Šių žodžių iš Kate Middleton nesitikėjo niekas

 (62)
Šį pavasarį Kembridžo kunigaikštienė Kate Middleton ne vieną kartą buvo stebėtinai atvira. Ji atvirai papasakojo apie vienišumo jausmą susilaukus vaikų.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ar jau turite TAVO VAIKO programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųskite ją ir skaitykite mus dar patogiau: „iPhone“, „Android“.

Visada žvaliai nusiteikusi ir besišypsanti Kate Middleton toli gražu ne visada taip gerai jaučiasi, kaip atrodo. Šiomis dienomis pasakyti jos žodžiai apie motinystę nustebino daugelį. Pasirodo, Kate Middleton puikiai žino, kas yra nuotaikų kaita, nepaaiškinamas liūdesys ir vienišumo jausmas po gimdymo.

Kembridžo kunigaikštienė Catherine Middleton ne iš nuogirdų žino, kad vaikų susilaukusi moteris neretai jaučiasi izoliuota.

Šių žodžių iš Kate Middleton nesitikėjo niekas
© Vida Press

Neseniai lankydamasi Global Academy Vakarų Londone, Didžiosios Britanijos princo Williamo žmona Kate Middleton kalbėjosi su grupe motinų, kurios dalijosi savo sunkumais. Kembridžo kunigaikštienė atvirai papasakojo apie tai, su kokiais iššūkiais susiduria būdama mama.

Šių žodžių iš Kate Middleton nesitikėjo niekas
© AFP / Scanpix

„Kartais jaučiuosi vieniša, nes motinystė izoliuoja, bet taip pat žinau, kad labai daug kitų motinų išgyvena tą patį, ką ir aš", – pasakė kunigaikštienė moterims, sukūrusioms programėlę „Mush", kuri padeda mamoms susipažinti ir susidraugauti.

Šių žodžių iš Kate Middleton nesitikėjo niekas
© AP / Scanpix

„Jūs labai drąsios, kad ryžotės susisiekti ir palaikyti ryšį su kitomis likimo draugėmis", – pridūrė ji.

Šių žodžių iš Kate Middleton nesitikėjo niekas
© Vida Press

Kate taip pat papasakojo apie prieštaringus jausmus, užplūdusius ją kai ji tapo motina. „Apima sumišimas, nes vienu metu jauti ir džiaugsmą, ir nuovargį, ir meilę, ir nerimą", – prisipažino ji.

Šių žodžių iš Kate Middleton nesitikėjo niekas
© Vida Press

Nors kunigaikštienė ir pripažino, kad jai pasisekė, nes ji turi tokių išteklių ir paramos, kurios dauguma motinų neturi, ji pareiškė, kad visoms motinoms ir tėvams, nepriklausomai nuo socialinės padėties ir aplinkybių, reikia atvirai pasakoti apie patiriamus psichologinius sunkumus.

Šių žodžių iš Kate Middleton nesitikėjo niekas
© Vida Press

„Kai nėštumo metu sukarščiuojame, kreipiamos patarimo ir pagalbos į gydytoją, – paaiškino ji. – Panašiai kaip rūpinamės fizine sveikata, reikėtų pasirūpinti ir psichine. Vien dėl savo vaikų turėtume rūpintis savimi ir prireikus kreiptis pagalbos. "

Šių žodžių iš Kate Middleton nesitikėjo niekas
© Vida Press
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Kaip kurstyti tarpusavio santykius, kad vyras ir žmona jaustųsi nuolat įsimylėję (1)

Koučingo specialistų lektorių Smiltės (39 m.) ir Rolando (52 m.) Juraičių šeimoje auga keturi vaikai – Marija Patricija (19 m.) Teodoras (9 m.), Leonardas (7 m.) ir Glorija Ana (5 m.). Pora ne tik pati stengiasi dėl savo santykių, bet ir dalijasi patarimais su kitais.

Iš Vilniaus į kaimą išsikėlusi Toma čia atrado ramybę ir laiko sau

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Toma Peštenė.

Išskirtiniai kadrai, kai mažieji princai tampa tiesiog vaikais

Tokių akimirkų dažnai neišvysi: Didžiosios Britanijos sosto paveldėtojai su mama, Kembridžo hercogiene Catherine Middleton, dūksta pievoje su kitais vaikais.

Gražiausios akimirkos iš karališkųjų krikštynų Švedijoje (FOTO)

Švedijos princesė Madeleine ir jos sutuoktinis Christopher O'Neill pakrikštijo trečiąją savo atžalą.

7 vaikų mama Sabina Daukantaitė: saldainių ir dovanų vaikams už perskaitytas knygas niekada nežadu

Septynių vaikų mama Sabina Daukantaitė įsitikinusi, kad knyga turi būti tarsi stiklinė vandens – visada šalia.

Jaudinanti Monikos išpažintis: galėjau bet ką paaukoti, kad galėčiau tapti mama (5)

Savo laišku aš noriu įkvėpti ir padrąsinti negalinčias vaikelio susilaukti šeimas. Viskas yra įmanoma! Tiesa, tam reikalinga kantrybė ir didžiulis noras, bei antrosios pusės palaikymas sunkiu metu. Tik mano atveju dar prireikė ir gydytojų bei vaistų...

Kaip šiandien gyvena vyriausia pasaulyje ketvertuko motina, juos pagimdžiusi 65 metų

Prieš trejus metus, 2015 metų gegužės mėnesį, pasaulį apskriejo žinia, jog į rekordų knygą pretenduoja naujas pasiekimas: 65 metų vokietė išnešiojo ir pagimdė ketvertuką. Tai vyriausia pasaulyje moteris, susilaukusi ketvertuko.

Simona: dažniausiai kurdavau, kai vaikas miegojo, iš to kilo ir veiklos pavadinimas

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Simona.

Pažintis su kauniete Radvile: nuosavo verslo įkvėpimu tapo dukrytė ir noras ją puošti

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Radvilė.

Mažajam princui buvo iškilusi reali grėsmė

Vyras teisme prisipažino raginęs surengti išpuolį prieš mažąjį britų princą Džordžą.

Apie didelę šeimą svajojanti Simona: vaikas tikrai nėra priežastis užsidaryti tarp keturių sienų (2)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Simona.

Išskirtinė pažintis su trynukus auginančia kauniečių šeima

Retai sutiksi žmonių, kurie niekuo nesiskundžia, kurie savo gyvenimą mato tik šviesiomis spalvomis ir, kaip patys sako, viskas jiems lengva.

Dviejų sūnų mama Gintarė kuria tai, kas vaikų miegelį daro saldesnį

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Gintarė.

Sveikuoliškų užkandukų receptą sukūrusi Jurgita atrado širdžiai mielą pomėgį (2)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Jurgita.

Mažoji princesė Charlotte dėl savo elgesio atsidūrė vestuvių dėmesio centre

Princo Harry ir Meghan Markle vestuvės gegužės 19 -ąją dieną sulaukė milžiniško dėmesio visame pasaulyje. Mes taip pat stebėjome šias vestuves ir nepraleidome pro akis mažiausiųjų vestuvių svečių – princo George ir princesės Charlotte.