamų žaisladėžių ir pamačiau palapines. „Kaip smagu vaikui tokią turėti, tai tarsi tik jo erdvė, reikia tokios ir mums“, – tąkart pagalvojau.

Palapinę dukrytei pasiuvusi Gabrielė atrado mėgstamą veiklą
© Asmeninio albumo nuotr.

Na, ir ką... Niekada anksčiau nesiuvusi nuėjau pas močiutę, paprašiau paskolinti siuvimo mašiną ir išmokyti ja elgtis. Močiutė parodė, kaip siūti tiesią siūlę, dar susiradau pamoką internete ir štai – palapinė pagaminta!

Iki šiol dukrytei tai pati geriausia žaidimų vieta. Ten gyvena jos lėlės, meškinai, net ir pusryčiaujame kartais ten. Atšilus orui persikėlėme į lauką, Mantės pietų miegas joje būna labai saldus.

Palapinę dukrytei pasiuvusi Gabrielė atrado mėgstamą veiklą
© Asmeninio albumo nuotr.

Tada pasiūti paprašė viena pažįstama moteris. Sutikau, nes pamačiau, kad man pradeda patikti ši veikla. Pasiuvau jai, tada dar vienai draugei. O tada pamaniau – kodėl gi nepavertus to mažu darbeliu auginant vaiką? Taip ir gimė šis mano mažas projektas „My MAMMA Made“ (feisbuko paskyra ČIA).

Palapinę dukrytei pasiuvusi Gabrielė atrado mėgstamą veiklą
© Asmeninio albumo nuotr.

Palapinės tinka kūdikiams nuo 6 mėnesių. Siuvu jas iš šimtaprocentinės medvilnės, 170 cm aukščio. Man kiekvienas užsakymas yra ypatingas, o labiausiai išskirtinis buvo gal „Pono Leono“ tinklaraštininkės užsakymas pasiūti juodą palapinę. Abejojau, kaip bus, ar ši spalva tinka vaikui, bet rezultatas labai patiko.

Malonumas yra kurti mažiesiems ir jų tėveliams, gauti teigiamą atgalinį ryšį. Buvo ir pastabų, bet jos skatina daryti geriau ir daugiau, taigi, man kritika padeda nesustoti.

Kol kas planuoju tobulinti tai, ką darau, galbūt kurti daugiau interjero detalių. Apie plėtrą negalvoju, noriu, kad tai būtų malonia veikla.

Palapinę dukrytei pasiuvusi Gabrielė atrado mėgstamą veiklą
© Asmeninio albumo nuotr.

Derinti šią kūrybinę veiklą su motinyste sekasi labai gerai. Daug padeda anyta ir mano vyras. Darbus susiskirstau taip, kad dukrytė nejaustų mano dėmesio stokos. Kartais tenka pasiūti ir pasisodinus ją ant kelių, būna visko, bet man labai patinka tai, ką aš darau.

Palapinę dukrytei pasiuvusi Gabrielė atrado mėgstamą veiklą
© Asmeninio albumo nuotr.

Mamoms palinkėčiau neužsidaryti su mažyliu dviese, nenurašyti savęs, daugiau pasitikėti ir siekti užsibrėžtų tikslų, nes vaikas tikrai nėra kliūtis tobulėti, dirbti, keliauti, viską galima suderinti, kad visi būtų laimingi“.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Kaip kurstyti tarpusavio santykius, kad vyras ir žmona jaustųsi nuolat įsimylėję (1)

Koučingo specialistų lektorių Smiltės (39 m.) ir Rolando (52 m.) Juraičių šeimoje auga keturi vaikai – Marija Patricija (19 m.) Teodoras (9 m.), Leonardas (7 m.) ir Glorija Ana (5 m.). Pora ne tik pati stengiasi dėl savo santykių, bet ir dalijasi patarimais su kitais.

Iš Vilniaus į kaimą išsikėlusi Toma čia atrado ramybę ir laiko sau

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Toma Peštenė.

Išskirtiniai kadrai, kai mažieji princai tampa tiesiog vaikais

Tokių akimirkų dažnai neišvysi: Didžiosios Britanijos sosto paveldėtojai su mama, Kembridžo hercogiene Catherine Middleton, dūksta pievoje su kitais vaikais.

Trijų dukryčių mama Asta: labai norėjosi jas aprengti savo mezginiais

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Asta.

Gražiausios akimirkos iš karališkųjų krikštynų Švedijoje (FOTO)

Švedijos princesė Madeleine ir jos sutuoktinis Christopher O'Neill pakrikštijo trečiąją savo atžalą.

7 vaikų mama Sabina Daukantaitė: saldainių ir dovanų vaikams už perskaitytas knygas niekada nežadu

Septynių vaikų mama Sabina Daukantaitė įsitikinusi, kad knyga turi būti tarsi stiklinė vandens – visada šalia.

Jaudinanti Monikos išpažintis: galėjau bet ką paaukoti, kad galėčiau tapti mama (5)

Savo laišku aš noriu įkvėpti ir padrąsinti negalinčias vaikelio susilaukti šeimas. Viskas yra įmanoma! Tiesa, tam reikalinga kantrybė ir didžiulis noras, bei antrosios pusės palaikymas sunkiu metu. Tik mano atveju dar prireikė ir gydytojų bei vaistų...

Kaip šiandien gyvena vyriausia pasaulyje ketvertuko motina, juos pagimdžiusi 65 metų

Prieš trejus metus, 2015 metų gegužės mėnesį, pasaulį apskriejo žinia, jog į rekordų knygą pretenduoja naujas pasiekimas: 65 metų vokietė išnešiojo ir pagimdė ketvertuką. Tai vyriausia pasaulyje moteris, susilaukusi ketvertuko.

Simona: dažniausiai kurdavau, kai vaikas miegojo, iš to kilo ir veiklos pavadinimas

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Simona.

Pažintis su kauniete Radvile: nuosavo verslo įkvėpimu tapo dukrytė ir noras ją puošti

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Radvilė.

Mažajam princui buvo iškilusi reali grėsmė

Vyras teisme prisipažino raginęs surengti išpuolį prieš mažąjį britų princą Džordžą.

Apie didelę šeimą svajojanti Simona: vaikas tikrai nėra priežastis užsidaryti tarp keturių sienų (2)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Simona.

Išskirtinė pažintis su trynukus auginančia kauniečių šeima

Retai sutiksi žmonių, kurie niekuo nesiskundžia, kurie savo gyvenimą mato tik šviesiomis spalvomis ir, kaip patys sako, viskas jiems lengva.

Dviejų sūnų mama Gintarė kuria tai, kas vaikų miegelį daro saldesnį

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Gintarė.

Sveikuoliškų užkandukų receptą sukūrusi Jurgita atrado širdžiai mielą pomėgį (2)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Jurgita.