Supermodelio Heidi Klum tėvas filmavo keturis jos gimdymus

 (7)
Tai, kad moterį į gimdymą lydi vyras šiandien yra įprasta. Nieko nestebina ir gimdykloje gimdyvei ranką laikanti jos sesuo ar mama. Kartais - draugė. Tačiau daug rečiau moteris gimdo su savo tėčiu. O su tėčiu, mama ir vyru vienu kartu gimdo vienetai. Heidi Klum - viena iš jų.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Interviu „Times" supermodelis Heidi Klum (41) prisipažino, jog norėjo įamžinti visų savo vaikų gimimus, todėl ryžosi gimdymų filmavimui. Tačiau neįprasčiausia šioje situacijoje yra tai, kad visus jos gimdymus filmavo... tėtis.

Heidi Klum su tėčiu Giunteriu visada siejo tvirtas ryšys. Dabar galima suprasti, kodėl. Moteris tėvą įsileido į gimdyklą ir patikėjo jam nufilmuoti savo gimdymus.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Be pagražinimų: kaip iš tiesų jaučiasi ką tik pagimdžiusi moteris
Video, kuris prajuokino 4 milijonus: ar atsilaikysite nekvatoję?

Vienas sėkmingiausių reklamos veidų ir daugiausiai uždirbančių modelių turi keturis vaikus – Leni (10), Henry (9), Johan (8) ir Lou (5).

Supermodelio Heidi Klum tėvas filmavo keturis jos gimdymus
© Vida Press

„Norėjau turėti savo gimdymų vaizdo įrašus, tam, kad galėčiau juos parodyti paaugusiems vaikams. Jeigu jie to nenorės matyti, tada ramiai išmesime filmuotą medžiagą. Norėjau, kad Sealas gimdymo metu būtų su manimi, o ne vaikščiotų po palatą su kamera rankoje. Negalėjau aš kokio nepažįstamojo paprašyti: „Ei, gal nori nufilmuoti mano gimdymą?". Nematau problemos, kad tėtis dalyvavo mano gimdymuose. Juk jis mano tėtis! Todėl tikrai gali matyti, kaip į šį pasaulį ateina mano vaikai. Man tai atrodo visiškai normalu", - atviravo Heidi.

Supermodelio Heidi Klum tėvas filmavo keturis jos gimdymus
© Vida Press nuotr.

Taigi, gimdant žvaigždei, darbo turėjo visi – Sealas laikė už rankos ir drąsino, tėtis filmavo, o mama... Ką veikė mama, interviu Heidi Klum nesakė.

Supermodelis Heidi Klum ir dainininkas Sealas po skyrybų ne kartą įamžinami drauge bičiuliškai bendraujantys. Akivaizdu, kad jiems svarbu išlaikyti gerus santykius dėl vaikų, kurie savo svarbiomis gyvenimo akimirkomis šalia mato ir tėtį, ir mamą.

Heidi Klum ir Sealas
Heidi Klum ir Sealas
© Vida Press

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Eglė Straleckaitė: „Dabar svarbiausia – neužbučiuoti"

Šokėja ir šokių mokytoja Eglė Straleckaitė–Daugėlė (25 m.) su vyru verslininku Justinu Daugėla (28 m.) augina dukrytę Vakarę. Atvirai – apie gimdymą ir žindymą bei motinystės pirmuosius žingsnius.

Svarbi detalė, kodėl princesė Charlotte darželį pradeda lankyti būtent dabar

Dveji su puse metų. Toks amžius pasirodė idealus pradėti lankyti vaikų darželį Didžiosios Britanijos princesei Charlotte.

Giedrės gyvenimą pakeitęs gimdymas įkvėpė imtis naujos veiklos Lietuvoje

Su dviejų vaikų mama Giedre Šopaite – Šilinskiene susipažinau „Reach for change" organizuotoje konferencijoje „Kurkime geresnį pasaulį vaikams". Iš visų pranešėjų jos pasakojimas įstrigo labiausiai – buvo asmeniškiausias ir jautriausias.

Ypatingo grožio dvynukės išgarsėjo akimirksniu (3)

Identiškos dvynukės Leah Rose ir Ava Marie Kalifornijoje (JAV) gimė 2010 metų liepos 7 dieną. Vos mergaitėms ūgtelėjus, jų tėvai ėmė girdėti iš aplinkinių pagyrimų, jog abi mažylės yra išskirtinio grožio.

Gražiausia pasaulyje pavadinta mergaitė sulaukė milžiniško dėmesio: prabilo jos mama (26)

Po to, kai britų „DailyMail“ paskelbė gražiausių pasaulio mergaičių sąrašą ir jo pirmoje vietoje puikavosi 6 metų rusaitė Anastasija Kniazeva, dėmesys jos šeimai išaugo šimteriopai.

Be kojų ir rankų gimęs Nikas Vujičičius tapo daugiavaikiu: jo dvynės gimė ypatingą dieną (17)

Du vaikus su žmona Kanae Miyahara auginantis Nikas Vujičičius per vieną dieną tapo daugiavaikiu tėčiu. Šįkart šeimai gimė dvynukės mergaitės.

Kodėl princas ir princesė negauna jiems siunčiamų tūkstančių dovanų iš viso pasaulio

Kalėdos – gerumo metas, kuomet norime pasveikinti mylimus žmones, padėkoti jiems už buvimą drauge ir nusiųsti mielą dovanėlę.

42 metų aktorė pirmą kartą taps mama

JAV kino ir televizijos aktorė Eva Longoria (42), mums geriausiai žinoma iš „Nusivylusių namų šeimininkių“ ruošiasi pirmą kartą tapti mama.

5 trūkumai, kurie bado akis naujoje karališkos šeimos nuotraukoje (5)

Tradiciškai prieš Kalėdas daugelis karališkųjų šeimų išplatina savo kalėdinius sveikinimus.

Slapukai: viena paslaptingiausių šou verslo porų susilaukė dvynių

Nors oficialaus patvirtinimo ir nėra, žiniasklaida ūžia, jog dainininkas Enrique Iglesias ir tenisininkė Anna Kournikova susilaukė dvynių.

Paviešino naują karališkosios šeimos nuotrauką ir žinią, kuri ypatinga princesei Charlotte

Didžiosios Britanijos princas Williamas (35) su žmona Kate Middleton šiandien išplatino naują savo šeimos nuotrauką.

Iš miesto į kaimą išsikėlusi šeima: kasdien – po 100 km? Na, ir kas čia tokio (10)

Elena (28 m.) ir Viktoras (32 m.) Silickai, šiemet daugiavaikių šeimų asociacijos „Mes" organizuojamuose rinkimuose nominuoti Metų šeima, prieš keletą metų miesto šurmulį iškeitė į kaimo ramybę.

Karališkos šeimos, kurių didžiausias turtas – būrys vaikų

Princas Williamas ir jo žmona Kate Middleton laukia trečio vaiko. Ši žinia sulaukė didelio visuomenės susidomėjimo. Visgi daugiavaikės šeimos nėra retenybė tarp daugelio šalių valdančių dinastijų.

Akimirkos iš Zvonkų dvynukų gimtadienio: Kalėdų senelis ir kitos linksmybės

Pirmojoje K. ir D. Zvonkų dvynių gimtadienio šventėje buvo visko – ir Kalėdų Senelis, ir daug vaikų juoko, ir linksmybių.

Kate Middleton trečiu gimdymu ketina sulaužyti tradicijas (1)

Sklando gandai, kad Kembridžo kunigaikštienė Kate Middleton svarsto galimybę trečiąją atžalą gimdyti namuose. Apie tai pranešė Didžiosios Britanijos žiniasklaida, skelbia womanshealth.com.