Penketuko susilaukę tėvai tvirtina, kad jį pradėjo natūraliai

Kai pasigirsta pranešimų, kad vienur ar kitur šeima susilaukė penketuko, tuoj pasigirsta skeptikų choras, kad tai pagalbinio apvaisinimo, hormonų arba bent jau gydymo nuo nevaisingumo rezultatas. Tačiau ką tik iš ligoninės penketuką parsivežusi šeima tvirtina, kad jų susilaukė natūraliausiu pasaulyje būdu!
© Scanpix

Svajojo turėti daug vaikų

Amerikiečiai Evona ir Dionas Derrico visada norėjo turėti daug vaikų. Jų svajonės pildosi! Rugsėjo šeštą dieną Evona ir Dionas tapo devynių vaikų tėvais. Per dešimt minučių iš keturių vaikų tėvų jie virto didžiulio būrio - net devynių - vaikų tėvais.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Kas nutinka, kai vaikai mato tėvus nuogus?
VIDEO: nufilmuotas 13 savaičių vaisius gimdoje šokčioja it akrobatas

Penketukas gimė 32 nėštumo savaičių

Vienoje Arizonos ligoninėje Evona pagimdė penketuką - tris mergaites ir du berniukus. Vaikučiai gimė sveiki, kiek įmanoma tokio amžiaus mažyliams. Evonai pavyko penketuką išnešioti iki 32 nėštumo savaičių ir dviejų dienų. Viso nėštumo metu moteris buvo prižiūrima specialistų, kurie specializuojasi prižiūrėdami daugiavaisius nėštumus. 

Penketuko susilaukę tėvai tvirtina, kad jį pradėjo natūraliai
Šeima nesitikėjo, kad laukiasi iš karto penkių kūdikių.
© Scanpix

Šeima nusprendė laikytis tradicijos visiems penkiems vaikams suteikti vardus iš D raidės, tad penketukas buvo pavadintas taip: sūnūs Deniko, Dariz, dukrytės Deonee, Daician ir Daiten.

Penketuko susilaukę tėvai tvirtina, kad jį pradėjo natūraliai
Visiems penkiems naujagimiams suteikti vardai iš D raidės.
© Scanpix

Namuose laukia dar keturi vyresnieji vaikai

Penketukas - ne pirmieji Evonos ir Diono tėvai. Sugrįžtančių iš ligoninės jų namuose jau laukė 7 -erių metų sesutė, trimetis broliukas ir vienerių metų berniukai dvyniai. Tiesa, į namus kol kas išleisti tik trys iš penkių mažylių, kiti dar tebėra prižiūrimi medikų ir laukia, kol sustiprėję galės grįžti namo.

Penketuko susilaukę tėvai tvirtina, kad jį pradėjo natūraliai
Iš ligoninės namo išleisti trys stipriausieji naujagimiai, du dar prižiūrimi medikų.
© Scanpix

„Mes visada svajojome apie daug vaikų. Esame kalbėję, kad norėtume ir galėtume auginti 11 - 12 vaikų. Vaiko gimimas - tai Dievo palaiminimas mums", - sako tėvai.

Beje, jie ne iš karto galėjo grįžti į savo namus Las Vegase. Vaikučiai dar turėjo sustiprėti ligoninėje, inkubatoriuose, priaugti svorio ir tik dabar, praėjus pusantro mėnesio, su trim stipriausiais buvo išleisti į namus.

Sugrįžusius namo, juos pasitiko ne tik vyresnieji keturi vaikai, bet ir žiniasklaidos atstovai. Žiniasklaidos dėmesį galima suprasti - šeima paskelbė, jog penketukas - tai gamtos dovana, pradėta natūraliu būdu, be medikų pagalbos ir vaistų.

Penketuko susilaukę tėvai tvirtina, kad jį pradėjo natūraliai
Spaudos konferencijoje penketuko tėtis sakė, kad tai - netikėta gamtos dovana, o ne medikų gydymo rezultatas.
© Scanpix

Tikimybė penketuko susilaukti natūraliai - itin maža

Natūraliu keliu susilaukti penketuko tikimybė yra labai maža. Medikai sako kad tikimybė yra maždaug 1 iš 48 milijonų. 

Verta paminėti, kad net ir pastojus su penkiais vaikučiais, išlieka rizika, kad nėštumas nesibaigs visiškai sėkmingai. Vienas ar keli vaisiai gali sustoti vystytis dar ankstyvojoje nėštumo stadijoje, išlieka didelė persileidimo ar priešlaikio gimdymo tikimybė.

Šią vasarą penketuko susilaukė ir 23 - metų čekė Alexandra Kinova. Ji taip pat buvo pareiškusi, jog penketukas pradėtas natūraliai, o ne pagalbinio apvaisinimo rezultatas.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Vaida Genytė: savo augantį sūnų noriu matyti ne tik akimis, bet ir širdimi (29)

Pokalbio su Vaida Genyte metu iš dainininkės lūpų ne kartą nuskamba žodis „meilė".

Agnė Grigaliūnienė: diržo gavau vienintelį kartą gyvenime ir tai atsimenu iki šiol

Sąmoninga bei aktyvi mama, suvokianti mūsų visuomenės ir savo trūkumus, tačiau besistengianti savo vaikams perteikti geriausia, ką pati yra gavusi iš savo tėvų. Šiltų vaikystės prisiminimų įkvėptas noras keisti visuomenę gerinant tėvų ir vaikų ryšį – tokią užduotį sau kelia dviejų vaikų mama Agnė Grigaliūnienė.

Kaip po patirto šoko jaučiasi Angelinos Jolie ir Brado Pitto vaikai (4)

Praėjus beveik pusei metų nuo to laiko, kai Angelina Jolie ir Bradas Pittas pateikė dokumentus skyryboms, aktorė ir šešių vaikų mama pirmą kartą atvirai papasakojo, kaip tai atsiliepė jai ir jos vaikams.

Įkurti TAVO VAIKO žurnalą verslininkę įkvėpė vienas smetoninis leidinys (1)

Žurnalas „Tavo vaikas“ švenčia 25-ąjį gimtadienį, jei kalbėtume apie tokio amžiaus žmogų, tai pati branda ir grožis.

Išplepėjo, kokios lyties dvynių laukiasi Clooney (4)

Praėjusi savaitė pasaulyje į istoriją įėjo kaip "dvynių savaitė".

Skandalinga fotosesija prieš 6 metus: kaip gražiausia vadinta mergaitė atrodo šiandien (24)

Vaikų kaip modelių naudojimas madų industrijoje visada buvo vertinamas prieštaringai. Daugelis žmonių mano, kad tai negerai – esą, vaikas patiria neigiamą poveikį ir tai jam kenkia.

Garsios dainininkės žodžiai siunčia žinią visoms pasaulio mamoms (5)

Esame įpratę matyti, kad žinomos moterys - Holivudo aktorės ar visame pasaulyje garsios dainininkės, sportininkės - po gimdymo gana greitai atrodo taip, tarsi jų kūnai nepatyrė nėštumo.

Ko galime pasimokyti iš Kate Middleton (17)

Princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Kate Middleton nori įdiegti vaikams tvirtas vertybes. Apie tai, kad labai svarbu lavinti vaikų emocinį intelektą, o ne tik mokyti juos matematikos ar rašymo, karališkoji pora prakalbo viešai.

Katažina Zvonkuvienė – apie patirtą pragarą nėštumo metu (75)

Dvynių Donato ir Kornelijos susilaukę Katažina ir Deivydas Zvonkai ryžosi atviram interviu apie nėštumo metu patirtą nerimą.

Beyonce patvirtino: taip, aš laukiuosi dvynių

Trečiadienio vakarą socialinis tinklas "Instagram" suūžė nuo netikėtos naujienos: dainininkė Beyonce paskelbė esanti nėščia.

Kristina Savickytė-Damanskienė prabilo apie skaudžią savo praeities patirtį (20)

„Sumažinkime lūkesčius savo vaikams ir žiūrėkime į jų esmę, o ne matykime juos tokius, kokius norime matyti", – skatina trijų vaikų mama aktorė Kristina Savickytė -Damanskienė ir priduria, jog šis suvokimas atėjo ne iš karto, o nuosekliai dirbant ir ieškant atsakymų į svarbiausius gyvenimo klausimus.

Dainininkas nustebino gerbėjus: gimė trynukai

Trigubas džiaugsmas JAV dainininko Pharrell Williams šeimoje. Pranešama, kad jis su žmona susilaukė trynukų.

Holivudo veteranas tėčiu tapo devintą kartą (36)

Sulaukęs 61 metų garsusis Holivudo aktorius Melas Gibsonas vėl tapo tėčiu. Jau devintą kartą.

Karališkosios poros ir jų vaikų laukia didžiulės permainos (22)

Princo Williamo (34) ir Kate Middleton (35) gyvenime nusimato rimtų permainų. Karališkieji rūmai išplatino oficialų spaudos pranešimą, kuriame pranešama, kas ir kodėl keisis garsiosios šeimos gyvenime.

50 metų sulaukusi Janet Jackson pirmą kartą tapo mama (13)

Pranešama, kad sausio 3 dieną, antradienį, dainininkė Janet Jackson pagimdė sveiką sūnų.