Princas Williamas atsakė į klausimą, ar jo žmona laukiasi

 (1)
Vos spėjo 2013 -ųjų liepą gimti Didžiosios Britanijos karališkasis kūdikis, princas George'as, prasidėjo spėlionės dėl antrojo vaiko - o kada princas Williamas (31) su žmona Catherine Middleton (32) jam ryšis?
© AOP nuotr.

Praėjus vos keliems mėnesiams po gimdymo žiniasklaidoje pasigirdo spėlionių, jog Catherine Middleton laukiasi. Nors po pirmojo gimdymo Kembridžo kunigaikštienė labai greitai sulieknėjo ir jos pilvuko kaip nebuvę, labai akylūs žiūrovai kažkaip sugebėdavo jį įžiūrėti.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Atvira išpažintis: nelaukiu gimdymo, nes nežinau, kaip išgyvensim
Redita Dominaitytė: norėčiau trečio leliuko, bet...

Kartais peno tokioms kalboms suteikdavo princo Williamo žmonos laikysena. Jos mėgstama rankų laikymo poza - sukryžiuoti delnai pilvo srityje. „Kate laukiasi vaiko ir dengia savo pilvą" - būta ir tokių antraščių.

Princas Williamas atsakė į klausimą, ar jo žmona laukiasi
© AOP nuotr.

Išvykusi dviese atostogų į Maldyvus, karališkoji pora irgi neapsiėjo be spėlionių - gal karališkoji šeima planuoja antrąjį vaiką ir kaupia jėgas jo atėjimui?

Stop. Stop. Stop. Visos šios kalbos tėra gražios ir niekuo nepagrįstos svajonės. Didžiosios Britanijos karališkojo įpėdinio gimimas (George - trečiasis eilėje į sostą po savo senelio ir tėčio) sujudino šalį, sulaukė didžiulio pasaulio dėmesio ir padidino monarchijos gerbėjų gretas.

Tačiau princas Williamas paneigė visas spėliones šį pirmadienį, per Šv. Patriko dienos minėjimą ir šventinę ceremoniją. Užklaustas, ar neplanuoja su žmona šeimos pagausėjimo, jis atsakė: „Kada nors - taip, bet šiandien mums užtenka ir vieno vaiko". Princo žodžius cituoja „abcnews".

Princas Williamas atsakė į klausimą, ar jo žmona laukiasi
© AOP nuotr.

Taigi, brolio ar sesers 8 mėnesių princui George'ui dar teks palaukti. Kol kas visas dėmesys, meilė ir rūpinimasis atiteks tik jam vienam.

Dėmesio!

Kviečiame atsakyti į žemiau esančius klausimus ir mėnesio gale išrinksime vieną laimėtoją (su juo susisieksime asmeniškai), kuriam padovanosime 3 mėnesių žurnalo "TAVO VAIKAS" prenumeratą.


Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Vaida Genytė: savo augantį sūnų noriu matyti ne tik akimis, bet ir širdimi (29)

Pokalbio su Vaida Genyte metu iš dainininkės lūpų ne kartą nuskamba žodis „meilė".

Agnė Grigaliūnienė: diržo gavau vienintelį kartą gyvenime ir tai atsimenu iki šiol

Sąmoninga bei aktyvi mama, suvokianti mūsų visuomenės ir savo trūkumus, tačiau besistengianti savo vaikams perteikti geriausia, ką pati yra gavusi iš savo tėvų. Šiltų vaikystės prisiminimų įkvėptas noras keisti visuomenę gerinant tėvų ir vaikų ryšį – tokią užduotį sau kelia dviejų vaikų mama Agnė Grigaliūnienė.

Kaip po patirto šoko jaučiasi Angelinos Jolie ir Brado Pitto vaikai (4)

Praėjus beveik pusei metų nuo to laiko, kai Angelina Jolie ir Bradas Pittas pateikė dokumentus skyryboms, aktorė ir šešių vaikų mama pirmą kartą atvirai papasakojo, kaip tai atsiliepė jai ir jos vaikams.

Įkurti TAVO VAIKO žurnalą verslininkę įkvėpė vienas smetoninis leidinys (1)

Žurnalas „Tavo vaikas“ švenčia 25-ąjį gimtadienį, jei kalbėtume apie tokio amžiaus žmogų, tai pati branda ir grožis.

Išplepėjo, kokios lyties dvynių laukiasi Clooney (4)

Praėjusi savaitė pasaulyje į istoriją įėjo kaip "dvynių savaitė".

Skandalinga fotosesija prieš 6 metus: kaip gražiausia vadinta mergaitė atrodo šiandien (24)

Vaikų kaip modelių naudojimas madų industrijoje visada buvo vertinamas prieštaringai. Daugelis žmonių mano, kad tai negerai – esą, vaikas patiria neigiamą poveikį ir tai jam kenkia.

Garsios dainininkės žodžiai siunčia žinią visoms pasaulio mamoms (5)

Esame įpratę matyti, kad žinomos moterys - Holivudo aktorės ar visame pasaulyje garsios dainininkės, sportininkės - po gimdymo gana greitai atrodo taip, tarsi jų kūnai nepatyrė nėštumo.

Ko galime pasimokyti iš Kate Middleton (17)

Princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Kate Middleton nori įdiegti vaikams tvirtas vertybes. Apie tai, kad labai svarbu lavinti vaikų emocinį intelektą, o ne tik mokyti juos matematikos ar rašymo, karališkoji pora prakalbo viešai.

Katažina Zvonkuvienė – apie patirtą pragarą nėštumo metu (75)

Dvynių Donato ir Kornelijos susilaukę Katažina ir Deivydas Zvonkai ryžosi atviram interviu apie nėštumo metu patirtą nerimą.

Beyonce patvirtino: taip, aš laukiuosi dvynių

Trečiadienio vakarą socialinis tinklas "Instagram" suūžė nuo netikėtos naujienos: dainininkė Beyonce paskelbė esanti nėščia.

Kristina Savickytė-Damanskienė prabilo apie skaudžią savo praeities patirtį (20)

„Sumažinkime lūkesčius savo vaikams ir žiūrėkime į jų esmę, o ne matykime juos tokius, kokius norime matyti", – skatina trijų vaikų mama aktorė Kristina Savickytė -Damanskienė ir priduria, jog šis suvokimas atėjo ne iš karto, o nuosekliai dirbant ir ieškant atsakymų į svarbiausius gyvenimo klausimus.

Dainininkas nustebino gerbėjus: gimė trynukai

Trigubas džiaugsmas JAV dainininko Pharrell Williams šeimoje. Pranešama, kad jis su žmona susilaukė trynukų.

Holivudo veteranas tėčiu tapo devintą kartą (36)

Sulaukęs 61 metų garsusis Holivudo aktorius Melas Gibsonas vėl tapo tėčiu. Jau devintą kartą.

Karališkosios poros ir jų vaikų laukia didžiulės permainos (22)

Princo Williamo (34) ir Kate Middleton (35) gyvenime nusimato rimtų permainų. Karališkieji rūmai išplatino oficialų spaudos pranešimą, kuriame pranešama, kas ir kodėl keisis garsiosios šeimos gyvenime.

50 metų sulaukusi Janet Jackson pirmą kartą tapo mama (13)

Pranešama, kad sausio 3 dieną, antradienį, dainininkė Janet Jackson pagimdė sveiką sūnų.