Sūnų su Dauno sindromu auginanti žinoma moteris pasirinko viešumą

 (88)
Aktorė ir modelis Amanda Booth, skirtingai negu kai kurios kitos žinomos motinos, susilaukusios vaikučio su negalia, nusprendė niekur nesislėpti ir savo gyvenimo akimirkomis mielai dalijasi su savo socialinių tinklų gerbėjais.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Amerikietės Amandos Booth ir jos sūnaus Micah nuotraukos – šiltos, spinduliuojančios meile ir labai tikros. Aktorė ir modelis nepagrąžina savo gyvenimo ir ne viename interviu prisipažįsta dažnai pavargstanti, dažnai abejojanti, bet visada – labai mylinti savo mažąjį sūnelį.

Dar besilaukdama kūdikio, aktorė ir modelis Amanda savo nuotraukas mielai viešino socialiniuose tinkluose. Nieko keisto – šiandien tai dar viena platforma, suteikianti žinomiems žmonėms galimybę tiesiogiai bendrauti su gerbėjais.

Kai gimė sūnus ir jam buvo diagnozuotas Dauno sindromas, Amanda ir toliau nuolat publikuoja nuotraukų iš savo profesinės karjeros bei kasdienybės akimirkų.

It's all about denim and button-ups y'all 😯 📷 @nycmamma

A post shared by Amanda Booth (@amanda_booth) on Apr 6, 2017 at 2:33pm PDT

Beveik 79 000 gerbėjų instagrame turinti moteris sako, kad šis viešumas jai padėjo užmegzti kontaktų su kitomis šeimomis, auginančiomis vaikus su Dauno sindromu. Šiandien ir pati Amanda jau turi sukaupusi patirties ir gali patarti ką tik vaikučio susilaukusioms šeimoms. Ji mielai dalyvauja Pasaulinės Dauno sindromo dienos renginiuose, duoda interviu įvairioms žiniasklaidoms priemonėms. Ji tapo tarsi neoficiali šeimų, auginančių vaikus su šiuo genetiniu sindromu, ambasadore.

Fish training in full effect! @mikerunt @lifewithmicah @nycmamma

A post shared by Amanda Booth (@amanda_booth) on Feb 4, 2017 at 4:29pm PST

Kaip Amanda pasakojo Harpersbazaar.com, ji sūnų gimdė namuose. Natūralų gimdymą moteris rinkosi atsakingai, o tai, kad apie Dauno sindromą sužinojo tik po gimdymo, lėmė tai, kad nėštumo metu ji sąmoningai nedarė genetinių tyrimų. Kai šeima su naujagimiu nuvyko į ligoninę, gydytojas, vos pažvelgęs į berniuką, pasakė, jog įtaria Dauno sindromą, tačiau tam reikia atlikti tyrimų.

On the red carpet with my main... @globaldownsyndrome #bbby #redcarpet #manbun

A post shared by Amanda Booth (@amanda_booth) on Nov 14, 2016 at 8:19pm PST

Kai diagnozė pasitvirtino, Amanda ėmė ieškoti informacijos apie tai ir pamatė, kad internete yra labai daug pasenusios ir tėvus gąsdinančios informacijos. Amanda nutarė išnaudoti savo profilį, kad padrąsintų kitus tėvus, auginančius vaikus su Dauno sindromu.

First #magazinecover with mom! @parentsmagazine

A post shared by Micah Quinones (@lifewithmicah) on Sep 7, 2016 at 8:58am PDT

Cheeeeeeeeeese @lifewithmicah

A post shared by Amanda Booth (@amanda_booth) on Mar 24, 2016 at 5:33pm PDT

Interviu Mothermag.com aktorė prisipažino, jog derinti motinystę su karjera nėra paprasta. Dėl to ji dėkinga savo mamai, kuri padeda prižiūrėti Micah. Berniuko tėtis Mike taip pat praleidžia itin daug laiko su sūnumi ir savo instagrame (čia) taip pat mielai dalijasi savo šeimos nuotraukomis.

👨‍👦

A post shared by Micah Quinones (@lifewithmicah) on Feb 6, 2017 at 6:30pm PST

Apie tai, kaip auga Micah, galima stebėti specialiai jam sukurtame instagramo puslapyje - @lifewithmicah (čia).

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

S. Paltanavičius: mūsų didžioji klaida – manyti, kad vaikus auklėti ir ugdyti turime ne mes, o kažkas kitas

Viešojoje erdvėje netyla diskusijos apie partizanų vaidmenį pokario laikotarpiu, apie valstybės simbolius ir jų vietą, apie emigraciją ir tėvynės meilę. Ginčai, nuomonės, pranešimai – visa tai veikia kiekvieną šeimą, kurios namuose bent kartais įjungiamas televizorius ar radijas.

Kristina Savickytė - Damanskienė turi tris patarimus visiems tėvams

Suaugusiųjų elgesys su vaiku didžiąja dalimi formuoja vaiko požiūrį į save ir aplinką, o vaikystės patirtys turi didelės įtakos jau suaugusio žmogaus gyvenimo kokybei.

Aktorė ir režisierė Ieva Jackevičiūtė apie motinystę: reikia įsiklausyti į savo prigimtį

Ieva Jackevičiūtė prieš šešerius metus buvo visur: vedė TV laidas, dalyvavo šokio projektuose, vaidino ir šoko didžiosiose Lietuvos teatro scenose, užsiėmė edukologine veikla. Šiandien, augindama 5,5 m. dukrą ir 2,5 m. sūnų, Ieva dalinasi savo motinystės patirtimi ir išgyvenimais, padėjusiais atrasti balansą tarp profesinės savirealizacijos ir namų gerovės.

Po motinystės atostogų į TV eterį grįžta Jurgita Jurkutė-Širvaitė

Viena ryškiausių ir mylimiausių televizijos laidų vedėjų Jurgita Jurkutė-Širvaitė kurį laiką buvo pasitraukusi iš viešumos.

Atvirai apie nevaisingumą prabilusios Gintarės namuose aidi vaikiškas juokas (1)

Knygos apie nevaisingumą „Kai atgimsta viltis" autorė komunikacijos specialistė Gintarė Jankauskienė (32 m.) su vyru Kęstučiu (39 m.) iš Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namų pasiėmė globoti mažąją Vytautę (1 m. 2 mėn.).

Mirandą Kerr prajuokino jos sūnaus klausimas

Garsusis „Victoria's Secret“ angelas Miranda Kerr ir „Snapchat“ įkūrėjas Evanas Spiegelis netrukus taps tėvais.

Neeilinis 35 savaičių nėščiosios poelgis

Buvusi Olimpinių žaidynių čempionė plaukikė Libby Trickett (33) šį savaitgalį nustebino visus neįprastu rekordu, kurį pasiekė iki gimdymo likus mėnesiui.

Dainininkė Gintarė Karaliūnaitė pirmą kartą atvirai prabilo apie tai, ką patyrė (1)

Dainininkė G. Karaliūnaitė pirmą kartą atvirai: apie subyrėjusią trečią santuoką, patirtą smurtą ir kūdikio netektį.

Rimantė Kulvinskytė: kaip jūs nepradedate smaugti tokių tėvų? (1)

Maistas gali būti ir priešas, ir draugas. Tačiau kaip rasti teisingos mitybos raktą, kai yra ne tik priešprieša tarp veganų, vegetarų ir visavalgių, tačiau jų pateikiamos teisingos mitybos taisyklės prieštarauja viena kitai?

4 vaikų tėtis Nikas Vujičius pasidalijo įspūdingomis savo dvynukių nuotraukomis

Nikas Vujičičius su žmona Kanae augina keturis vaikus. Prieš mėnesį gimusioms dvynukėms šeima surengė pirmąją fotosesiją.

Atviras interviu su socialine globėja, kurios širdyje yra vietos nepagimdytiems vaikams (8)

Laikinoji socialinė globėja Almeda (27 m.) ir jos vyras Ernestas Tričius (30 m.) augina 9 mėnesių sūnų Polą ir 3 mėnesių globotinį Dominyką. Juos abu žindo savo pienuku.

Eglė Straleckaitė: „Dabar svarbiausia – neužbučiuoti"

Šokėja ir šokių mokytoja Eglė Straleckaitė–Daugėlė (25 m.) su vyru verslininku Justinu Daugėla (28 m.) augina dukrytę Vakarę. Atvirai – apie gimdymą ir žindymą bei motinystės pirmuosius žingsnius.

Vaikai, kurie užaugo su TAVO VAIKO žurnalu: kai svajonės pildosi

Viena populiariausių TAVO VAIKO žurnalo rubrikų - „Redakcijos kūdikis“. Visus metus redakcija stebi ir aprašo kūdikio vystymąsi nuo gimimo iki metų.

Svarbi detalė, kodėl princesė Charlotte darželį pradeda lankyti būtent dabar

Dveji su puse metų. Toks amžius pasirodė idealus pradėti lankyti vaikų darželį Didžiosios Britanijos princesei Charlotte.

Giedrės gyvenimą pakeitęs gimdymas įkvėpė imtis naujos veiklos Lietuvoje

Su dviejų vaikų mama Giedre Šopaite – Šilinskiene susipažinau „Reach for change" organizuotoje konferencijoje „Kurkime geresnį pasaulį vaikams". Iš visų pranešėjų jos pasakojimas įstrigo labiausiai – buvo asmeniškiausias ir jautriausias.