Redita Dominaitytė: gimdžiusios moterys - gražesnės

 (7)
Aktorė, dviejų vaikų mama Redita Dominaitytė įsitikinusi, kad ką tik pagimdžiusios moterys švyti. Jos nuomone, motinystė moteris tik puošia.
Redita Dominaitytė
© DELFI

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

„Jau nėštumo metu moteris pradeda stipriai keistis, o pagimdžius, ypač pirmagimį, tarsi ima švytėti iš vidaus. Man atrodo, kad tapusi mama aš pagražėjau. Kiek stebiu kitas moteris, matau tą pačią tendenciją - motinystė puošia“, – sakė R. Dominaitytė.

Žinoma, pasak aktorės, po kelių mėnesių užgriūna buitis su visais kasdieniais rūpesčiais ir pakylėta būsena baigiasi. Tačiau pataria neseniai vaikučių susilaukusioms moterims daugiau dėmesio skirti sau.

„Labai gerai suprantu, kad kūdikio priežiūra atima labai daug laiko. Dažnai jaunos mamos visą dėmesį, mintis ir rūpestį skiria tik kūdikiui. Tačiau reiktų nepamiršti ir savęs, savo įpročių prieš susilaukiant vaikučio“, – sakė žymi moteris.

R. Dominaitytės nuomone, dažna mamų klaida - jos pamiršta aktyvų gyvenimo būdą, mažiau juda, nebežiūri, ką valgo.

„Gali tik atrodyti, kad sukiesi daug: ir prie kūdikio lovytės, ir prie viryklės. Tačiau dažniau reiktų eiti pasivaikščioti, net esu mačiusi kaip mamos bėgioja su vežimėliais. Aišku, persistengti nereikia, svarbiausia saikas. Todėl nereikia griebtis jokių dietų. Ypač žindant. Geriau rinktis kokybiškesnius, sveikus produktus ir šiek tiek daugiau judėti – su savo kūnu elgtis kultūringai“, - sakė aktorė.

Žymiai moteriai po gimdymų kūno linijas padėjo atstatyti seni mitybos ir aktyvaus judėjimo įpročiai. Juos R. Dominaitytė buvo išsiugdžiusi prieš pradedant planuoti vaikus.

„Gyvenime svarbiausia saikas, to nepamirštu pati ir patariu kitoms puoselėjant savo grožį. Jaunoms mamoms patariu išlaikyti saiką ir šaltą protą renkantis grožio produktus. Laikas eksperimentuoti buvo ankstyvojoje jaunystėje. Dabar reiktų pasikliauti geros kokybės ir patikimomis priemonėmis“, – sakė aktorė.

Pati R. Dominaitytė kasdien naudoja gerą makiažo pagrindą, akis paryškina akių konturo priemone, blakstienų tušu, lūpas patepa blizgiu, o skruostus - skaistalais.

„Motinystė užima labai daug laiko, tačiau galima susikurti trumpus grožio ritualus. Pavyzdžiui, makiažui pilnai užtenka vos kelių priemonių. Geriau mažiau, bet , svarbiausia, labai geros kokybės“, – patarė žymi moteris.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Kodėl K. Middleton vaikų auklė taip keistai rengiasi (24)

Ji moka iš nereikalingų tualetinio popieriaus ritinėlių pagaminti muzikos instrumentą ir neprarasti savitvardos išvydusi paparacus. Auklė Maria Teresa Turrion Borrallo prižiūri Didžiosios Britanijos princo Williamo ir jo žmonos Kate vaikus.

Turkijoje šeimą sukūrusi lietuvė: meilė vaikams čia veržiasi per kraštus (2)

Kai skaitysite šį straipsnį, lietuvės Indrės (30 m.) ir turko Mustafa (35 m.) beveik trejų metų sūnus Selimas greičiausiai smagiai sau žais su bendraamžiais viename Alanijos darželių.

Ypatinga diena mažajam princui George: į mokyklą atlydėjo tėtis (3)

Šiandien Didžiosios Britanijos princo Williamo ir Kembridžo kunigaikštienės Kate Middleton sūnus pradėjo lankyti mokyklą.

Kate Middleton nėštumas sugriovė 50 metų karališkoje šeimoje buvusią tradiciją (12)

Didžiosios Britanijos princas Williamas su Kate Middleton yra jauna ir moderni šeima, nebijanti koreguoti karališkajai šeimai įprastus standartus.

Nėščia Kate Middleton visuomet atrodo puikiai, nes taiko svarbią stiliaus taisyklę (1)

Ką tik pasklidus žiniai apie trečiąjį Kembridžo hercogienės Catherine nėštumą, mados profesionalai jau laukia užsakymų - akivaizdu, kad būsimos mamos garderobas keisis. Reikės ne tik naujų suknelių, bet ir paltų, juk labiausiai Kate figūra kis šaltuoju metų laiku.

Kate Middleton nėščia – trečiasis mažylis jau pakeliui

Rugsėjo ketvirtąją pasaulį apskriejo žinia, kad Kembridžo kunigaikštienė Kate Middleton ir princas Williamas taps daugiavaikiais tėvais.

Daugkartinis olimpinis čempionas vėl taps tėčiu

Michaelas ir Nicole Phelpsai turės progą patirti tėvystės džiaugsmus dar kartą. Sūnų auginanti pora paskelbė apie antrąjį nėštumą.

Švedijos karališkoje šeimoje vėl krykštauja naujagimis

Švedijos karališkoje šeimoje vėl krykštauja naujagimis. Princas Carlas Philipas ir princesė Sofia tapo tėvais. Paskutinę vasaros dienos jiems gimė berniukas.

Nustebsite, koks vienas daiktas draudžiamas karališkosios šeimos mažyliams (4)

Princo George'o ir princesės Charlotte žaidimų kambaryje draudžiamas vienas žaislas. Spėkite, koks?

Grožio konkursai garsina lietuvės 4 metų dukterį visame pasaulyje (FOTO) (86)

Lietuvę Enriką Milne ir jos dukrytę Ariellę Didžiojoje Britanijoje žino daugelis, jei ne visi. Vos ketverių metų mažylė nuolat dalyvauja grožio konkursuose, juose laimi, o jos mama, lietuvė Enrika, drąsiai gina savo poziciją, kodėl leidžia mažylei dalyvauti grožio industrijoje.

Atkreipkite dėmesį į Kate Middleton ir jos vaikų aprangą – pastebite šią stiliaus gudrybę? (25)

Tai, kad Kembridžo hercogienė Kate Middleton yra viena stilingiausių moterų visame pasaulyje, sutiks daugelis.

Be rankų ir kojų gimęs Nikas Vujičičius vėl taps tėvu, šįkart – dvynukų (91)

Du vaikus su žmona Kanae auginantis Nikas Vujičičius vėl taps tėčiu. Ir šįkart nėštumas ypatingas - pora laukia gimstant dvynukų.

Koks vaiko vardas yra pats populiariausias tarp žinomų Lietuvos šeimų (16)

Tai, kad egzistuoja vaikų vardų mados, paneigti sunku. Tą įrodo statistiniai duomenys, liudijantys vieno ar kito vardo populiarumą.

Atviras interviu: gimęs vaikas aktorių šeimoje pakoregavo gyvenimo būdą

Aktorių Roko Petrausko (29 m.) ir Indrės Mickevičiūtės-Petrauskienės (32 m.) šeimoje jau beveik metai krykštauja sūnelis Džiugas. Ilgai lauktas vaikas menininkų gyvenimą pripildė džiaugsmo ir... atsirado tvarkos.

Žavusis princas švenčia 4 gimtadienį: išskirtinės akimirkos iš jo gyvenimo (41)

Šiandien princas George užpūs keturias žvakutes ant savo gimtadienio torto. Vienas mylimiausių pasaulyje būsimųjų karalių dėmesio centre yra nuo pirmųjų dienų.