Ši pora įrodė - amžina meilė egzistuoja! FOTO

 (18)
Meilė iki paskutinio atodūsio. Tai nėra tik graži metafora. Helena ir Kenetas iš JAV įrodė, kad taip būna ir gyvenime.
© AP/Scanpix

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Jie buvo vedę 70 metų. Kiekvieną rytą pusryčiaudami laikėsi susikibę už rankų. Kai Helena (Helen Felumlee) mirė šių metų balandžio 12 -ąją, jos mylimas vyras Kenetas (Kenneth Felumlee) vienas ilgai neištvėrė - mirė po 15 valandų. Jai buvo 91 -eri metai, jam - 92.

TAIP PAT SKAITYKITE:
10 faktų apie vaikus, kuriuos sužinai tik tada, kai jų pats susilauki
15 patarimų, jei svajojate apie vaikus

Aštuoni poros vaikai sako, kad jų tėvai visą gyvenimą buvo neišskiriami, nuo tada, kai būdami paaugliais, susipažino ir krito vienas kitam į akį. Iki pat mirties jie mylėjo vienas kitą, tvirtina duktė Linda Cody. „Mes žinojome, kad jie vienas be kito negalės gyventi. Taip ir nutiko", - sakė ji. Lemtingą dieną, kai mirė žmona, Kenetas ištarė savo vaikams "Ji mirė...". Kitą rytą vyras jau pats buvo miręs - jis neatsibudo po nakties ir iškeliavo paskui savo mylimąją.

Kenetas ir Helena susituokė 1944 metų vasario 20 -ąją, likus dviem dienoms iki 21 -ojo Keneto gimtadienio. Iki vestuvių jie buvo pažįstami jau kelerius metus. Iš pradžių vyras dirbo mechaniku, vėliau - paštininku. Su žmona jie buvo uolūs tikintieji. Helena buvo namų šeimininke, o papildomai užsidirbo padėdama šeimininkauti aplinkiniuose namuose.

Ši pora įrodė - amžina meilė egzistuoja! <span style="color: #ff0000;"><sup>FOTO</sup></span>
© AP/Scanpix

Kai Kenetas 1983 metais išėjo į pensiją, abu sutuoktiniai atrado naują aistrą - keliones. Su autobusais jie apkeliavo daugybę valstijų bei kitų šalių. Pora specialiai vengė lėktuvų, nes, pasak Keneto, tik keliaujant žeme galima mėgautis gražiais peizažais ir aplinka.

Paskutiniaisiais metais dėl garbaus amžiaus ir nestiprios sveikatos jie jau nebebuvo tokie mobilūs, tačiau nepasidavė ir stengėsi oriai gyventi bei palaikyti vienas kitą.

Ši nuotrauka padaryta 2012 metais Keneto ir Helenos namuose Ohajuje. Pora pozuoja su visais 8 savo vaikais.

Ši pora įrodė - amžina meilė egzistuoja! <span style="color: #ff0000;"><sup>FOTO</sup></span>
© AP/Scanpix

Savo 70 -ąsias vestuvių metines pora šventė šių metų vasarį.

Ši pora įrodė - amžina meilė egzistuoja! <span style="color: #ff0000;"><sup>FOTO</sup></span>
© AP/Scanpix

Kenetas mirė praėjus vos 15 valandų po žmonos mirties.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Kaip tokios nuotraukos yra susijusios su pagimdžiusių moterų depresija (4)

Ar atkreipėte dėmesį, kokios tobulos po gimdymo būna žinomos moterys – aktorės, politikės, dainininkės, karalienės? Štai Kate Middleton tą pačią dieną po abiejų gimdymų pasirodė viešumoje švytinti, pasipuošusi, su nepriekaištingu makiažu.

Dviejų vaikų mama: pirmas gimdymas – katastrofa, antras – kaip gimtadienis

Taip sako Indrė Rutavičienė, trejų metų Olivijos ir trijų mėnesių Elidijaus mama. Baigusi statybos mokslus Indrė ilgai ieškojo savo kelio. Šiandien ji jaučiasi esanti ten, kur ir turėtų būti.

Kodėl K. Middleton vaikų auklė taip keistai rengiasi (24)

Ji moka iš nereikalingų tualetinio popieriaus ritinėlių pagaminti muzikos instrumentą ir neprarasti savitvardos išvydusi paparacus. Auklė Maria Teresa Turrion Borrallo prižiūri Didžiosios Britanijos princo Williamo ir jo žmonos Kate vaikus.

Turkijoje šeimą sukūrusi lietuvė: meilė vaikams čia veržiasi per kraštus (2)

Kai skaitysite šį straipsnį, lietuvės Indrės (30 m.) ir turko Mustafa (35 m.) beveik trejų metų sūnus Selimas greičiausiai smagiai sau žais su bendraamžiais viename Alanijos darželių.

Ypatinga diena mažajam princui George: į mokyklą atlydėjo tėtis (3)

Šiandien Didžiosios Britanijos princo Williamo ir Kembridžo kunigaikštienės Kate Middleton sūnus pradėjo lankyti mokyklą.

Kate Middleton nėštumas sugriovė 50 metų karališkoje šeimoje buvusią tradiciją (12)

Didžiosios Britanijos princas Williamas su Kate Middleton yra jauna ir moderni šeima, nebijanti koreguoti karališkajai šeimai įprastus standartus.

Nėščia Kate Middleton visuomet atrodo puikiai, nes taiko svarbią stiliaus taisyklę (1)

Ką tik pasklidus žiniai apie trečiąjį Kembridžo hercogienės Catherine nėštumą, mados profesionalai jau laukia užsakymų - akivaizdu, kad būsimos mamos garderobas keisis. Reikės ne tik naujų suknelių, bet ir paltų, juk labiausiai Kate figūra kis šaltuoju metų laiku.

Kate Middleton nėščia – trečiasis mažylis jau pakeliui

Rugsėjo ketvirtąją pasaulį apskriejo žinia, kad Kembridžo kunigaikštienė Kate Middleton ir princas Williamas taps daugiavaikiais tėvais.

Daugkartinis olimpinis čempionas vėl taps tėčiu

Michaelas ir Nicole Phelpsai turės progą patirti tėvystės džiaugsmus dar kartą. Sūnų auginanti pora paskelbė apie antrąjį nėštumą.

Švedijos karališkoje šeimoje vėl krykštauja naujagimis

Švedijos karališkoje šeimoje vėl krykštauja naujagimis. Princas Carlas Philipas ir princesė Sofia tapo tėvais. Paskutinę vasaros dienos jiems gimė berniukas.

Nustebsite, koks vienas daiktas draudžiamas karališkosios šeimos mažyliams (4)

Princo George'o ir princesės Charlotte žaidimų kambaryje draudžiamas vienas žaislas. Spėkite, koks?

Grožio konkursai garsina lietuvės 4 metų dukterį visame pasaulyje (FOTO) (86)

Lietuvę Enriką Milne ir jos dukrytę Ariellę Didžiojoje Britanijoje žino daugelis, jei ne visi. Vos ketverių metų mažylė nuolat dalyvauja grožio konkursuose, juose laimi, o jos mama, lietuvė Enrika, drąsiai gina savo poziciją, kodėl leidžia mažylei dalyvauti grožio industrijoje.

Atkreipkite dėmesį į Kate Middleton ir jos vaikų aprangą – pastebite šią stiliaus gudrybę? (25)

Tai, kad Kembridžo hercogienė Kate Middleton yra viena stilingiausių moterų visame pasaulyje, sutiks daugelis.

Be rankų ir kojų gimęs Nikas Vujičičius vėl taps tėvu, šįkart – dvynukų (91)

Du vaikus su žmona Kanae auginantis Nikas Vujičičius vėl taps tėčiu. Ir šįkart nėštumas ypatingas - pora laukia gimstant dvynukų.

Koks vaiko vardas yra pats populiariausias tarp žinomų Lietuvos šeimų (16)

Tai, kad egzistuoja vaikų vardų mados, paneigti sunku. Tą įrodo statistiniai duomenys, liudijantys vieno ar kito vardo populiarumą.