Trečio vaiko besilaukianti E.Jennings-Didžiulis: kiekvienas nėštumas yra ypatingas

 (6)
Būsimų mamų šventėje, kuri vyks jau visai netrukus, dalyvaus ir trečio vaikelio besilaukianti dainininkė Erica Jennings-Didžiulis (36 m.).
Erika Jennings
© DELFI / Orestas Gurevičius

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ar jau turite TAVO VAIKO programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųskite ją ir skaitykite mus dar patogiau: „iPhone“, „Android“.

Du sūnus – 9 metų Praną Emilijų ir 7 metų Antaną Algimantą – auginanti moteris neslepia, kad nors šis nėštumas jau trečias, bet vis tiek jis toks pat jaudinantis kaip pirmasis. Savaip jaudinanti bus ir akimirka dainuoti tokiam gausiam būriui besilaukiančių moterų.

Dabar jūs gyvenate naujos gyvybės laukimu, koks tas trečias kartas, ypač kai žinote, kad gims mergaitė?

Juokinga, nors šis nėštumas jau trečias, bet vis tiek jis toks pat jaudinantis kaip pirmasis. Kažkodėl šis nėštumas prabėgo labai greitai. Palyginti su praėjusiais nėštumais, jaučiuosi šiek tiek kitaip ir spėjau, kad galiu lauktis mergaitės.

Kaip berniukai sutiko žinią, kad turės sesę? Ruošiate juos kažkaip specialiai, aiškinate, pasakojate, kas jų laukia?

Daug diskutavome su berniukais šia tema, atsakinėjome į klausimus apie nėštumą, ką vaikelis dabar daro, jie mėgsta kalbėtis su pilvuko gyventoja. Jiems patinka mintis, kad jie bus vyresnėliai broliai, kurie žinos viską, saugos ir gins savo sesę. Kiekvieną rytą prieš išeidami į mokyklą pabučiuoja mane ir ją.

Erica Jennings ir Jurgis Didžiulis
Erica Jennings ir Jurgis Didžiulis
© DELFI / Domantas Pipas

Kokie buvo pirmieji nėštumai, gimdymai?

Abu mano ankstesni nėštumai buvo lengvi. Daug mano bičiulių bandė pastoti metus arba turėjo kitokių bėdų. Man pasisekė, kad niekada neturėjau jokių bėdų. Per devynis mėnesius, be įprastų nėščiosioms dalykų, tarkim, rytinio pykinimo, mėšlungio, nuovargio ir besikeičiančios nuotaikos, viskas buvo gan sklandu. Laukdamasi berniukų priaugdavau 10 kg. Nieko ypatinga nedariau, išskyrus tai, kad bandžiau valgyti įvairų maistą, gerti daug vandens, vartoti kalcį, magnį, vitaminą B ir, žinoma, folio rūgštį. Turiu draugių, kurios besilaukdamos buvo priaugusios po 25 kg, joms tindavo kojos ir pan. Aš tikrai negaliu skųstis, išskyrus žemą kraujo spaudimą. Turėjau nuolat jį tikrinti, nes silpnai jausdavausi ir mane dusindavo. O gimdymai... Spręskite patys. Praną nuo to laiko, kai nutekėjo vandenys, pagimdžiau per 8 val., o Antaną – per 4 val.

Jūs – scenos žmogus. Ryški, bet tuo pačiu metu ir kukli, tokią jūs matome viešumoje. O kokia jūs mama?

Šį klausimą reikėtų užduoti mano vaikams, jie pasakytų, kokia aš mama. Galiu būti ir griežta, ir švelni. Aš vis dar mokausi ja būti.

Erica Jennings
Erica Jennings
© DELFI / Domantas Pipas
Erica Jennings
Erica Jennings
© DELFI / Domantas Pipas
Erica Jennings
Erica Jennings
© DELFI / Domantas Pipas
Erica Jennings
Erica Jennings
© DELFI / Karolina Pansevič

Išsamų žurnalistės Rūtos Rukaitės interviu su Erica Jennings-Didžiulis skaitykite žurnale „Tavo vaikas", nr. 5.

Primename, kad Būsimųjų mamyčių šventė, tapusi gražia kiekvienų metų tradicija, vyks gegužės 9 dieną, 15 val., Vilniaus rotušėje.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Jau 12 metų vaikus globojanti Eglė randa laiko mėgstamam hobiui: turi labai daug gauti, kad galėtum duoti

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Eglė Vaitkevičienė iš Zarasų.

Beata Nicholson laukiasi ketvirtojo vaiko

TV laidų vedėja, kulinarinių knygų autorė Beata Nicholson su vyru Tomu Nicholson laukia šeimos pagausėjimo.

Piešianti ir fotografuojanti teisininkė Milda: svajoju, kad para turėtų 72 valandas

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi kūrybingoji Milda Labutė.

Paviešintos oficialios mažojo princo krikštynų nuotraukos turi kelias neįprastas detales (1)

Liepos 9 dieną pakrikštijus mažiausiąjį Didžiosios Britanijos princą Louis, neapsieita be oficialios krikštynų fotosesijos.

Kelionių tinklaraštininkė Agnė griauna mitus: keliauti nėra brangu ir keliauti su kūdikiu – visai ne vargas

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi aistringa keliautoja Agnė.

Išaušo ypatinga diena karališkajai šeimai ir mažiausiajam princui

Šiandien bus pakrikštytas trečiasis Didžiosios Britanijos princo Williamo ir Kembridžo hercogienės Catherine Middleton vaikas – prieš kelis mėnesius gimęs princas Louis.

Seną svajonę išpildžiusi Ilona: kuprinėje su vaiko daiktais visada turiu užrašų knygelę

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Ilona Ginaitytė. Suteikiame žodį jai.

Živilė Vaškytė - Lubienė: kuo vaikas labiau veda iš kantrybės, tuo stipriau reikia jį apkabinti

Televizijos žurnalistė Živilė Vaškytė-Lubienė su vyru, dainininku Edgaru Lubiu, augina Fridą ir Herkų. Moteris juokauja, kad savo vaikų neturi, nes jai nuolat visi sako, kad abu vaikai labai panašūs į tėtį. Apie motiniškus džiaugsmus bei iššūkius ir pasikalbėjome.

Monikos kūrinius norisi suvalgyti iškart, tačiau jų paskirtis visai kita (3)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Monika.

Živilė Kropaitė: „Maniau, kad pagimdysiu lengvai, deja“

LRT laidos „Svarbios detalės“ vedėja Živilė Kropaitė (33 m.) su vyru teisininku Liudu Basiuliu (35 m.) neseniai susilaukė sūnaus Vėjo. Dar niekada nesame kalbinę mamos prabėgus vos dviem savaitėm po vaikelio gimimo. Živilės gimdymo įspūdžiai tokie švieži, o mamos patirtis tokia trumputė. Bet jaunosios mamos toks užkrečiantis, visai Lietuvai pažįstamas juokas niekur nedingęs.

Iš emigracijos Norvegijoje grįžusi alytiškė pasiūlė tėvams originalų būdą įamžinti vaiko gimimą

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Kristina Barbuškienė iš Alytaus.

Ineta Puzaraitė-Žvagulienė: kraitelis ankstukų šeimoms yra gyvybiškai svarbus

Paramos projektas „Ankstukai", skirtas neišnešiotiems naujagimiams, kartu su ankstuko mama ir projekto ambasadore Ineta Puzaraitė-Žvagulienė pristatė gyvybiškai svarbų „Ankstuko šeimos kraitelį". Pirmieji kraiteliai jau pasiekė Santaros Akušerijos ir ginekologijos centrą.

Likimo išbandymų patyrusi trijų vaikų mama nenuleidžia rankų ir siekia savo svajonių

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Vaida.

Suradusi mėgstamą veiklą klaipėdietė ja užkrėtė ir tris savo vaikus (4)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Olga.

Stilingus rūbus vaikams kurianti Beata atskleidžia savo sėkmės paslaptį

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien kviečiame susipažinti su Beata.