Trynukų besilaukiančią moterį diagnozė pribloškė, bet nepalaužė

 (6)
Būsimoji mama Bree O'Malley iš Australijos šiandien yra labai laiminga. Nepaisant to, kad jai skirtas visiškas lovos režimas. Nepaisant to, kad jai diagnozuotas vėžys ir visai netrukus jos lauks chemoterapijos kursas.
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Jos laimės priežastis - nėštumas. Moteris laukiasi. Ir ne vieno vaikučio, o iš karto trijų. Tai suteikia jai stiprybės ir jėgų šypsotis pasitinkant naują dieną.

„Turiu mąstyti pozityviai, - sako 24 metų Bree. - Kai jaučiu pilvelyje judant mažylius, jokios kitos problemos neegzistuoja". Ji įsitikinusi, kad moteris motina tampa tada, kai jos pilvelyje apsigyvena nauja gyvybė. Nuo pirmos nėštumo dienos. Pasak moteris, būsimų vaikučių sveikata yra svarbiau visko, prieš tai nublanksta bet kokios kitos problemos.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Cinamonas pražudė vaiką: gedinti mama įspėja kitus tėvus
Už gimusį vaiką mokės 5000 eurų premiją

Jau žinoma, kad Bree laukiasi 2 mergaičių ir berniuko. Savo nėštumą moteris vadina stebuklu, kuris jų šeimą aplankė po penkių patirtų persileidimų.

Moteriai susilaukti vaikų trukdė diagnozuotas policistinių kiaušidžių sindromas, endometriozė bei gimdos problemos. Medikai davė vos keliolika procentų iš 100 tikimybę, kad jai pavyks tapti mama.

Tačiau sužinojus, kad Bree svajonė tapti mama pildosi, nėštumas nesiklostė taip sklandžiai, kaip norėjosi. 18 nėštumo savaitę moteris sužinojo, jog turi antros stadijos gimdos kaklelio vėžį. Jis sparčiai progresuoja, medikai spėjo, jog dėl nėštumo hormonų.

Vos spėjo susitaikyti su mintimi, jog o gimdymo jau reiks chemoterapijos kurso, po trijų savaičių, 21 nėštumo savaitę, Bree užklupo nėštumo komplikacija - preeklampsija, kurios požymiai - didelis kraujo spaudimas ir aptiktas baltymas šlapime.

30 nėštumo savaitę nėščiajai pasireiškė į gripą panašūs požymiai ir paaiškėjo dar viena nemaloni žinia - jos kraujyje aptiktas citomegalo virusas.

Šiandien ji laukiasi 31 savaitę, jau visai netrukus jos nėštumui bus 32 savaitės, tai yra tas laikas, kai, pasak, medikų, gimę vaikučiai jau turėtų šansų išgyventi ir augti. Šiuo metu jai skirtas gulimas lovos režimas.

Būsima mama dėkoja savo vyrui Brendanui, kuris ją be galo palaiko ir nuramina sunkiomis akimirkomis. Ji sako, jog yra pasirengusi tapti mama, tačiau vaikelių labui šiuo metu yra svarbi kiekviena jų gimdoje pragyventa diena.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Kaip kurstyti tarpusavio santykius, kad vyras ir žmona jaustųsi nuolat įsimylėję (1)

Koučingo specialistų lektorių Smiltės (39 m.) ir Rolando (52 m.) Juraičių šeimoje auga keturi vaikai – Marija Patricija (19 m.) Teodoras (9 m.), Leonardas (7 m.) ir Glorija Ana (5 m.). Pora ne tik pati stengiasi dėl savo santykių, bet ir dalijasi patarimais su kitais.

Iš Vilniaus į kaimą išsikėlusi Toma čia atrado ramybę ir laiko sau

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Toma Peštenė.

Išskirtiniai kadrai, kai mažieji princai tampa tiesiog vaikais

Tokių akimirkų dažnai neišvysi: Didžiosios Britanijos sosto paveldėtojai su mama, Kembridžo hercogiene Catherine Middleton, dūksta pievoje su kitais vaikais.

Trijų dukryčių mama Asta: labai norėjosi jas aprengti savo mezginiais

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Asta.

Gražiausios akimirkos iš karališkųjų krikštynų Švedijoje (FOTO)

Švedijos princesė Madeleine ir jos sutuoktinis Christopher O'Neill pakrikštijo trečiąją savo atžalą.

7 vaikų mama Sabina Daukantaitė: saldainių ir dovanų vaikams už perskaitytas knygas niekada nežadu

Septynių vaikų mama Sabina Daukantaitė įsitikinusi, kad knyga turi būti tarsi stiklinė vandens – visada šalia.

Jaudinanti Monikos išpažintis: galėjau bet ką paaukoti, kad galėčiau tapti mama (5)

Savo laišku aš noriu įkvėpti ir padrąsinti negalinčias vaikelio susilaukti šeimas. Viskas yra įmanoma! Tiesa, tam reikalinga kantrybė ir didžiulis noras, bei antrosios pusės palaikymas sunkiu metu. Tik mano atveju dar prireikė ir gydytojų bei vaistų...

Kaip šiandien gyvena vyriausia pasaulyje ketvertuko motina, juos pagimdžiusi 65 metų

Prieš trejus metus, 2015 metų gegužės mėnesį, pasaulį apskriejo žinia, jog į rekordų knygą pretenduoja naujas pasiekimas: 65 metų vokietė išnešiojo ir pagimdė ketvertuką. Tai vyriausia pasaulyje moteris, susilaukusi ketvertuko.

Simona: dažniausiai kurdavau, kai vaikas miegojo, iš to kilo ir veiklos pavadinimas

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Simona.

Pažintis su kauniete Radvile: nuosavo verslo įkvėpimu tapo dukrytė ir noras ją puošti

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Radvilė.

Mažajam princui buvo iškilusi reali grėsmė

Vyras teisme prisipažino raginęs surengti išpuolį prieš mažąjį britų princą Džordžą.

Apie didelę šeimą svajojanti Simona: vaikas tikrai nėra priežastis užsidaryti tarp keturių sienų (2)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Simona.

Išskirtinė pažintis su trynukus auginančia kauniečių šeima

Retai sutiksi žmonių, kurie niekuo nesiskundžia, kurie savo gyvenimą mato tik šviesiomis spalvomis ir, kaip patys sako, viskas jiems lengva.

Dviejų sūnų mama Gintarė kuria tai, kas vaikų miegelį daro saldesnį

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Gintarė.

Sveikuoliškų užkandukų receptą sukūrusi Jurgita atrado širdžiai mielą pomėgį (2)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Jurgita.