Redita Dominaitytė: gimdžiusios moterys - gražesnės

 (7)
Aktorė, dviejų vaikų mama Redita Dominaitytė įsitikinusi, kad ką tik pagimdžiusios moterys švyti. Jos nuomone, motinystė moteris tik puošia.
Redita Dominaitytė
© DELFI

„Jau nėštumo metu moteris pradeda stipriai keistis, o pagimdžius, ypač pirmagimį, tarsi ima švytėti iš vidaus. Man atrodo, kad tapusi mama aš pagražėjau. Kiek stebiu kitas moteris, matau tą pačią tendenciją - motinystė puošia“, – sakė R. Dominaitytė.

Žinoma, pasak aktorės, po kelių mėnesių užgriūna buitis su visais kasdieniais rūpesčiais ir pakylėta būsena baigiasi. Tačiau pataria neseniai vaikučių susilaukusioms moterims daugiau dėmesio skirti sau.

„Labai gerai suprantu, kad kūdikio priežiūra atima labai daug laiko. Dažnai jaunos mamos visą dėmesį, mintis ir rūpestį skiria tik kūdikiui. Tačiau reiktų nepamiršti ir savęs, savo įpročių prieš susilaukiant vaikučio“, – sakė žymi moteris.

R. Dominaitytės nuomone, dažna mamų klaida - jos pamiršta aktyvų gyvenimo būdą, mažiau juda, nebežiūri, ką valgo.

„Gali tik atrodyti, kad sukiesi daug: ir prie kūdikio lovytės, ir prie viryklės. Tačiau dažniau reiktų eiti pasivaikščioti, net esu mačiusi kaip mamos bėgioja su vežimėliais. Aišku, persistengti nereikia, svarbiausia saikas. Todėl nereikia griebtis jokių dietų. Ypač žindant. Geriau rinktis kokybiškesnius, sveikus produktus ir šiek tiek daugiau judėti – su savo kūnu elgtis kultūringai“, - sakė aktorė.

Žymiai moteriai po gimdymų kūno linijas padėjo atstatyti seni mitybos ir aktyvaus judėjimo įpročiai. Juos R. Dominaitytė buvo išsiugdžiusi prieš pradedant planuoti vaikus.

„Gyvenime svarbiausia saikas, to nepamirštu pati ir patariu kitoms puoselėjant savo grožį. Jaunoms mamoms patariu išlaikyti saiką ir šaltą protą renkantis grožio produktus. Laikas eksperimentuoti buvo ankstyvojoje jaunystėje. Dabar reiktų pasikliauti geros kokybės ir patikimomis priemonėmis“, – sakė aktorė.

Pati R. Dominaitytė kasdien naudoja gerą makiažo pagrindą, akis paryškina akių konturo priemone, blakstienų tušu, lūpas patepa blizgiu, o skruostus - skaistalais.

„Motinystė užima labai daug laiko, tačiau galima susikurti trumpus grožio ritualus. Pavyzdžiui, makiažui pilnai užtenka vos kelių priemonių. Geriau mažiau, bet , svarbiausia, labai geros kokybės“, – patarė žymi moteris.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Kaip po patirto šoko jaučiasi Angelinos Jolie ir Brado Pitto vaikai (2)

Praėjus beveik pusei metų nuo to laiko, kai Angelina Jolie ir Bradas Pittas pateikė dokumentus skyryboms, aktorė ir šešių vaikų mama pirmą kartą atvirai papasakojo, kaip tai atsiliepė jai ir jos vaikams.

Išplepėjo, kokios lyties dvynių laukiasi Clooney (4)

Praėjusi savaitė pasaulyje į istoriją įėjo kaip "dvynių savaitė".

Skandalinga fotosesija prieš 6 metus: kaip gražiausia vadinta mergaitė atrodo šiandien (24)

Vaikų kaip modelių naudojimas madų industrijoje visada buvo vertinamas prieštaringai. Daugelis žmonių mano, kad tai negerai – esą, vaikas patiria neigiamą poveikį ir tai jam kenkia.

Garsios dainininkės žodžiai siunčia žinią visoms pasaulio mamoms (5)

Esame įpratę matyti, kad žinomos moterys - Holivudo aktorės ar visame pasaulyje garsios dainininkės, sportininkės - po gimdymo gana greitai atrodo taip, tarsi jų kūnai nepatyrė nėštumo.

Ko galime pasimokyti iš Kate Middleton (17)

Princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Kate Middleton nori įdiegti vaikams tvirtas vertybes. Apie tai, kad labai svarbu lavinti vaikų emocinį intelektą, o ne tik mokyti juos matematikos ar rašymo, karališkoji pora prakalbo viešai.

Katažina Zvonkuvienė – apie patirtą pragarą nėštumo metu (75)

Dvynių Donato ir Kornelijos susilaukę Katažina ir Deivydas Zvonkai ryžosi atviram interviu apie nėštumo metu patirtą nerimą.

Beyonce patvirtino: taip, aš laukiuosi dvynių

Trečiadienio vakarą socialinis tinklas "Instagram" suūžė nuo netikėtos naujienos: dainininkė Beyonce paskelbė esanti nėščia.

Kristina Savickytė-Damanskienė prabilo apie skaudžią savo praeities patirtį (20)

„Sumažinkime lūkesčius savo vaikams ir žiūrėkime į jų esmę, o ne matykime juos tokius, kokius norime matyti", – skatina trijų vaikų mama aktorė Kristina Savickytė -Damanskienė ir priduria, jog šis suvokimas atėjo ne iš karto, o nuosekliai dirbant ir ieškant atsakymų į svarbiausius gyvenimo klausimus.

Dainininkas nustebino gerbėjus: gimė trynukai

Trigubas džiaugsmas JAV dainininko Pharrell Williams šeimoje. Pranešama, kad jis su žmona susilaukė trynukų.

Holivudo veteranas tėčiu tapo devintą kartą (36)

Sulaukęs 61 metų garsusis Holivudo aktorius Melas Gibsonas vėl tapo tėčiu. Jau devintą kartą.

Karališkosios poros ir jų vaikų laukia didžiulės permainos (22)

Princo Williamo (34) ir Kate Middleton (35) gyvenime nusimato rimtų permainų. Karališkieji rūmai išplatino oficialų spaudos pranešimą, kuriame pranešama, kas ir kodėl keisis garsiosios šeimos gyvenime.

Knygą apie nevaisingumą parašiusi lietuvė: įkalbinti žmones atsiverti buvo nelengva (10)

Kodėl šiandien tiek daug jaunų porų negali susilaukti vaikų? Kokie jausmai apima, kai po 15 nevaisingumo metų paimi ant rankų ką tik gimusį kūdikį? Knygą „Kai atgimsta viltis“ parašiusi Gintarė Jankauskienė drąsiai ir atvirai pažvelgė į nevaisingumo temą Lietuvoje.

50 metų sulaukusi Janet Jackson pirmą kartą tapo mama (13)

Pranešama, kad sausio 3 dieną, antradienį, dainininkė Janet Jackson pagimdė sveiką sūnų.

Netradicinis interviu su Andriumi Mamontovu: klausimai, kurių suaugusieji neužduoda (19)

TAVO VAIKO žurnale esančioje rubrikoje „Kaip paaiškintum vaikui“ kalbinami žinomi Lietuvos tėčiai, kurie atsako į mažų vaikų klausimus.

Agnė Jagelavičiūtė: jeigu neturėtumėm vaiko, mes jau seniai būtumėm išsiskyrę (43)

Atvirą interviu davusi Agnė Jagelavičiūtė prisipažįsta pasimokiusi gyvenime, kad ambicijos griauna šeimą.