Supermodelio Heidi Klum tėvas filmavo keturis jos gimdymus

 (7)
Tai, kad moterį į gimdymą lydi vyras šiandien yra įprasta. Nieko nestebina ir gimdykloje gimdyvei ranką laikanti jos sesuo ar mama. Kartais - draugė. Tačiau daug rečiau moteris gimdo su savo tėčiu. O su tėčiu, mama ir vyru vienu kartu gimdo vienetai. Heidi Klum - viena iš jų.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Interviu „Times" supermodelis Heidi Klum (41) prisipažino, jog norėjo įamžinti visų savo vaikų gimimus, todėl ryžosi gimdymų filmavimui. Tačiau neįprasčiausia šioje situacijoje yra tai, kad visus jos gimdymus filmavo... tėtis.

Heidi Klum su tėčiu Giunteriu visada siejo tvirtas ryšys. Dabar galima suprasti, kodėl. Moteris tėvą įsileido į gimdyklą ir patikėjo jam nufilmuoti savo gimdymus.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Be pagražinimų: kaip iš tiesų jaučiasi ką tik pagimdžiusi moteris
Video, kuris prajuokino 4 milijonus: ar atsilaikysite nekvatoję?

Vienas sėkmingiausių reklamos veidų ir daugiausiai uždirbančių modelių turi keturis vaikus – Leni (10), Henry (9), Johan (8) ir Lou (5).

Supermodelio Heidi Klum tėvas filmavo keturis jos gimdymus
© Vida Press

„Norėjau turėti savo gimdymų vaizdo įrašus, tam, kad galėčiau juos parodyti paaugusiems vaikams. Jeigu jie to nenorės matyti, tada ramiai išmesime filmuotą medžiagą. Norėjau, kad Sealas gimdymo metu būtų su manimi, o ne vaikščiotų po palatą su kamera rankoje. Negalėjau aš kokio nepažįstamojo paprašyti: „Ei, gal nori nufilmuoti mano gimdymą?". Nematau problemos, kad tėtis dalyvavo mano gimdymuose. Juk jis mano tėtis! Todėl tikrai gali matyti, kaip į šį pasaulį ateina mano vaikai. Man tai atrodo visiškai normalu", - atviravo Heidi.

Supermodelio Heidi Klum tėvas filmavo keturis jos gimdymus
© Vida Press nuotr.

Taigi, gimdant žvaigždei, darbo turėjo visi – Sealas laikė už rankos ir drąsino, tėtis filmavo, o mama... Ką veikė mama, interviu Heidi Klum nesakė.

Supermodelis Heidi Klum ir dainininkas Sealas po skyrybų ne kartą įamžinami drauge bičiuliškai bendraujantys. Akivaizdu, kad jiems svarbu išlaikyti gerus santykius dėl vaikų, kurie savo svarbiomis gyvenimo akimirkomis šalia mato ir tėtį, ir mamą.

Heidi Klum ir Sealas
Heidi Klum ir Sealas
© Vida Press

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Aktorė Miglė Polikevičiūtė: motinystė yra nuolatinis procesas

Miglė Polikevičiūtė – teatro ir kino aktorė, įvertinta prestižiniais Lietuvos teatro ir kino apdovanojimais – Auksiniu scenos kryžiumi ir Sidabrine Gerve, sūnelio mama, konferencijos „Sveika ir laiminga mama" ambasadorė.

Daugkartinę Europos ir pasaulio šokių čempionę trys vaikai įkvėpė imtis naujos veiklos (1)

Portalo TavoVaikas.lt naujos rubrikos KURIANTI MAMA viešnia šiandien – veikli moteris ir trijų vaikučių mama Lauryna.

Dainininkė Beata Wilkin: po skyrybų likau viena su dviem vaikais

Legendinės grupės „Funky” vokalistę Beatą Wilkin dabar atpažįsta ne kiekvienas jaunas lietuvis, nors kadaise ją buvo galima vadinti viena geidžiamiausių Lietuvos merginų.

Ypatingą dukrytę auginanti mama: kodėl aš pasidariau savo pirmąją tatuiruotę (3)

Sanna Karosas, Žmonių su Dauno sindromu ir jų globėjų asociacijos Klaipėdos apskrities skyriaus koordinatorė pasakoja savo istoriją

Du vaikus įvaikinusi šeima įvardijo didžiausius patiriamus sunkumus

Du vaikus į šeimą priėmę Laurynas Kaminskas ir Živilė Kaminskienė įvardijo, ko trūksta įtėviams ir globėjams Lietuvoje.

Tapusi mama Giedrė įgyvendino savo svajonę, kuri gimė iš meilės kelionėms ir fotografijai (1)

Portalas TavoVaikas.lt atidaro naują rubriką KURIANTI MAMA apie šeimas, kurias vaiko gimimas įkvėpė naujiems iššūkiams. Šiandien kviečiame susipažinti su žavia ir veiklia Vincento mama Giedre.

Andrė AMIYA Pabarčiūtė: kaip keičiasi moters pasaulis susilaukus kūdikio

Ne paslaptis, jog motinystė – tai gamtos sukurtas vienas natūraliausių ir tobuliausių moters savirealizacijos būdų. Kartu tai ir įstabi bei atsakinga dovana moteriškai prigimčiai.

5 vaikų mama: „Aš labai myliu Lietuvą“

Penkis vaikus auginanti Neringa rašo tinklaraštį „Mama su šypsena kišenėje“. Kovo 11 - osios proga – šventiniai Neringos pamąstymai.

Ieva Mackevičienė: laukdamasi antro vaiko darai mažiau klaidų

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto įsigyti būtiniausius daiktus, kurių prireiks vos vaikui gimus.

Neseniai mama tapusi Kylie Jenner sulaukė kritikos strėlių

Jauniausioji Kardashianų šeimos sesutė Kylie mama tapo šių metų vasario 1-ąją.

Olga Malaškevičienė: „Pirmiausia savo vaikui turi būti tėvas, tik paskui – draugas“

„Visi trys vaikai yra tokie skirtingi, kad genofondas mūsų šeimoje neturi jokios reikšmės“, – linksmai pokalbį pradeda Olga. Ji su vyru Gediminu augina tris dukras. Dvi iš jų – biologinės, o trečioji – jauniausioji – įvaikinta.

K. Zvonkuvienė: noriu, kad vaikai augtų tikintys, garbingi, kuklūs, kultūringi, mandagūs, gerbtų tėvus ir aplinkinius

Katažina Zvonkuvienė įsitikinusi, kad tėvai vaikams yra veidrodis, tad ji ir siekia juo būti savo vaikams.

S. Paltanavičius: mūsų didžioji klaida – manyti, kad vaikus auklėti ir ugdyti turime ne mes, o kažkas kitas

Viešojoje erdvėje netyla diskusijos apie partizanų vaidmenį pokario laikotarpiu, apie valstybės simbolius ir jų vietą, apie emigraciją ir tėvynės meilę. Ginčai, nuomonės, pranešimai – visa tai veikia kiekvieną šeimą, kurios namuose bent kartais įjungiamas televizorius ar radijas.

Kristina Savickytė - Damanskienė turi tris patarimus visiems tėvams

Suaugusiųjų elgesys su vaiku didžiąja dalimi formuoja vaiko požiūrį į save ir aplinką, o vaikystės patirtys turi didelės įtakos jau suaugusio žmogaus gyvenimo kokybei.

Aktorė ir režisierė Ieva Jackevičiūtė apie motinystę: reikia įsiklausyti į savo prigimtį

Ieva Jackevičiūtė prieš šešerius metus buvo visur: vedė TV laidas, dalyvavo šokio projektuose, vaidino ir šoko didžiosiose Lietuvos teatro scenose, užsiėmė edukologine veikla. Šiandien, augindama 5,5 m. dukrą ir 2,5 m. sūnų, Ieva dalinasi savo motinystės patirtimi ir išgyvenimais, padėjusiais atrasti balansą tarp profesinės savirealizacijos ir namų gerovės.