Supermodelio Heidi Klum tėvas filmavo keturis jos gimdymus

 (7)
Tai, kad moterį į gimdymą lydi vyras šiandien yra įprasta. Nieko nestebina ir gimdykloje gimdyvei ranką laikanti jos sesuo ar mama. Kartais - draugė. Tačiau daug rečiau moteris gimdo su savo tėčiu. O su tėčiu, mama ir vyru vienu kartu gimdo vienetai. Heidi Klum - viena iš jų.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Interviu „Times" supermodelis Heidi Klum (41) prisipažino, jog norėjo įamžinti visų savo vaikų gimimus, todėl ryžosi gimdymų filmavimui. Tačiau neįprasčiausia šioje situacijoje yra tai, kad visus jos gimdymus filmavo... tėtis.

Heidi Klum su tėčiu Giunteriu visada siejo tvirtas ryšys. Dabar galima suprasti, kodėl. Moteris tėvą įsileido į gimdyklą ir patikėjo jam nufilmuoti savo gimdymus.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Be pagražinimų: kaip iš tiesų jaučiasi ką tik pagimdžiusi moteris
Video, kuris prajuokino 4 milijonus: ar atsilaikysite nekvatoję?

Vienas sėkmingiausių reklamos veidų ir daugiausiai uždirbančių modelių turi keturis vaikus – Leni (10), Henry (9), Johan (8) ir Lou (5).

Supermodelio Heidi Klum tėvas filmavo keturis jos gimdymus
© Vida Press

„Norėjau turėti savo gimdymų vaizdo įrašus, tam, kad galėčiau juos parodyti paaugusiems vaikams. Jeigu jie to nenorės matyti, tada ramiai išmesime filmuotą medžiagą. Norėjau, kad Sealas gimdymo metu būtų su manimi, o ne vaikščiotų po palatą su kamera rankoje. Negalėjau aš kokio nepažįstamojo paprašyti: „Ei, gal nori nufilmuoti mano gimdymą?". Nematau problemos, kad tėtis dalyvavo mano gimdymuose. Juk jis mano tėtis! Todėl tikrai gali matyti, kaip į šį pasaulį ateina mano vaikai. Man tai atrodo visiškai normalu", - atviravo Heidi.

Supermodelio Heidi Klum tėvas filmavo keturis jos gimdymus
© Vida Press nuotr.

Taigi, gimdant žvaigždei, darbo turėjo visi – Sealas laikė už rankos ir drąsino, tėtis filmavo, o mama... Ką veikė mama, interviu Heidi Klum nesakė.

Supermodelis Heidi Klum ir dainininkas Sealas po skyrybų ne kartą įamžinami drauge bičiuliškai bendraujantys. Akivaizdu, kad jiems svarbu išlaikyti gerus santykius dėl vaikų, kurie savo svarbiomis gyvenimo akimirkomis šalia mato ir tėtį, ir mamą.

Heidi Klum ir Sealas
Heidi Klum ir Sealas
© Vida Press

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Jau 12 metų vaikus globojanti Eglė randa laiko mėgstamam hobiui: turi labai daug gauti, kad galėtum duoti

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Eglė Vaitkevičienė iš Zarasų.

Beata Nicholson laukiasi ketvirtojo vaiko

TV laidų vedėja, kulinarinių knygų autorė Beata Nicholson su vyru Tomu Nicholson laukia šeimos pagausėjimo.

Piešianti ir fotografuojanti teisininkė Milda: svajoju, kad para turėtų 72 valandas

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi kūrybingoji Milda Labutė.

Paviešintos oficialios mažojo princo krikštynų nuotraukos turi kelias neįprastas detales (1)

Liepos 9 dieną pakrikštijus mažiausiąjį Didžiosios Britanijos princą Louis, neapsieita be oficialios krikštynų fotosesijos.

Kelionių tinklaraštininkė Agnė griauna mitus: keliauti nėra brangu ir keliauti su kūdikiu – visai ne vargas

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi aistringa keliautoja Agnė.

Išaušo ypatinga diena karališkajai šeimai ir mažiausiajam princui

Šiandien bus pakrikštytas trečiasis Didžiosios Britanijos princo Williamo ir Kembridžo hercogienės Catherine Middleton vaikas – prieš kelis mėnesius gimęs princas Louis.

Seną svajonę išpildžiusi Ilona: kuprinėje su vaiko daiktais visada turiu užrašų knygelę

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Ilona Ginaitytė. Suteikiame žodį jai.

Živilė Vaškytė - Lubienė: kuo vaikas labiau veda iš kantrybės, tuo stipriau reikia jį apkabinti

Televizijos žurnalistė Živilė Vaškytė-Lubienė su vyru, dainininku Edgaru Lubiu, augina Fridą ir Herkų. Moteris juokauja, kad savo vaikų neturi, nes jai nuolat visi sako, kad abu vaikai labai panašūs į tėtį. Apie motiniškus džiaugsmus bei iššūkius ir pasikalbėjome.

Monikos kūrinius norisi suvalgyti iškart, tačiau jų paskirtis visai kita (3)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Monika.

Živilė Kropaitė: „Maniau, kad pagimdysiu lengvai, deja“

LRT laidos „Svarbios detalės“ vedėja Živilė Kropaitė (33 m.) su vyru teisininku Liudu Basiuliu (35 m.) neseniai susilaukė sūnaus Vėjo. Dar niekada nesame kalbinę mamos prabėgus vos dviem savaitėm po vaikelio gimimo. Živilės gimdymo įspūdžiai tokie švieži, o mamos patirtis tokia trumputė. Bet jaunosios mamos toks užkrečiantis, visai Lietuvai pažįstamas juokas niekur nedingęs.

Iš emigracijos Norvegijoje grįžusi alytiškė pasiūlė tėvams originalų būdą įamžinti vaiko gimimą

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Kristina Barbuškienė iš Alytaus.

Ineta Puzaraitė-Žvagulienė: kraitelis ankstukų šeimoms yra gyvybiškai svarbus

Paramos projektas „Ankstukai", skirtas neišnešiotiems naujagimiams, kartu su ankstuko mama ir projekto ambasadore Ineta Puzaraitė-Žvagulienė pristatė gyvybiškai svarbų „Ankstuko šeimos kraitelį". Pirmieji kraiteliai jau pasiekė Santaros Akušerijos ir ginekologijos centrą.

Likimo išbandymų patyrusi trijų vaikų mama nenuleidžia rankų ir siekia savo svajonių

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Vaida.

Suradusi mėgstamą veiklą klaipėdietė ja užkrėtė ir tris savo vaikus (4)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Olga.

Stilingus rūbus vaikams kurianti Beata atskleidžia savo sėkmės paslaptį

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien kviečiame susipažinti su Beata.