Svarbi detalė, kodėl princesė Charlotte darželį pradeda lankyti būtent dabar

Dveji su puse metų. Toks amžius pasirodė idealus pradėti lankyti vaikų darželį Didžiosios Britanijos princesei Charlotte.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Tikriausiai žinote specialistų patarimą, kad pradėti lankyti vaikų darželį vaikui reikia tada, kai jo gyvenime nėra kitų didelių permainų. Pavyzdžiui, geriau palūkėti ir neleisti vaiko į darželį tada, kai jam gimsta sesė ar brolis, arba tada, kai šeima persikrausto į naujus namus ir pan.

Darželio lankymas - didelis iššūkis mažam vaikui, todėl tuo laiku geriausia susikoncentruoti tik į tai: apgaubti vaiką visapusiu dėmesiu, šiluma ir globa. Per kiek laiko vaikas pripras darželyje, yra labai individualu, tačiau tai gali užtrukti ir mėnesį, ir du, o kartais - net ilgiau.

Tą puikiai supranta ir Didžiosios Britanijos princas Williamas su žmona Kate Middleton, kurie nusprendė savo dukrytę pradėti leisti į darželį jau dabar, nelaukiant pavasario, kai jiems gims trečiasis vaikelis.

Sausio mėnesio pradžioje mažoji Charlotte, kuriai gegužės 2 dieną sukaks treji metai, pradėjo lankyti privatų vaikų darželį Londone. Įdomu, kad būtent tokio pat amžiaus ir jos brolis princas George pradėjo lankyti darželį. Dabar keturmetis yra jau mokyklinukas.

Svarbi detalė, kodėl princesė Charlotte darželį pradeda lankyti būtent dabar
© Vida Press

Ta proga visuomenei buvo išplatintos dvi naujausios princesės Charlotte nuotraukos, kuriose ji susiruošusi keliauti į naująjį darželį. Oficialioje Kensingtono rūmų instagramo paskyroje publikuotos abu nuotraukos akimirksniu sulaukė daugybės „patiktukų“. Šiuo metu jos yra patikę daugiau kaip pusei milijono gerbėjų.

Nuotraukų autorius - pati Kate Middleton. Kembridžo kunigaikštienė garsėja savo pomėgiu fotografuoti ir jau ne pirmą kartą rodo savo fotografuotas vaikų nuotraukas visiems karališkosios šeimos gerbėjams.

Nuotraukose princesė apsirengusi tamsiai raudoną paltą ir tokios pat spalvos batelius. Kaip ir dera darželinukei, ji turi mažą kuprinėlę ir yra gana linksmai nusiteikusi. Nuotraukos padarytos tądien, kai mažylė pirmą kartą pravėrė vaikų darželio duris.

Svarbi detalė, kodėl princesė Charlotte darželį pradeda lankyti būtent dabar
© Vida Press

Kaip pastebi komentatoriai, princesės Charlotte panašumas į Karalienę Elžbietą II bėgant laikui niekur nedingo.

Vaikų darželis, kurį lankys princeė, yra visai netoli Kensingtono rūmų. Metai šiame darželyje kainuoja apie 15 tūkstančių svarų. Darželyje ne vaikučių priežiūros, jiems siūlomi muzikos, teatro užsiėmimai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Tapusi mama Giedrė įgyvendino savo svajonę, kuri gimė iš meilės kelionėms ir fotografijai

Portalas TavoVaikas.lt atidaro naują rubriką KURIANTI MAMA apie šeimas, kurias vaiko gimimas įkvėpė naujiems iššūkiams. Šiandien kviečiame susipažinti su žavia ir veiklia Vincento mama Giedre.

Andrė AMIYA Pabarčiūtė: kaip keičiasi moters pasaulis susilaukus kūdikio

Ne paslaptis, jog motinystė – tai gamtos sukurtas vienas natūraliausių ir tobuliausių moters savirealizacijos būdų. Kartu tai ir įstabi bei atsakinga dovana moteriškai prigimčiai.

5 vaikų mama: „Aš labai myliu Lietuvą“

Penkis vaikus auginanti Neringa rašo tinklaraštį „Mama su šypsena kišenėje“. Kovo 11 - osios proga – šventiniai Neringos pamąstymai.

Ieva Mackevičienė: laukdamasi antro vaiko darai mažiau klaidų

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto įsigyti būtiniausius daiktus, kurių prireiks vos vaikui gimus.

Neseniai mama tapusi Kylie Jenner sulaukė kritikos strėlių

Jauniausioji Kardashianų šeimos sesutė Kylie mama tapo šių metų vasario 1-ąją.

Olga Malaškevičienė: „Pirmiausia savo vaikui turi būti tėvas, tik paskui – draugas“

„Visi trys vaikai yra tokie skirtingi, kad genofondas mūsų šeimoje neturi jokios reikšmės“, – linksmai pokalbį pradeda Olga. Ji su vyru Gediminu augina tris dukras. Dvi iš jų – biologinės, o trečioji – jauniausioji – įvaikinta.

K. Zvonkuvienė: noriu, kad vaikai augtų tikintys, garbingi, kuklūs, kultūringi, mandagūs, gerbtų tėvus ir aplinkinius

Katažina Zvonkuvienė įsitikinusi, kad tėvai vaikams yra veidrodis, tad ji ir siekia juo būti savo vaikams.

S. Paltanavičius: mūsų didžioji klaida – manyti, kad vaikus auklėti ir ugdyti turime ne mes, o kažkas kitas

Viešojoje erdvėje netyla diskusijos apie partizanų vaidmenį pokario laikotarpiu, apie valstybės simbolius ir jų vietą, apie emigraciją ir tėvynės meilę. Ginčai, nuomonės, pranešimai – visa tai veikia kiekvieną šeimą, kurios namuose bent kartais įjungiamas televizorius ar radijas.

Kristina Savickytė - Damanskienė turi tris patarimus visiems tėvams

Suaugusiųjų elgesys su vaiku didžiąja dalimi formuoja vaiko požiūrį į save ir aplinką, o vaikystės patirtys turi didelės įtakos jau suaugusio žmogaus gyvenimo kokybei.

Aktorė ir režisierė Ieva Jackevičiūtė apie motinystę: reikia įsiklausyti į savo prigimtį

Ieva Jackevičiūtė prieš šešerius metus buvo visur: vedė TV laidas, dalyvavo šokio projektuose, vaidino ir šoko didžiosiose Lietuvos teatro scenose, užsiėmė edukologine veikla. Šiandien, augindama 5,5 m. dukrą ir 2,5 m. sūnų, Ieva dalinasi savo motinystės patirtimi ir išgyvenimais, padėjusiais atrasti balansą tarp profesinės savirealizacijos ir namų gerovės.

Po motinystės atostogų į TV eterį grįžta Jurgita Jurkutė-Širvaitė

Viena ryškiausių ir mylimiausių televizijos laidų vedėjų Jurgita Jurkutė-Širvaitė kurį laiką buvo pasitraukusi iš viešumos.

Atvirai apie nevaisingumą prabilusios Gintarės namuose aidi vaikiškas juokas (3)

Knygos apie nevaisingumą „Kai atgimsta viltis" autorė komunikacijos specialistė Gintarė Jankauskienė (32 m.) su vyru Kęstučiu (39 m.) iš Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namų pasiėmė globoti mažąją Vytautę (1 m. 2 mėn.).

Mirandą Kerr prajuokino jos sūnaus klausimas

Garsusis „Victoria's Secret“ angelas Miranda Kerr ir „Snapchat“ įkūrėjas Evanas Spiegelis netrukus taps tėvais.

Neeilinis 35 savaičių nėščiosios poelgis

Buvusi Olimpinių žaidynių čempionė plaukikė Libby Trickett (33) šį savaitgalį nustebino visus neįprastu rekordu, kurį pasiekė iki gimdymo likus mėnesiui.

Dainininkė Gintarė Karaliūnaitė pirmą kartą atvirai prabilo apie tai, ką patyrė (1)

Dainininkė G. Karaliūnaitė pirmą kartą atvirai: apie subyrėjusią trečią santuoką, patirtą smurtą ir kūdikio netektį.