Penketuko susilaukę tėvai tvirtina, kad jį pradėjo natūraliai

Kai pasigirsta pranešimų, kad vienur ar kitur šeima susilaukė penketuko, tuoj pasigirsta skeptikų choras, kad tai pagalbinio apvaisinimo, hormonų arba bent jau gydymo nuo nevaisingumo rezultatas. Tačiau ką tik iš ligoninės penketuką parsivežusi šeima tvirtina, kad jų susilaukė natūraliausiu pasaulyje būdu!
© Scanpix

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Svajojo turėti daug vaikų

Amerikiečiai Evona ir Dionas Derrico visada norėjo turėti daug vaikų. Jų svajonės pildosi! Rugsėjo šeštą dieną Evona ir Dionas tapo devynių vaikų tėvais. Per dešimt minučių iš keturių vaikų tėvų jie virto didžiulio būrio - net devynių - vaikų tėvais.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Kas nutinka, kai vaikai mato tėvus nuogus?
VIDEO: nufilmuotas 13 savaičių vaisius gimdoje šokčioja it akrobatas

Penketukas gimė 32 nėštumo savaičių

Vienoje Arizonos ligoninėje Evona pagimdė penketuką - tris mergaites ir du berniukus. Vaikučiai gimė sveiki, kiek įmanoma tokio amžiaus mažyliams. Evonai pavyko penketuką išnešioti iki 32 nėštumo savaičių ir dviejų dienų. Viso nėštumo metu moteris buvo prižiūrima specialistų, kurie specializuojasi prižiūrėdami daugiavaisius nėštumus. 

Penketuko susilaukę tėvai tvirtina, kad jį pradėjo natūraliai
Šeima nesitikėjo, kad laukiasi iš karto penkių kūdikių.
© Scanpix

Šeima nusprendė laikytis tradicijos visiems penkiems vaikams suteikti vardus iš D raidės, tad penketukas buvo pavadintas taip: sūnūs Deniko, Dariz, dukrytės Deonee, Daician ir Daiten.

Penketuko susilaukę tėvai tvirtina, kad jį pradėjo natūraliai
Visiems penkiems naujagimiams suteikti vardai iš D raidės.
© Scanpix

Namuose laukia dar keturi vyresnieji vaikai

Penketukas - ne pirmieji Evonos ir Diono tėvai. Sugrįžtančių iš ligoninės jų namuose jau laukė 7 -erių metų sesutė, trimetis broliukas ir vienerių metų berniukai dvyniai. Tiesa, į namus kol kas išleisti tik trys iš penkių mažylių, kiti dar tebėra prižiūrimi medikų ir laukia, kol sustiprėję galės grįžti namo.

Penketuko susilaukę tėvai tvirtina, kad jį pradėjo natūraliai
Iš ligoninės namo išleisti trys stipriausieji naujagimiai, du dar prižiūrimi medikų.
© Scanpix

„Mes visada svajojome apie daug vaikų. Esame kalbėję, kad norėtume ir galėtume auginti 11 - 12 vaikų. Vaiko gimimas - tai Dievo palaiminimas mums", - sako tėvai.

Beje, jie ne iš karto galėjo grįžti į savo namus Las Vegase. Vaikučiai dar turėjo sustiprėti ligoninėje, inkubatoriuose, priaugti svorio ir tik dabar, praėjus pusantro mėnesio, su trim stipriausiais buvo išleisti į namus.

Sugrįžusius namo, juos pasitiko ne tik vyresnieji keturi vaikai, bet ir žiniasklaidos atstovai. Žiniasklaidos dėmesį galima suprasti - šeima paskelbė, jog penketukas - tai gamtos dovana, pradėta natūraliu būdu, be medikų pagalbos ir vaistų.

Penketuko susilaukę tėvai tvirtina, kad jį pradėjo natūraliai
Spaudos konferencijoje penketuko tėtis sakė, kad tai - netikėta gamtos dovana, o ne medikų gydymo rezultatas.
© Scanpix

Tikimybė penketuko susilaukti natūraliai - itin maža

Natūraliu keliu susilaukti penketuko tikimybė yra labai maža. Medikai sako kad tikimybė yra maždaug 1 iš 48 milijonų. 

Verta paminėti, kad net ir pastojus su penkiais vaikučiais, išlieka rizika, kad nėštumas nesibaigs visiškai sėkmingai. Vienas ar keli vaisiai gali sustoti vystytis dar ankstyvojoje nėštumo stadijoje, išlieka didelė persileidimo ar priešlaikio gimdymo tikimybė.

Šią vasarą penketuko susilaukė ir 23 - metų čekė Alexandra Kinova. Ji taip pat buvo pareiškusi, jog penketukas pradėtas natūraliai, o ne pagalbinio apvaisinimo rezultatas.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Karališkieji rūmai nesusitvarko su mažuoju princu ir imasi specialių priemonių? (5)

Liepos pabaigoje ketvirtąjį gimtadienį švęsiantis princas George – kietas riešutėlis savo tėvams - princui Williamui bei Kate Middleton. Pranešama, kad mažylis turės ir antrą auklę.

Nėščia sportininkė žurnalo viršeliui pozavo nuoga (1)

Besilaukianti ir jau tuoj gimdysianti 35 metų tenisininkė Serena Williams papuošė naujausią žurnalo „Vanity Fair“ viršelį.

Kova pralaimėta: mirė vaikas, kurio istorija sujaudino milijonus (6)

Kai prieš dvejus metus gimė Eli Thompson, jo istorija nepaliko abejingų. Be nosies gimusį mažylį medikai „nurašė" iš karto, tačiau mylintys tėvai nepasidavė, jį augino ir sakė, kad jų mažylis - pats gražiausias.

Prieštaringomis nėštumo nuotraukomis išgarsėjęs modelis vėl laukiasi ir vėl stebina (4)

Daugiau kaip du milijonus gerbėjų instagrame turinti modelis ir fitneso žvaigždė Sarah Stage (33) ką tik paskelbė besilaukianti antrojo vaikelio.

Reportažas iš ypatingos vietos šalia Kauno, kur gyvena fėjos (17)

Knygų „Miglų slėnio fėjos“ ir „Fėjų burtai“ autorė lėlininkė Edita Lei (45 m.) su vyru Arūnu ir jau suaugusia dukra Paula (22 m.) gyvena, galima sakyti, miške. Kaime, kurį, ieškodami fėjų, žmonės susiranda net nežinodami tikrojo jo pavadinimo. Vadina jį Miglų kaimu arba tiesiog Fėjų slėniu ir stebuklingo jausmo vedami kažkaip ima ir atklysta ten, kur ir norėjo atklysti...

Belaukiant tėvelio sugrįžtant iš ralio... (1)

Prieš pusmetį Matukas, būdamas vos daugiau nei mėnesio amžiaus, išleido tėvelį Antaną Juknevičių į garsųjį Dakaro ralį, iš kurio jis parvežė labai garbingą 21-ą vietą, o gegužės pabaigoje Matukas sulaukė ypatingo dėmesio - net trijų „auklyčių“: močiutės ir dviejų prosenelių, nes tėvelis išvyko dalyvauti „FIA“ pasaulio „Cross-Country“ ralio taurės etape, kuris šiais metais vyko Kazachstane. Šį kartą jį lydėjo ir Matuko mama Martina, kuri rūpinasi viešaisiais ryšiais.

Po skaudžios netekties šiaulietę aplankė motinystės stebuklas (7)

Šiaulietės Dovilės istorijoje sutelpa ir neapsakomas skausmas ir didžiulis džiaugsmas.

Trečio vaikelio besilaukianti Živilė norėjo darbo, kuriame būtų pati sau viršininkė (3)

Kartais manoma, kad vaikus auginančios mamos pamiršta save, savo karjerą ir pomėgius, nes paprasčiausiai neberanda tam laiko.

Skaudžius likimo kirčius atlaikiusi 2 vaikų mama Vilma padeda kitoms moterims

„Pozityvi mama - laiminga šeima“. Taip prieš kurį socialiniame tinkle „Facebook“ pareiškusi kaunietė Vilma Vaitkūnaitė - Juškienė sulaukė didelio kitų mamų pritarimo.

Agnės Jagelavičiūtės sūnus debiutuoja televizijoje (5)

Skirtingai nuo daugelio žinomų žmonių stilistė Agnė Jagelavičiūtė sūnaus Leono nuo spaudos neslepia.

Pašėlę tėvai: atvedė savo vaikus į gatvės šokius ir... ėmė šokti patys

Per televiziją ne vienas tikrai atkreipė dėmesį į energingus šokančius tėvus – įvairiausio amžiaus, ūgio, svorio, be kompleksų, su tokia užkrečiančia energija, kuri, atrodo, tryško ir per ekranus. „Modus Dance Banda" – tėvai, kurie vedė savo vaikus šokti ir galiausiai šokti sugalvojo patys.

Karališkosios šeimos mažyliai spindėjo P. Middleton vestuvėse (30)

Catherine Middleton savo sesers Pipos vestuvių išvakarėse jaudinosi be reikalo - jos abu mažyliai vestuvėse elgėsi nepriekaištingai.

K. Middleton nerimauja dėl savo vaikų elgesio sesers vestuvėse (30)

Šį savaitgalį netoli Londono esančioje bažnyčioje išteka Kate Middleton (35) sesuo Pippa (33).

Šturmanė Irina Jankovskaja: niekada negalvojau, kad galiu taip stipriai mylėti (1)

Vilnietė šturmanė Irina Jankovskaja moterų ralio elitą kurį laiką iškeitė į ramius pasivaikščiojimus su vaikišku vežimėliu. 8 mėnesių sūnų Nojų auginanti moteris interviu pasakoja apie naują motinystės patirtį.

Kodėl šios žvaigždės savo nėštumą prisimena su siaubu (3)

Besilaukiančios moterys puikiai žino, kad nėštumas – ne visada vien tik džiugus įvykis, kaip gali pasirodyti iš nuotraukų žurnaluose ir tinklaraščiuose.