Šių žodžių iš Kate Middleton nesitikėjo niekas

 (62)
Šį pavasarį Kembridžo kunigaikštienė Kate Middleton ne vieną kartą buvo stebėtinai atvira. Ji atvirai papasakojo apie vienišumo jausmą susilaukus vaikų.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ar jau turite TAVO VAIKO programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųskite ją ir skaitykite mus dar patogiau: „iPhone“, „Android“.

Visada žvaliai nusiteikusi ir besišypsanti Kate Middleton toli gražu ne visada taip gerai jaučiasi, kaip atrodo. Šiomis dienomis pasakyti jos žodžiai apie motinystę nustebino daugelį. Pasirodo, Kate Middleton puikiai žino, kas yra nuotaikų kaita, nepaaiškinamas liūdesys ir vienišumo jausmas po gimdymo.

Kembridžo kunigaikštienė Catherine Middleton ne iš nuogirdų žino, kad vaikų susilaukusi moteris neretai jaučiasi izoliuota.

Šių žodžių iš Kate Middleton nesitikėjo niekas
© Vida Press

Neseniai lankydamasi Global Academy Vakarų Londone, Didžiosios Britanijos princo Williamo žmona Kate Middleton kalbėjosi su grupe motinų, kurios dalijosi savo sunkumais. Kembridžo kunigaikštienė atvirai papasakojo apie tai, su kokiais iššūkiais susiduria būdama mama.

Šių žodžių iš Kate Middleton nesitikėjo niekas
© AFP / Scanpix

„Kartais jaučiuosi vieniša, nes motinystė izoliuoja, bet taip pat žinau, kad labai daug kitų motinų išgyvena tą patį, ką ir aš", – pasakė kunigaikštienė moterims, sukūrusioms programėlę „Mush", kuri padeda mamoms susipažinti ir susidraugauti.

Šių žodžių iš Kate Middleton nesitikėjo niekas
© AP / Scanpix

„Jūs labai drąsios, kad ryžotės susisiekti ir palaikyti ryšį su kitomis likimo draugėmis", – pridūrė ji.

Šių žodžių iš Kate Middleton nesitikėjo niekas
© Vida Press

Kate taip pat papasakojo apie prieštaringus jausmus, užplūdusius ją kai ji tapo motina. „Apima sumišimas, nes vienu metu jauti ir džiaugsmą, ir nuovargį, ir meilę, ir nerimą", – prisipažino ji.

Šių žodžių iš Kate Middleton nesitikėjo niekas
© Vida Press

Nors kunigaikštienė ir pripažino, kad jai pasisekė, nes ji turi tokių išteklių ir paramos, kurios dauguma motinų neturi, ji pareiškė, kad visoms motinoms ir tėvams, nepriklausomai nuo socialinės padėties ir aplinkybių, reikia atvirai pasakoti apie patiriamus psichologinius sunkumus.

Šių žodžių iš Kate Middleton nesitikėjo niekas
© Vida Press

„Kai nėštumo metu sukarščiuojame, kreipiamos patarimo ir pagalbos į gydytoją, – paaiškino ji. – Panašiai kaip rūpinamės fizine sveikata, reikėtų pasirūpinti ir psichine. Vien dėl savo vaikų turėtume rūpintis savimi ir prireikus kreiptis pagalbos. "

Šių žodžių iš Kate Middleton nesitikėjo niekas
© Vida Press
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

7 vaikų mama Sabina Daukantaitė – apie motinystę ir intuiciją

Sabina Daukantaitė – rašytoja, terapinio romano „Vandeninės moterys” autorė, kūrybinės agentūros vadovė, tinklaraščio „7 taškai” autorė, konferencijos „Sveika ir laiminga mama“ ambasadorė ir septynių vaikų mama.

Nieko gera nežadančią sūnaus diagnozę žinoma moteris išgirdo nėštumo metu

Karolina Kriukelytė–Slavinskienė (27 m.) – žinomas reklamos veidas.

Kate Middleton gimdymas: kodėl balandžio 21-oji yra (ne)palankiausia diena iš visų

Iki Kate Middleton trečiojo gimdymo liko suskaičiuotos dienos. Nors tiksli gimdymo data neskelbiama, manoma, kad tai įvyks jau artimiausiomis dienomis. Tai rodo tam tikri ženklai.

Linksmas istorijas pasakojanti Inga siekia savo svajonės

Išėjusi motinystės atostogų, Inga su šeima iškeliavo į Vokietiją. Būtent čia ir gimė motinystės įkvėptos veiklos – tinklaraščio LINKSMORIJOS – idėja.

Drabužius mergaitėms ir mamoms kurianti kaunietė Kristina: kuo daugiau veiklos turi, tuo daugiau visko spėji padaryti

Portalo TavoVaikas.lt rubrika KURIANTI MAMA sulaukia didelio jūsų dėmesio. Jeigu norite tapti jos heroje, užpildykite anketą ČIA. Na, o šiandien susipažinkime su dar viena veiklia, kūrybinga ir įkvėpimo nestokojančia mama.

Nėštumo metu diagnozę „vėžys“ išgirdusi Vaida dėkoja ją ir sūnų išgelbėjusiems medikams

Po širdimi nešioti gyvybę ir sužinoti, jog kiaušidėje rastas cistinis darinys turi navikinių ląstelių - kiekvienai būsimai motinai ši žinia būtų gniuždanti.

Kare kojų netekusi 50-metė JAV senatorė tapo mama

Pirmą kartą kūdikio susilaukė pareigas einanti JAV senatorė.

Julija Žižė apie motinystę: sunkiai suvokiu, kad mano svajonės pildosi

Į motinystės džiaugsmus pasinėrusi žinoma verslininkė Julija Žižė šiuo metu džiaugiasi jau antrosios dukrelės Otilijos gimimu.

Atvira trijų vaikų tėčio išpažintis: aš nuogas

Tai mano istorija, kurią ilgai laikiau savyje ir nemaniau kad kada norėsiu pasidalinti, bet šiandien noriu.

Naujos veiklos vilnietė Janina ėmėsi pamačiusi internete vieną filmuką

Janina Isiūnienė – auksarankė iš Vilniaus – šiandien mūsų rubrikos „Kurianti mama“ viešnia. Moteris pasakoja, kaip ją motinystė įkvėpė imtis visiškai naujos veiklos – savo rankomis kurti mielus žaislus.

Netrukus gimdysianti Kate Middleton pasielgė netradiciškai (1)

Balandžio mėnesį trečio vaikelio susilauks Didžiosios Britanijos princas Williamas su žmona Kate Middleton.

Į Lietuvą sugrįžtanti Birutė Jakučionytė: vaikai yra tėvų mokytojai

Sukūrusi ne vieną socialinį projektą Lietuvoje, parašiusi dvi atviras knygas apie savo gyvenimą ir skyrybas su savo keturių vaikų tėčiu, Birutė Jakučionytė jau šešti metai gyvena Anglijoje.

7 vaikų mama apie karjerą ir savirealizaciją – tai įmanoma!

Sunku patikėti, bet moteris yra išties toks nepaprastas sutvėrimas, sugebantis ne tik dovanoti gyvybes, bet ir jas tinkamai išugdyti nepamirštant ir savo gyvenimo pašaukimo.

Antro vaikelio besilaukianti Erika miega po tris valandas: dėl vaikų padarysiu viską

Šių metų mūsų atradimas – naujoji portalo TavoVaikas.lt rubrika KURIANTI MAMA, kurios dėka mes kaskart susipažįstame su veikliomis, kūrybingomis ir įkvėpimo nestokojančiomis mamomis. Šiandien mūsų viešnia – antrojo vaikelio besilaukianti 26 metų Erika iš Kauno.

Po gimdymo užplūdusi rutina Irinai padovanojo kūrybiško verslo idėją

Šių metų mūsų atradimas – naujoji portalo TavoVaikas.lt rubrika KURIANTI MAMA, kurios dėka mes kaskart susipažįstame su veikliomis, kūrybingomis ir įkvėpimo nestokojančiomis mamomis. Būtent tokia ir yra Irina Bedulska, su kuria kviečiame susipažinti šiandien.