Vaikai, kurie užaugo su TAVO VAIKO žurnalu: kai svajonės pildosi

Viena populiariausių TAVO VAIKO žurnalo rubrikų - „Redakcijos kūdikis“. Visus metus redakcija stebi ir aprašo kūdikio vystymąsi nuo gimimo iki metų.
© TAVO VAIKAS

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pirmasis „redakcijos" kūdikis

Prieš 18 m. į šį pasaulį atkeliavo Eigirdas Kaminskas, kuris ir tapo pirmuoju „redakcijos" kūdikiu. Nuo 1999 m. pabaigos (berniukas gimė lapkričio 12 d.) ir beveik visus 2000-uosius kiekvieną mažą ir didelį Eigirdo laimėjimą stebėjo ir fiksavo „Tavo vaikas" redakcija. Mama Lina buvo pirmoji, pasiryžusi auginti kūdikį viešai, dalytis visais džiaugsmais ir vargais, gal ir ne visai savo noru, nes kai atsirado idėja sukurti naują ir unikalų – „redakcijos" kūdikio projektą, ji buvo mūsų žurnalo kalbos redaktorė ir kaip tik laukėsi. Lina buvo ta, kuri „pralaužė ledus", kad kitoms būtų drąsiau pasakoti apie tai, kaip auga jų kūdikiai. Dabar Eigirdas – jau didelis ir tvirtas vyrukas, mokosi Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje. Lina pasakojo, kad vos prieš kelerius metus knygų mugėje prie jo priėjo moteris ir paklausė, kaip gyvena Eigirdas...

Vaikai, kurie užaugo su TAVO VAIKO žurnalu: kai svajonės pildosi
© TAVO VAIKAS

Lina anuomet kruopščiai skaičiavo, kiek kiekvieną mėnesį išleisdavo svarbiausiems kūdikio poreikiams, toji suma vidutiniškai siekė apie 365 Lt (105 Eur). Ar tokios sumos užtektų mamai šiandien?

Vaikai, kurie užaugo su TAVO VAIKO žurnalu: kai svajonės pildosi
© TAVO VAIKAS

Neišmatuojama vertė

Monika Šliupienė ( m.). prieš ketverius metus laukdamasi pirmagimio į redakciją atsiuntė gražią ir šiltą savo dienoraščio ištrauką apie naujos gyvybės laukimą, netruko sulaukti ir vyriausiosios redaktorės skambučio, su pasiūlymu „auginti" kūdikį kartu. Moteris mielai sutiko, tuo metu ji kaip tik ieškojo tikrojo savo pašaukimo, nes laimingos ateities su šeima, būdama teisininkė, ji nematė. Ieškodama sau mielos veiklos, atrado kokybišką kosmetiką, puikią kompaniją ir galimybę dirbti taip, kad nenukentėtų ir šeimos poreikiai. Jos dukrytei Elenytei tapus „redakcijos" kūdikiu, Monika pastebėjo, kad ją atpažįsta gatvėje, poliklinikoje, net per darbinius susitikimus nereta moteris paklausdavo: „Ar ne jūs auginate dukrytę Eleną?" Jauna moteris sako, kad šiek tiek pabuvus žurnalo puslapiuose, atsirado daugiau drąsos, kuri labai pravertė jos versle, išmokė labiau planuoti savo laiką, o kur dar neįkainojami pirmųjų metų dukrytės kasmėnesiniai dienoraščiai ir profesionalios nuotraukos. Monika sako, kad žvaigžde netapo, tačiau pasitikėjimo, mokėjimo išeiti iš savo patogumo zonos bendravimas su „Tavo vaikas" kolektyvu tikrai pridėjo. Dabar Monika auginą antrą dukrytę ir sako, jei dar kartą pasitaikytų proga, mielai viską pakartotų.

Vaikai, kurie užaugo su TAVO VAIKO žurnalu: kai svajonės pildosi
© TAVO VAIKAS

Išsipildžiusios svajonės

Ieva Arnauskienė (32 m.) žurnale pirmą kartą pasirodė prieš beveik devynerius metus, tuomet jos dvynukai – Džiugas ir Mažvydas tapo fotoreportažo apie maudynes herojais.

Vaikai, kurie užaugo su TAVO VAIKO žurnalu: kai svajonės pildosi
© TAVO VAIKAS

Berniukams šiandien jau devyneri, o Ieva keletą „Tavo vaiko" egzempliorių laiko net neišpakuotų, gal atiduos savo sūnums, kai jie sulauks pilnametystės. Praėjus septyneriems metams Ieva susilaukė dar vienos porelės – pagimdė mergaites Ulą ir Mėtą. Vėl redakcija pasibeldė į duris, kaip neaprašysi tokio stebuklo! Ieva jau turėjo susikūrusi savo internetinę paskyrą Two makes six ir žengė pirmuosius žingsnius kaip vaikų stilistė, po gražaus ir jautraus straipsnio „Dukart dvigubai apdovanota" gerbėjų ir sekėjų labai padaugėjo. Mamos pirko žurnalą, skaitė ir siuntė Ievai komplimentus. Dvynukės Ula ir Mėta – gražios kaip lėlytės, dalyvavo ir mados fotosesijoje „Basa vasara".

Vaikai, kurie užaugo su TAVO VAIKO žurnalu: kai svajonės pildosi
© TAVO VAIKAS

Dabar Ieva realizuoja savo svajonę ir su savo vaikais pataria kitoms mamoms, kaip sukurti stilingą vaikystę. Kažkada būrėja Ievai išbūrė iš delno, kad ji turės aštuonis vaikus, tai gali būti, kad ją dar ne kartą pamatysite žurnalo puslapiuose...

***

Vasario mėnesio TAVO VAIKO žurnale skaitykite:

Dainininkas Justinas Jarutis atvirai apie savo tėvystę;

Vaikas masturbuojasi: ką svarbu žinoti tėvams;

Pirma mamos ir vaiko diena: į ką atkreipti dėmesį;

Ar tikrai reikia vaikui pietų miego?

Nauja mada – ritualiniai gimtadieniai;

Trio karta: mama, kūdikis ir telefonas.

Prenumeruojantiems žurnalą – dovana. Ieškokite jos ČIA.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Tapusi mama Laura rado mėgstamą veiklą, kuri palengvina kitų jaunų tėvų gyvenimą

Laura su šeima gyvena Klaipėdos priemiestyje. Dvejų metukų Domanto mama šiomis dienomis taps dviejų sūnų mama. Radusi laisvą minutę Laura pasakoja apie motinystės įkvėptą naują veiklą.

7 vaikų mama Sabina Daukantaitė – apie motinystę ir intuiciją

Sabina Daukantaitė – rašytoja, terapinio romano „Vandeninės moterys” autorė, kūrybinės agentūros vadovė, tinklaraščio „7 taškai” autorė, konferencijos „Sveika ir laiminga mama“ ambasadorė ir septynių vaikų mama.

Nieko gera nežadančią sūnaus diagnozę žinoma moteris išgirdo nėštumo metu

Karolina Kriukelytė–Slavinskienė (27 m.) – žinomas reklamos veidas.

Kate Middleton gimdymas: kodėl balandžio 21-oji yra (ne)palankiausia diena iš visų

Iki Kate Middleton trečiojo gimdymo liko suskaičiuotos dienos. Nors tiksli gimdymo data neskelbiama, manoma, kad tai įvyks jau artimiausiomis dienomis. Tai rodo tam tikri ženklai.

Linksmas istorijas pasakojanti Inga siekia savo svajonės

Išėjusi motinystės atostogų, Inga su šeima iškeliavo į Vokietiją. Būtent čia ir gimė motinystės įkvėptos veiklos – tinklaraščio LINKSMORIJOS – idėja.

Drabužius mergaitėms ir mamoms kurianti kaunietė Kristina: kuo daugiau veiklos turi, tuo daugiau visko spėji padaryti

Portalo TavoVaikas.lt rubrika KURIANTI MAMA sulaukia didelio jūsų dėmesio. Jeigu norite tapti jos heroje, užpildykite anketą ČIA. Na, o šiandien susipažinkime su dar viena veiklia, kūrybinga ir įkvėpimo nestokojančia mama.

Nėštumo metu diagnozę „vėžys“ išgirdusi Vaida dėkoja ją ir sūnų išgelbėjusiems medikams

Po širdimi nešioti gyvybę ir sužinoti, jog kiaušidėje rastas cistinis darinys turi navikinių ląstelių - kiekvienai būsimai motinai ši žinia būtų gniuždanti.

Kare kojų netekusi 50-metė JAV senatorė tapo mama

Pirmą kartą kūdikio susilaukė pareigas einanti JAV senatorė.

Julija Žižė apie motinystę: sunkiai suvokiu, kad mano svajonės pildosi

Į motinystės džiaugsmus pasinėrusi žinoma verslininkė Julija Žižė šiuo metu džiaugiasi jau antrosios dukrelės Otilijos gimimu.

Atvira trijų vaikų tėčio išpažintis: aš nuogas

Tai mano istorija, kurią ilgai laikiau savyje ir nemaniau kad kada norėsiu pasidalinti, bet šiandien noriu.

Naujos veiklos vilnietė Janina ėmėsi pamačiusi internete vieną filmuką

Janina Isiūnienė – auksarankė iš Vilniaus – šiandien mūsų rubrikos „Kurianti mama“ viešnia. Moteris pasakoja, kaip ją motinystė įkvėpė imtis visiškai naujos veiklos – savo rankomis kurti mielus žaislus.

Netrukus gimdysianti Kate Middleton pasielgė netradiciškai (1)

Balandžio mėnesį trečio vaikelio susilauks Didžiosios Britanijos princas Williamas su žmona Kate Middleton.

Į Lietuvą sugrįžtanti Birutė Jakučionytė: vaikai yra tėvų mokytojai

Sukūrusi ne vieną socialinį projektą Lietuvoje, parašiusi dvi atviras knygas apie savo gyvenimą ir skyrybas su savo keturių vaikų tėčiu, Birutė Jakučionytė jau šešti metai gyvena Anglijoje.

7 vaikų mama apie karjerą ir savirealizaciją – tai įmanoma!

Sunku patikėti, bet moteris yra išties toks nepaprastas sutvėrimas, sugebantis ne tik dovanoti gyvybes, bet ir jas tinkamai išugdyti nepamirštant ir savo gyvenimo pašaukimo.

Antro vaikelio besilaukianti Erika miega po tris valandas: dėl vaikų padarysiu viską

Šių metų mūsų atradimas – naujoji portalo TavoVaikas.lt rubrika KURIANTI MAMA, kurios dėka mes kaskart susipažįstame su veikliomis, kūrybingomis ir įkvėpimo nestokojančiomis mamomis. Šiandien mūsų viešnia – antrojo vaikelio besilaukianti 26 metų Erika iš Kauno.