Supermodelio Heidi Klum tėvas filmavo keturis jos gimdymus

 (7)
Tai, kad moterį į gimdymą lydi vyras šiandien yra įprasta. Nieko nestebina ir gimdykloje gimdyvei ranką laikanti jos sesuo ar mama. Kartais - draugė. Tačiau daug rečiau moteris gimdo su savo tėčiu. O su tėčiu, mama ir vyru vienu kartu gimdo vienetai. Heidi Klum - viena iš jų.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Interviu „Times" supermodelis Heidi Klum (41) prisipažino, jog norėjo įamžinti visų savo vaikų gimimus, todėl ryžosi gimdymų filmavimui. Tačiau neįprasčiausia šioje situacijoje yra tai, kad visus jos gimdymus filmavo... tėtis.

Heidi Klum su tėčiu Giunteriu visada siejo tvirtas ryšys. Dabar galima suprasti, kodėl. Moteris tėvą įsileido į gimdyklą ir patikėjo jam nufilmuoti savo gimdymus.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Be pagražinimų: kaip iš tiesų jaučiasi ką tik pagimdžiusi moteris
Video, kuris prajuokino 4 milijonus: ar atsilaikysite nekvatoję?

Vienas sėkmingiausių reklamos veidų ir daugiausiai uždirbančių modelių turi keturis vaikus – Leni (10), Henry (9), Johan (8) ir Lou (5).

Supermodelio Heidi Klum tėvas filmavo keturis jos gimdymus
© Vida Press

„Norėjau turėti savo gimdymų vaizdo įrašus, tam, kad galėčiau juos parodyti paaugusiems vaikams. Jeigu jie to nenorės matyti, tada ramiai išmesime filmuotą medžiagą. Norėjau, kad Sealas gimdymo metu būtų su manimi, o ne vaikščiotų po palatą su kamera rankoje. Negalėjau aš kokio nepažįstamojo paprašyti: „Ei, gal nori nufilmuoti mano gimdymą?". Nematau problemos, kad tėtis dalyvavo mano gimdymuose. Juk jis mano tėtis! Todėl tikrai gali matyti, kaip į šį pasaulį ateina mano vaikai. Man tai atrodo visiškai normalu", - atviravo Heidi.

Supermodelio Heidi Klum tėvas filmavo keturis jos gimdymus
© Vida Press nuotr.

Taigi, gimdant žvaigždei, darbo turėjo visi – Sealas laikė už rankos ir drąsino, tėtis filmavo, o mama... Ką veikė mama, interviu Heidi Klum nesakė.

Supermodelis Heidi Klum ir dainininkas Sealas po skyrybų ne kartą įamžinami drauge bičiuliškai bendraujantys. Akivaizdu, kad jiems svarbu išlaikyti gerus santykius dėl vaikų, kurie savo svarbiomis gyvenimo akimirkomis šalia mato ir tėtį, ir mamą.

Heidi Klum ir Sealas
Heidi Klum ir Sealas
© Vida Press

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Princą George ir princesę Charlotte aplankė ypatingi svečiai

Karališkosios šeimos atžalos princas George ir princesė Charlotte vakar sulaukė ypatingų ir seniai matytų svečių.

10 princesės Dianos citatų, kurios privers susimąstyti (1)

Jungtinei Karalystei princesė Diana padovanojo du sosto paveldėtojus – princą Williamą ir princą Harry. Ji sugebėjo įskiepyti sūnums pagarbos vienas kitam, meilės šeimai ir, savaime suprantama, moterims jausmus.

Merūnas: mano karjeros kaina – nesimatymas su vaikais (10)

Išnaudoti talentą ir siekti karjeros, ar atsidėti šeimai? Žinomi Lietuvos žmonės tampa pavyzdžiu, kaip suderinti asmeninius ir karjeros iššūkius, nors pripažįsta – tai nelengva.

Šarūnas ir Laura Mazalai su dukrytėmis dalyvavo ypatingoje fotosesijoje (1)

Žurnalistai, restorano „Valflių namai" įkūrėjai, Šarūnas ir Laura Mazalai, pirmą kartą leidosi į avantiūrą su visa šeima.

Austėja Landsbergienė atskleidžia laimingos šeimos receptą (25)

„Kai žiūriu atgal, kartais net šiurpuliukai perbėga, kaip turėjo būti sunku: dirbi per du darbus, mokaisi, gyveni mažulyčiame nuomojamame bute, vaikai mažulyčiai, auklei neturi pinigų, tad kvietiesi tik tada, kai jau būtinų būtiniausiai reikia...“ - sako žinoma edukologė, socialinių mokslų daktarė ir keturių vaikų mama Austėja Landsbergienė.

Girmantė Vaitkutė: kuo daugiau vaikų, tuo širdis didesnė ir rankos apkabinimams tarsi pailgėja

Girmantė atvira: vaikų ji nori labai ir net ne svarbiausia jai būtų aplinkybės. Svarbiausi jai - mamos pasakyti žodžiai: „Nesvarbu, ar ištekėjusi, ar ne, svarbu, kad iš meilės". Apie taip laukiamus vaikus, gyvenimo stebuklus ir moteriškas patirtis kalbamės su įstabaus balso savininke, atlikėja Girmante Vaitkute.

20-ą vaiką pagimdžiusi moteris pareiškė, kad tai jau pabaiga (19)

20 vaikų per 30 metų. Tokia įspūdinga vaikų statistika gali pasigirti pati gausiausia Didžiosios Britanijos šeima.

Radvilų palikuonė Janina Radvilė: aš nesu klasikinė močiutė (3)

Mes, suaugusieji, didžiųjų metų švenčių laukiame ne dėl dovanų, o labiausiai turbūt dėl susitikimų, kuriems kitu metu nerandame laiko. Per šventes sodiname vaikus į automobilį ir važiuojame lankyti močiučių, senelių, tetų ir dėdžių, sėdame kartu prie vaišėmis nukrauto stalo ir kalbamės apie tai, kas seniai buvo kalbėta...

Antro vaikelio besilaukianti Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė: vaikai yra stebuklas (3)

Prie Krizinio nėštumo centro akcijos prisijungusi dabar antro vaikelio besilaukianti Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė klausia: "Gal galime padaryti gražesnį pasaulį su vaikais?".

Įkvėpta motinystės lietuvė sukūrė knygą, kuri vaikus nukels į XVI amžių (1)

„Elenos istorija: labirintų paieškos“ – tai neeilinis, Lietuvos istorija paremtas pasakojimas apie keturis draugus, iš tiesų galėjęs įvykti XVI amžiuje Vilniuje.

Dr. Arūnas Liubšys apie gimdymą namuose: daug kas nutylima (47)

"Pastaruoju metu vis dažniau moterys kovoja už teisę gimdyti namie. Bet kur kas dažniau medikams tenka prabilti apie tai, kuo baigiasi tokia drąsa", - rašoma naujoje dr. Arūno Liubšio knygoje "Naujagimių gydytojo užrašai".

J. Arlauskaitė-Jazzu: motinystei pasiruošti neįmanoma (5)

Atlikėjos Justės Arlauskaitės-Jazzu dainų tekstai kupini jausmų ir meilės. Ir Justės gyvenime jų netrūksta. Pati atlikėja prisipažįsta, dabar jos gyvenime ramybės ir harmonijos laikas.

Janet Jackson neįmanoma atpažinti: kas lėmė tokius pokyčius

51 metų Janet Jackson nustebino savo gerbėjus pasirodžiusi neatpažįstamai pasikeitusi savo koncertinio turo Luizianoje metu.

Sandra: nedirbau tik dvi savaites iki gimdymo (12)

Kaune gyvenanti stilistė, kirpėja ir prekinio ženklo „Virgo wedding dress" įkūrėja Sandra Paulauskaitė - Sabaliauskienė su vyru Roku pirmagimės Atėnės susilaukė vos prieš kelis mėnesius.

Jokių dovanų vaikams per Kalėdas: kodėl taip pareiškė Mila Kunis? (7)

Gali pasirodyti, kad žinomos ir turtingos šeimos savo vaikams gali nupirkti visko, ko tik šie įsigeidžia. Tačiau Mila Kunis ir Ashtonas Kutcheris taip nemano. Priešingai, šiemet jie švęs Kalėdas be dovanų.