Trynukų besilaukiančią moterį diagnozė pribloškė, bet nepalaužė

 (6)
Būsimoji mama Bree O'Malley iš Australijos šiandien yra labai laiminga. Nepaisant to, kad jai skirtas visiškas lovos režimas. Nepaisant to, kad jai diagnozuotas vėžys ir visai netrukus jos lauks chemoterapijos kursas.
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Jos laimės priežastis - nėštumas. Moteris laukiasi. Ir ne vieno vaikučio, o iš karto trijų. Tai suteikia jai stiprybės ir jėgų šypsotis pasitinkant naują dieną.

„Turiu mąstyti pozityviai, - sako 24 metų Bree. - Kai jaučiu pilvelyje judant mažylius, jokios kitos problemos neegzistuoja". Ji įsitikinusi, kad moteris motina tampa tada, kai jos pilvelyje apsigyvena nauja gyvybė. Nuo pirmos nėštumo dienos. Pasak moteris, būsimų vaikučių sveikata yra svarbiau visko, prieš tai nublanksta bet kokios kitos problemos.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Cinamonas pražudė vaiką: gedinti mama įspėja kitus tėvus
Už gimusį vaiką mokės 5000 eurų premiją

Jau žinoma, kad Bree laukiasi 2 mergaičių ir berniuko. Savo nėštumą moteris vadina stebuklu, kuris jų šeimą aplankė po penkių patirtų persileidimų.

Moteriai susilaukti vaikų trukdė diagnozuotas policistinių kiaušidžių sindromas, endometriozė bei gimdos problemos. Medikai davė vos keliolika procentų iš 100 tikimybę, kad jai pavyks tapti mama.

Tačiau sužinojus, kad Bree svajonė tapti mama pildosi, nėštumas nesiklostė taip sklandžiai, kaip norėjosi. 18 nėštumo savaitę moteris sužinojo, jog turi antros stadijos gimdos kaklelio vėžį. Jis sparčiai progresuoja, medikai spėjo, jog dėl nėštumo hormonų.

Vos spėjo susitaikyti su mintimi, jog o gimdymo jau reiks chemoterapijos kurso, po trijų savaičių, 21 nėštumo savaitę, Bree užklupo nėštumo komplikacija - preeklampsija, kurios požymiai - didelis kraujo spaudimas ir aptiktas baltymas šlapime.

30 nėštumo savaitę nėščiajai pasireiškė į gripą panašūs požymiai ir paaiškėjo dar viena nemaloni žinia - jos kraujyje aptiktas citomegalo virusas.

Šiandien ji laukiasi 31 savaitę, jau visai netrukus jos nėštumui bus 32 savaitės, tai yra tas laikas, kai, pasak, medikų, gimę vaikučiai jau turėtų šansų išgyventi ir augti. Šiuo metu jai skirtas gulimas lovos režimas.

Būsima mama dėkoja savo vyrui Brendanui, kuris ją be galo palaiko ir nuramina sunkiomis akimirkomis. Ji sako, jog yra pasirengusi tapti mama, tačiau vaikelių labui šiuo metu yra svarbi kiekviena jų gimdoje pragyventa diena.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Vaidos gimdymo istorija: sunkios sveikatos problemos nesutrukdė patirti motinystės džiaugsmą

Gimdymo istorijų konkursas tęsiasi. Rašykite mums el.p. portalas@tavovaikas.lt. Na, o šiandien publikuojame mums atsiųstą Vaidos istoriją.

Aktorė Miglė Polikevičiūtė: motinystė yra nuolatinis procesas

Miglė Polikevičiūtė – teatro ir kino aktorė, įvertinta prestižiniais Lietuvos teatro ir kino apdovanojimais – Auksiniu scenos kryžiumi ir Sidabrine Gerve, sūnelio mama, konferencijos „Sveika ir laiminga mama" ambasadorė.

Daugkartinę Europos ir pasaulio šokių čempionę trys vaikai įkvėpė imtis naujos veiklos (1)

Portalo TavoVaikas.lt naujos rubrikos KURIANTI MAMA viešnia šiandien – veikli moteris ir trijų vaikučių mama Lauryna.

Dainininkė Beata Wilkin: po skyrybų likau viena su dviem vaikais

Legendinės grupės „Funky” vokalistę Beatą Wilkin dabar atpažįsta ne kiekvienas jaunas lietuvis, nors kadaise ją buvo galima vadinti viena geidžiamiausių Lietuvos merginų.

Ypatingą dukrytę auginanti mama: kodėl aš pasidariau savo pirmąją tatuiruotę (3)

Sanna Karosas, Žmonių su Dauno sindromu ir jų globėjų asociacijos Klaipėdos apskrities skyriaus koordinatorė pasakoja savo istoriją

Du vaikus įvaikinusi šeima įvardijo didžiausius patiriamus sunkumus

Du vaikus į šeimą priėmę Laurynas Kaminskas ir Živilė Kaminskienė įvardijo, ko trūksta įtėviams ir globėjams Lietuvoje.

Tapusi mama Giedrė įgyvendino savo svajonę, kuri gimė iš meilės kelionėms ir fotografijai (1)

Portalas TavoVaikas.lt atidaro naują rubriką KURIANTI MAMA apie šeimas, kurias vaiko gimimas įkvėpė naujiems iššūkiams. Šiandien kviečiame susipažinti su žavia ir veiklia Vincento mama Giedre.

Andrė AMIYA Pabarčiūtė: kaip keičiasi moters pasaulis susilaukus kūdikio

Ne paslaptis, jog motinystė – tai gamtos sukurtas vienas natūraliausių ir tobuliausių moters savirealizacijos būdų. Kartu tai ir įstabi bei atsakinga dovana moteriškai prigimčiai.

5 vaikų mama: „Aš labai myliu Lietuvą“

Penkis vaikus auginanti Neringa rašo tinklaraštį „Mama su šypsena kišenėje“. Kovo 11 - osios proga – šventiniai Neringos pamąstymai.

Ieva Mackevičienė: laukdamasi antro vaiko darai mažiau klaidų

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto įsigyti būtiniausius daiktus, kurių prireiks vos vaikui gimus.

Neseniai mama tapusi Kylie Jenner sulaukė kritikos strėlių

Jauniausioji Kardashianų šeimos sesutė Kylie mama tapo šių metų vasario 1-ąją.

Olga Malaškevičienė: „Pirmiausia savo vaikui turi būti tėvas, tik paskui – draugas“

„Visi trys vaikai yra tokie skirtingi, kad genofondas mūsų šeimoje neturi jokios reikšmės“, – linksmai pokalbį pradeda Olga. Ji su vyru Gediminu augina tris dukras. Dvi iš jų – biologinės, o trečioji – jauniausioji – įvaikinta.

K. Zvonkuvienė: noriu, kad vaikai augtų tikintys, garbingi, kuklūs, kultūringi, mandagūs, gerbtų tėvus ir aplinkinius

Katažina Zvonkuvienė įsitikinusi, kad tėvai vaikams yra veidrodis, tad ji ir siekia juo būti savo vaikams.

S. Paltanavičius: mūsų didžioji klaida – manyti, kad vaikus auklėti ir ugdyti turime ne mes, o kažkas kitas

Viešojoje erdvėje netyla diskusijos apie partizanų vaidmenį pokario laikotarpiu, apie valstybės simbolius ir jų vietą, apie emigraciją ir tėvynės meilę. Ginčai, nuomonės, pranešimai – visa tai veikia kiekvieną šeimą, kurios namuose bent kartais įjungiamas televizorius ar radijas.

Kristina Savickytė - Damanskienė turi tris patarimus visiems tėvams

Suaugusiųjų elgesys su vaiku didžiąja dalimi formuoja vaiko požiūrį į save ir aplinką, o vaikystės patirtys turi didelės įtakos jau suaugusio žmogaus gyvenimo kokybei.