Svarbi detalė, kodėl princesė Charlotte darželį pradeda lankyti būtent dabar

Dveji su puse metų. Toks amžius pasirodė idealus pradėti lankyti vaikų darželį Didžiosios Britanijos princesei Charlotte.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Tikriausiai žinote specialistų patarimą, kad pradėti lankyti vaikų darželį vaikui reikia tada, kai jo gyvenime nėra kitų didelių permainų. Pavyzdžiui, geriau palūkėti ir neleisti vaiko į darželį tada, kai jam gimsta sesė ar brolis, arba tada, kai šeima persikrausto į naujus namus ir pan.

Darželio lankymas - didelis iššūkis mažam vaikui, todėl tuo laiku geriausia susikoncentruoti tik į tai: apgaubti vaiką visapusiu dėmesiu, šiluma ir globa. Per kiek laiko vaikas pripras darželyje, yra labai individualu, tačiau tai gali užtrukti ir mėnesį, ir du, o kartais - net ilgiau.

Tą puikiai supranta ir Didžiosios Britanijos princas Williamas su žmona Kate Middleton, kurie nusprendė savo dukrytę pradėti leisti į darželį jau dabar, nelaukiant pavasario, kai jiems gims trečiasis vaikelis.

Sausio mėnesio pradžioje mažoji Charlotte, kuriai gegužės 2 dieną sukaks treji metai, pradėjo lankyti privatų vaikų darželį Londone. Įdomu, kad būtent tokio pat amžiaus ir jos brolis princas George pradėjo lankyti darželį. Dabar keturmetis yra jau mokyklinukas.

Svarbi detalė, kodėl princesė Charlotte darželį pradeda lankyti būtent dabar
© Vida Press

Ta proga visuomenei buvo išplatintos dvi naujausios princesės Charlotte nuotraukos, kuriose ji susiruošusi keliauti į naująjį darželį. Oficialioje Kensingtono rūmų instagramo paskyroje publikuotos abu nuotraukos akimirksniu sulaukė daugybės „patiktukų“. Šiuo metu jos yra patikę daugiau kaip pusei milijono gerbėjų.

Nuotraukų autorius - pati Kate Middleton. Kembridžo kunigaikštienė garsėja savo pomėgiu fotografuoti ir jau ne pirmą kartą rodo savo fotografuotas vaikų nuotraukas visiems karališkosios šeimos gerbėjams.

Nuotraukose princesė apsirengusi tamsiai raudoną paltą ir tokios pat spalvos batelius. Kaip ir dera darželinukei, ji turi mažą kuprinėlę ir yra gana linksmai nusiteikusi. Nuotraukos padarytos tądien, kai mažylė pirmą kartą pravėrė vaikų darželio duris.

Svarbi detalė, kodėl princesė Charlotte darželį pradeda lankyti būtent dabar
© Vida Press

Kaip pastebi komentatoriai, princesės Charlotte panašumas į Karalienę Elžbietą II bėgant laikui niekur nedingo.

Vaikų darželis, kurį lankys princeė, yra visai netoli Kensingtono rūmų. Metai šiame darželyje kainuoja apie 15 tūkstančių svarų. Darželyje ne vaikučių priežiūros, jiems siūlomi muzikos, teatro užsiėmimai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Beata Nicholson laukiasi ketvirtojo vaiko

TV laidų vedėja, kulinarinių knygų autorė Beata Nicholson su vyru Tomu Nicholson laukia šeimos pagausėjimo.

Piešianti ir fotografuojanti teisininkė Milda: svajoju, kad para turėtų 72 valandas

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi kūrybingoji Milda Labutė.

Paviešintos oficialios mažojo princo krikštynų nuotraukos turi kelias neįprastas detales (1)

Liepos 9 dieną pakrikštijus mažiausiąjį Didžiosios Britanijos princą Louis, neapsieita be oficialios krikštynų fotosesijos.

Kelionių tinklaraštininkė Agnė griauna mitus: keliauti nėra brangu ir keliauti su kūdikiu – visai ne vargas

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi aistringa keliautoja Agnė.

Išaušo ypatinga diena karališkajai šeimai ir mažiausiajam princui

Šiandien bus pakrikštytas trečiasis Didžiosios Britanijos princo Williamo ir Kembridžo hercogienės Catherine Middleton vaikas – prieš kelis mėnesius gimęs princas Louis.

Seną svajonę išpildžiusi Ilona: kuprinėje su vaiko daiktais visada turiu užrašų knygelę

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Ilona Ginaitytė. Suteikiame žodį jai.

Živilė Vaškytė - Lubienė: kuo vaikas labiau veda iš kantrybės, tuo stipriau reikia jį apkabinti

Televizijos žurnalistė Živilė Vaškytė-Lubienė su vyru, dainininku Edgaru Lubiu, augina Fridą ir Herkų. Moteris juokauja, kad savo vaikų neturi, nes jai nuolat visi sako, kad abu vaikai labai panašūs į tėtį. Apie motiniškus džiaugsmus bei iššūkius ir pasikalbėjome.

Monikos kūrinius norisi suvalgyti iškart, tačiau jų paskirtis visai kita (3)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Monika.

Živilė Kropaitė: „Maniau, kad pagimdysiu lengvai, deja“

LRT laidos „Svarbios detalės“ vedėja Živilė Kropaitė (33 m.) su vyru teisininku Liudu Basiuliu (35 m.) neseniai susilaukė sūnaus Vėjo. Dar niekada nesame kalbinę mamos prabėgus vos dviem savaitėm po vaikelio gimimo. Živilės gimdymo įspūdžiai tokie švieži, o mamos patirtis tokia trumputė. Bet jaunosios mamos toks užkrečiantis, visai Lietuvai pažįstamas juokas niekur nedingęs.

Iš emigracijos Norvegijoje grįžusi alytiškė pasiūlė tėvams originalų būdą įamžinti vaiko gimimą

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Kristina Barbuškienė iš Alytaus.

Ineta Puzaraitė-Žvagulienė: kraitelis ankstukų šeimoms yra gyvybiškai svarbus

Paramos projektas „Ankstukai", skirtas neišnešiotiems naujagimiams, kartu su ankstuko mama ir projekto ambasadore Ineta Puzaraitė-Žvagulienė pristatė gyvybiškai svarbų „Ankstuko šeimos kraitelį". Pirmieji kraiteliai jau pasiekė Santaros Akušerijos ir ginekologijos centrą.

Likimo išbandymų patyrusi trijų vaikų mama nenuleidžia rankų ir siekia savo svajonių

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Vaida.

Suradusi mėgstamą veiklą klaipėdietė ja užkrėtė ir tris savo vaikus (4)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Olga.

Stilingus rūbus vaikams kurianti Beata atskleidžia savo sėkmės paslaptį

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien kviečiame susipažinti su Beata.

Gintarės sukurtus drabužėlius pirmieji išbando ir demonstruoja vaikai

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums el.paštu portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Gintarė.