Svarbi detalė, kodėl princesė Charlotte darželį pradeda lankyti būtent dabar

Dveji su puse metų. Toks amžius pasirodė idealus pradėti lankyti vaikų darželį Didžiosios Britanijos princesei Charlotte.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Tikriausiai žinote specialistų patarimą, kad pradėti lankyti vaikų darželį vaikui reikia tada, kai jo gyvenime nėra kitų didelių permainų. Pavyzdžiui, geriau palūkėti ir neleisti vaiko į darželį tada, kai jam gimsta sesė ar brolis, arba tada, kai šeima persikrausto į naujus namus ir pan.

Darželio lankymas - didelis iššūkis mažam vaikui, todėl tuo laiku geriausia susikoncentruoti tik į tai: apgaubti vaiką visapusiu dėmesiu, šiluma ir globa. Per kiek laiko vaikas pripras darželyje, yra labai individualu, tačiau tai gali užtrukti ir mėnesį, ir du, o kartais - net ilgiau.

Tą puikiai supranta ir Didžiosios Britanijos princas Williamas su žmona Kate Middleton, kurie nusprendė savo dukrytę pradėti leisti į darželį jau dabar, nelaukiant pavasario, kai jiems gims trečiasis vaikelis.

Sausio mėnesio pradžioje mažoji Charlotte, kuriai gegužės 2 dieną sukaks treji metai, pradėjo lankyti privatų vaikų darželį Londone. Įdomu, kad būtent tokio pat amžiaus ir jos brolis princas George pradėjo lankyti darželį. Dabar keturmetis yra jau mokyklinukas.

Svarbi detalė, kodėl princesė Charlotte darželį pradeda lankyti būtent dabar
© Vida Press

Ta proga visuomenei buvo išplatintos dvi naujausios princesės Charlotte nuotraukos, kuriose ji susiruošusi keliauti į naująjį darželį. Oficialioje Kensingtono rūmų instagramo paskyroje publikuotos abu nuotraukos akimirksniu sulaukė daugybės „patiktukų“. Šiuo metu jos yra patikę daugiau kaip pusei milijono gerbėjų.

Nuotraukų autorius - pati Kate Middleton. Kembridžo kunigaikštienė garsėja savo pomėgiu fotografuoti ir jau ne pirmą kartą rodo savo fotografuotas vaikų nuotraukas visiems karališkosios šeimos gerbėjams.

Nuotraukose princesė apsirengusi tamsiai raudoną paltą ir tokios pat spalvos batelius. Kaip ir dera darželinukei, ji turi mažą kuprinėlę ir yra gana linksmai nusiteikusi. Nuotraukos padarytos tądien, kai mažylė pirmą kartą pravėrė vaikų darželio duris.

Svarbi detalė, kodėl princesė Charlotte darželį pradeda lankyti būtent dabar
© Vida Press

Kaip pastebi komentatoriai, princesės Charlotte panašumas į Karalienę Elžbietą II bėgant laikui niekur nedingo.

Vaikų darželis, kurį lankys princeė, yra visai netoli Kensingtono rūmų. Metai šiame darželyje kainuoja apie 15 tūkstančių svarų. Darželyje ne vaikučių priežiūros, jiems siūlomi muzikos, teatro užsiėmimai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Eglė Straleckaitė: „Dabar svarbiausia – neužbučiuoti"

Šokėja ir šokių mokytoja Eglė Straleckaitė–Daugėlė (25 m.) su vyru verslininku Justinu Daugėla (28 m.) augina dukrytę Vakarę. Atvirai – apie gimdymą ir žindymą bei motinystės pirmuosius žingsnius.

Svarbi detalė, kodėl princesė Charlotte darželį pradeda lankyti būtent dabar

Dveji su puse metų. Toks amžius pasirodė idealus pradėti lankyti vaikų darželį Didžiosios Britanijos princesei Charlotte.

Giedrės gyvenimą pakeitęs gimdymas įkvėpė imtis naujos veiklos Lietuvoje

Su dviejų vaikų mama Giedre Šopaite – Šilinskiene susipažinau „Reach for change" organizuotoje konferencijoje „Kurkime geresnį pasaulį vaikams". Iš visų pranešėjų jos pasakojimas įstrigo labiausiai – buvo asmeniškiausias ir jautriausias.

Ypatingo grožio dvynukės išgarsėjo akimirksniu (3)

Identiškos dvynukės Leah Rose ir Ava Marie Kalifornijoje (JAV) gimė 2010 metų liepos 7 dieną. Vos mergaitėms ūgtelėjus, jų tėvai ėmė girdėti iš aplinkinių pagyrimų, jog abi mažylės yra išskirtinio grožio.

Gražiausia pasaulyje pavadinta mergaitė sulaukė milžiniško dėmesio: prabilo jos mama (26)

Po to, kai britų „DailyMail“ paskelbė gražiausių pasaulio mergaičių sąrašą ir jo pirmoje vietoje puikavosi 6 metų rusaitė Anastasija Kniazeva, dėmesys jos šeimai išaugo šimteriopai.

Be kojų ir rankų gimęs Nikas Vujičičius tapo daugiavaikiu: jo dvynės gimė ypatingą dieną (17)

Du vaikus su žmona Kanae Miyahara auginantis Nikas Vujičičius per vieną dieną tapo daugiavaikiu tėčiu. Šįkart šeimai gimė dvynukės mergaitės.

Kodėl princas ir princesė negauna jiems siunčiamų tūkstančių dovanų iš viso pasaulio

Kalėdos – gerumo metas, kuomet norime pasveikinti mylimus žmones, padėkoti jiems už buvimą drauge ir nusiųsti mielą dovanėlę.

42 metų aktorė pirmą kartą taps mama

JAV kino ir televizijos aktorė Eva Longoria (42), mums geriausiai žinoma iš „Nusivylusių namų šeimininkių“ ruošiasi pirmą kartą tapti mama.

5 trūkumai, kurie bado akis naujoje karališkos šeimos nuotraukoje (5)

Tradiciškai prieš Kalėdas daugelis karališkųjų šeimų išplatina savo kalėdinius sveikinimus.

Slapukai: viena paslaptingiausių šou verslo porų susilaukė dvynių

Nors oficialaus patvirtinimo ir nėra, žiniasklaida ūžia, jog dainininkas Enrique Iglesias ir tenisininkė Anna Kournikova susilaukė dvynių.

Paviešino naują karališkosios šeimos nuotrauką ir žinią, kuri ypatinga princesei Charlotte

Didžiosios Britanijos princas Williamas (35) su žmona Kate Middleton šiandien išplatino naują savo šeimos nuotrauką.

Iš miesto į kaimą išsikėlusi šeima: kasdien – po 100 km? Na, ir kas čia tokio (10)

Elena (28 m.) ir Viktoras (32 m.) Silickai, šiemet daugiavaikių šeimų asociacijos „Mes" organizuojamuose rinkimuose nominuoti Metų šeima, prieš keletą metų miesto šurmulį iškeitė į kaimo ramybę.

Karališkos šeimos, kurių didžiausias turtas – būrys vaikų

Princas Williamas ir jo žmona Kate Middleton laukia trečio vaiko. Ši žinia sulaukė didelio visuomenės susidomėjimo. Visgi daugiavaikės šeimos nėra retenybė tarp daugelio šalių valdančių dinastijų.

Akimirkos iš Zvonkų dvynukų gimtadienio: Kalėdų senelis ir kitos linksmybės

Pirmojoje K. ir D. Zvonkų dvynių gimtadienio šventėje buvo visko – ir Kalėdų Senelis, ir daug vaikų juoko, ir linksmybių.

Kate Middleton trečiu gimdymu ketina sulaužyti tradicijas (1)

Sklando gandai, kad Kembridžo kunigaikštienė Kate Middleton svarsto galimybę trečiąją atžalą gimdyti namuose. Apie tai pranešė Didžiosios Britanijos žiniasklaida, skelbia womanshealth.com.