Redita Dominaitytė: gimdžiusios moterys - gražesnės

 (7)
Aktorė, dviejų vaikų mama Redita Dominaitytė įsitikinusi, kad ką tik pagimdžiusios moterys švyti. Jos nuomone, motinystė moteris tik puošia.
Redita Dominaitytė
© DELFI

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

„Jau nėštumo metu moteris pradeda stipriai keistis, o pagimdžius, ypač pirmagimį, tarsi ima švytėti iš vidaus. Man atrodo, kad tapusi mama aš pagražėjau. Kiek stebiu kitas moteris, matau tą pačią tendenciją - motinystė puošia“, – sakė R. Dominaitytė.

Žinoma, pasak aktorės, po kelių mėnesių užgriūna buitis su visais kasdieniais rūpesčiais ir pakylėta būsena baigiasi. Tačiau pataria neseniai vaikučių susilaukusioms moterims daugiau dėmesio skirti sau.

„Labai gerai suprantu, kad kūdikio priežiūra atima labai daug laiko. Dažnai jaunos mamos visą dėmesį, mintis ir rūpestį skiria tik kūdikiui. Tačiau reiktų nepamiršti ir savęs, savo įpročių prieš susilaukiant vaikučio“, – sakė žymi moteris.

R. Dominaitytės nuomone, dažna mamų klaida - jos pamiršta aktyvų gyvenimo būdą, mažiau juda, nebežiūri, ką valgo.

„Gali tik atrodyti, kad sukiesi daug: ir prie kūdikio lovytės, ir prie viryklės. Tačiau dažniau reiktų eiti pasivaikščioti, net esu mačiusi kaip mamos bėgioja su vežimėliais. Aišku, persistengti nereikia, svarbiausia saikas. Todėl nereikia griebtis jokių dietų. Ypač žindant. Geriau rinktis kokybiškesnius, sveikus produktus ir šiek tiek daugiau judėti – su savo kūnu elgtis kultūringai“, - sakė aktorė.

Žymiai moteriai po gimdymų kūno linijas padėjo atstatyti seni mitybos ir aktyvaus judėjimo įpročiai. Juos R. Dominaitytė buvo išsiugdžiusi prieš pradedant planuoti vaikus.

„Gyvenime svarbiausia saikas, to nepamirštu pati ir patariu kitoms puoselėjant savo grožį. Jaunoms mamoms patariu išlaikyti saiką ir šaltą protą renkantis grožio produktus. Laikas eksperimentuoti buvo ankstyvojoje jaunystėje. Dabar reiktų pasikliauti geros kokybės ir patikimomis priemonėmis“, – sakė aktorė.

Pati R. Dominaitytė kasdien naudoja gerą makiažo pagrindą, akis paryškina akių konturo priemone, blakstienų tušu, lūpas patepa blizgiu, o skruostus - skaistalais.

„Motinystė užima labai daug laiko, tačiau galima susikurti trumpus grožio ritualus. Pavyzdžiui, makiažui pilnai užtenka vos kelių priemonių. Geriau mažiau, bet , svarbiausia, labai geros kokybės“, – patarė žymi moteris.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Tapusi mama Giedrė įgyvendino savo svajonę, kuri gimė iš meilės kelionėms ir fotografijai

Portalas TavoVaikas.lt atidaro naują rubriką KURIANTI MAMA apie šeimas, kurias vaiko gimimas įkvėpė naujiems iššūkiams. Šiandien kviečiame susipažinti su žavia ir veiklia Vincento mama Giedre.

Andrė AMIYA Pabarčiūtė: kaip keičiasi moters pasaulis susilaukus kūdikio

Ne paslaptis, jog motinystė – tai gamtos sukurtas vienas natūraliausių ir tobuliausių moters savirealizacijos būdų. Kartu tai ir įstabi bei atsakinga dovana moteriškai prigimčiai.

5 vaikų mama: „Aš labai myliu Lietuvą“

Penkis vaikus auginanti Neringa rašo tinklaraštį „Mama su šypsena kišenėje“. Kovo 11 - osios proga – šventiniai Neringos pamąstymai.

Ieva Mackevičienė: laukdamasi antro vaiko darai mažiau klaidų

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto įsigyti būtiniausius daiktus, kurių prireiks vos vaikui gimus.

Neseniai mama tapusi Kylie Jenner sulaukė kritikos strėlių

Jauniausioji Kardashianų šeimos sesutė Kylie mama tapo šių metų vasario 1-ąją.

Olga Malaškevičienė: „Pirmiausia savo vaikui turi būti tėvas, tik paskui – draugas“

„Visi trys vaikai yra tokie skirtingi, kad genofondas mūsų šeimoje neturi jokios reikšmės“, – linksmai pokalbį pradeda Olga. Ji su vyru Gediminu augina tris dukras. Dvi iš jų – biologinės, o trečioji – jauniausioji – įvaikinta.

K. Zvonkuvienė: noriu, kad vaikai augtų tikintys, garbingi, kuklūs, kultūringi, mandagūs, gerbtų tėvus ir aplinkinius

Katažina Zvonkuvienė įsitikinusi, kad tėvai vaikams yra veidrodis, tad ji ir siekia juo būti savo vaikams.

S. Paltanavičius: mūsų didžioji klaida – manyti, kad vaikus auklėti ir ugdyti turime ne mes, o kažkas kitas

Viešojoje erdvėje netyla diskusijos apie partizanų vaidmenį pokario laikotarpiu, apie valstybės simbolius ir jų vietą, apie emigraciją ir tėvynės meilę. Ginčai, nuomonės, pranešimai – visa tai veikia kiekvieną šeimą, kurios namuose bent kartais įjungiamas televizorius ar radijas.

Kristina Savickytė - Damanskienė turi tris patarimus visiems tėvams

Suaugusiųjų elgesys su vaiku didžiąja dalimi formuoja vaiko požiūrį į save ir aplinką, o vaikystės patirtys turi didelės įtakos jau suaugusio žmogaus gyvenimo kokybei.

Aktorė ir režisierė Ieva Jackevičiūtė apie motinystę: reikia įsiklausyti į savo prigimtį

Ieva Jackevičiūtė prieš šešerius metus buvo visur: vedė TV laidas, dalyvavo šokio projektuose, vaidino ir šoko didžiosiose Lietuvos teatro scenose, užsiėmė edukologine veikla. Šiandien, augindama 5,5 m. dukrą ir 2,5 m. sūnų, Ieva dalinasi savo motinystės patirtimi ir išgyvenimais, padėjusiais atrasti balansą tarp profesinės savirealizacijos ir namų gerovės.

Po motinystės atostogų į TV eterį grįžta Jurgita Jurkutė-Širvaitė

Viena ryškiausių ir mylimiausių televizijos laidų vedėjų Jurgita Jurkutė-Širvaitė kurį laiką buvo pasitraukusi iš viešumos.

Atvirai apie nevaisingumą prabilusios Gintarės namuose aidi vaikiškas juokas (3)

Knygos apie nevaisingumą „Kai atgimsta viltis" autorė komunikacijos specialistė Gintarė Jankauskienė (32 m.) su vyru Kęstučiu (39 m.) iš Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namų pasiėmė globoti mažąją Vytautę (1 m. 2 mėn.).

Mirandą Kerr prajuokino jos sūnaus klausimas

Garsusis „Victoria's Secret“ angelas Miranda Kerr ir „Snapchat“ įkūrėjas Evanas Spiegelis netrukus taps tėvais.

Neeilinis 35 savaičių nėščiosios poelgis

Buvusi Olimpinių žaidynių čempionė plaukikė Libby Trickett (33) šį savaitgalį nustebino visus neįprastu rekordu, kurį pasiekė iki gimdymo likus mėnesiui.

Dainininkė Gintarė Karaliūnaitė pirmą kartą atvirai prabilo apie tai, ką patyrė (1)

Dainininkė G. Karaliūnaitė pirmą kartą atvirai: apie subyrėjusią trečią santuoką, patirtą smurtą ir kūdikio netektį.