Vaida Genytė: savo augantį sūnų noriu matyti ne tik akimis, bet ir širdimi

 (70)
Pokalbio su Vaida Genyte metu iš dainininkės lūpų ne kartą nuskamba žodis „meilė".
© Organizatorių archyvas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Vaidos vaikystę lydėjęs nuoširdus mamos bei tėčio dėmesys išmokė, jog viskas, ko reikia augančiam vaikui yra būtent rūpestis, pagarba, supratimas. O būtent visa tai, kaip sako pati dainininkė, telpa žodyje meilė.

Vaida pasakoja, jog jos vaikystė buvo labai graži ir spalvinga. Nuo pat mažens mergaitė, „Dainų dainelės" konkurso laureatė, dainavo didžiosiose Lietuvos scenose kartu su garbingiausiais Lietuvos atlikėjais ir turėjo laimės matyti tokią gyvenimo pusę, kuri ją, dar visai mažą mergaitę, skatino siekti gražių bei prasmingų dalykų gyvenime. Šalia daugybės koncertų mažajai Vaidai niekada netrūko ir tėvų paramos. Jie lydėdavo mergaitę į koncertus, visuomet palaikydavo ir padrąsindavo. „Nuo pat mažų dienų augau su mintimi, kad kiekvieną vaiką reikia gerbti taip pat, kaip suaugusį žmogų", – pasakoja Vaida ir prisimena, kaip vaikystėje, išsipurvinus suknelę, be galo įskaudino emocionalios šokių būrelio vadovės pasakyta frazė: „Vaida, išsipurvinai kaip karvė!". „Nebegrįžau ten šokti", – šiandien su šypsena veide prisimena Vaida, tačiau pamini, jog tąkart buvo tikrai skaudu ir nesuvokiama, kaip galima taip įžeidžiai bendrauti.

Nors mergaitės tėvai rūpinosi, jog dukra augtų apsupta meilės, Vaida skuba paaiškinti, jog tai nereiškia, kad mama ir tėtis leido jai daryti viską, ko tik užsigeidusi. Vaida pasakoja, jog visą gyvenimą norėjo būti aktorė, tačiau būtent tėvai buvo tie asmenys, kurie, matydami dukros polinkį muzikuoti, visada surasdavo stiprių argumentų, jog ir aktorei būtinai reikia mokėti dainuoti. „Gana lengvai ir greitai tėvai malšindavo mano „ožiukus"", – pasakoja Vaida ir priduria: „lenkiu galvą mamai ir tėčiui už tai, kas esu dabar".

Vaikystėje patirtas stiprus meilės bei pareigos jausmas V. Genytei labai padeda ir auginant savo sūnų. „Mano vaikas taip pat auga labai mylimas, pilnas ambicijų bei svajonių, aš tik stengiuosi jam padėti svajonėse nepasiklysti", – juokiasi „Dainų dainelės" konkurso laureatė. „Su sūnumi labai daug kalbamės, diskutuojame, iškilus svarbiam klausimui stengiamės nepriimti karštakošiškų sprendimų. Bet kuriam vaikui visuomet yra reikalingas žmogus, padedantis jaustis ramiam, suteikiantis saugumo jausmą jo tobulėjimo kelyje. Tokia mama stengiuosi būti savo sūnui. Savo augantį sūnų noriu matyti ne tik akimis, bet ir širdimi", – nuoširdžiai nusišypso Vaida.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Princas George švenčia 5 metų gimtadienį ir turi dovaną savo gerbėjams

Šiandien, liepos 22 dieną, Didžiosios Britanijos princo Williamo (36) ir Kembridžo kunigaikštienės Catherine Middleton (36) pirmagimiui sūnui sukanka 5 metai.

Jau 12 metų vaikus globojanti Eglė randa laiko mėgstamam hobiui

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Eglė Vaitkevičienė iš Zarasų.

Beata Nicholson laukiasi ketvirtojo vaiko

TV laidų vedėja, kulinarinių knygų autorė Beata Nicholson su vyru Tomu Nicholson laukia šeimos pagausėjimo.

Piešianti ir fotografuojanti teisininkė Milda: svajoju, kad para turėtų 72 valandas

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi kūrybingoji Milda Labutė.

Paviešintos oficialios mažojo princo krikštynų nuotraukos turi kelias neįprastas detales (1)

Liepos 9 dieną pakrikštijus mažiausiąjį Didžiosios Britanijos princą Louis, neapsieita be oficialios krikštynų fotosesijos.

Kelionių tinklaraštininkė Agnė griauna mitus: keliauti nėra brangu ir keliauti su kūdikiu – visai ne vargas

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi aistringa keliautoja Agnė.

Išaušo ypatinga diena karališkajai šeimai ir mažiausiajam princui

Šiandien bus pakrikštytas trečiasis Didžiosios Britanijos princo Williamo ir Kembridžo hercogienės Catherine Middleton vaikas – prieš kelis mėnesius gimęs princas Louis.

Seną svajonę išpildžiusi Ilona: kuprinėje su vaiko daiktais visada turiu užrašų knygelę

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Ilona Ginaitytė. Suteikiame žodį jai.

Živilė Vaškytė - Lubienė: kuo vaikas labiau veda iš kantrybės, tuo stipriau reikia jį apkabinti

Televizijos žurnalistė Živilė Vaškytė-Lubienė su vyru, dainininku Edgaru Lubiu, augina Fridą ir Herkų. Moteris juokauja, kad savo vaikų neturi, nes jai nuolat visi sako, kad abu vaikai labai panašūs į tėtį. Apie motiniškus džiaugsmus bei iššūkius ir pasikalbėjome.

Monikos kūrinius norisi suvalgyti iškart, tačiau jų paskirtis visai kita (3)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Monika.

Živilė Kropaitė: „Maniau, kad pagimdysiu lengvai, deja“

LRT laidos „Svarbios detalės“ vedėja Živilė Kropaitė (33 m.) su vyru teisininku Liudu Basiuliu (35 m.) neseniai susilaukė sūnaus Vėjo. Dar niekada nesame kalbinę mamos prabėgus vos dviem savaitėm po vaikelio gimimo. Živilės gimdymo įspūdžiai tokie švieži, o mamos patirtis tokia trumputė. Bet jaunosios mamos toks užkrečiantis, visai Lietuvai pažįstamas juokas niekur nedingęs.

Iš emigracijos Norvegijoje grįžusi alytiškė pasiūlė tėvams originalų būdą įamžinti vaiko gimimą

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Kristina Barbuškienė iš Alytaus.

Ineta Puzaraitė-Žvagulienė: kraitelis ankstukų šeimoms yra gyvybiškai svarbus

Paramos projektas „Ankstukai", skirtas neišnešiotiems naujagimiams, kartu su ankstuko mama ir projekto ambasadore Ineta Puzaraitė-Žvagulienė pristatė gyvybiškai svarbų „Ankstuko šeimos kraitelį". Pirmieji kraiteliai jau pasiekė Santaros Akušerijos ir ginekologijos centrą.

Likimo išbandymų patyrusi trijų vaikų mama nenuleidžia rankų ir siekia savo svajonių

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Vaida.

Suradusi mėgstamą veiklą klaipėdietė ja užkrėtė ir tris savo vaikus (4)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Olga.