Vaikai, kurie užaugo su TAVO VAIKO žurnalu: kai svajonės pildosi

Viena populiariausių TAVO VAIKO žurnalo rubrikų - „Redakcijos kūdikis“. Visus metus redakcija stebi ir aprašo kūdikio vystymąsi nuo gimimo iki metų.
© TAVO VAIKAS

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pirmasis „redakcijos" kūdikis

Prieš 18 m. į šį pasaulį atkeliavo Eigirdas Kaminskas, kuris ir tapo pirmuoju „redakcijos" kūdikiu. Nuo 1999 m. pabaigos (berniukas gimė lapkričio 12 d.) ir beveik visus 2000-uosius kiekvieną mažą ir didelį Eigirdo laimėjimą stebėjo ir fiksavo „Tavo vaikas" redakcija. Mama Lina buvo pirmoji, pasiryžusi auginti kūdikį viešai, dalytis visais džiaugsmais ir vargais, gal ir ne visai savo noru, nes kai atsirado idėja sukurti naują ir unikalų – „redakcijos" kūdikio projektą, ji buvo mūsų žurnalo kalbos redaktorė ir kaip tik laukėsi. Lina buvo ta, kuri „pralaužė ledus", kad kitoms būtų drąsiau pasakoti apie tai, kaip auga jų kūdikiai. Dabar Eigirdas – jau didelis ir tvirtas vyrukas, mokosi Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje. Lina pasakojo, kad vos prieš kelerius metus knygų mugėje prie jo priėjo moteris ir paklausė, kaip gyvena Eigirdas...

Vaikai, kurie užaugo su TAVO VAIKO žurnalu: kai svajonės pildosi
© TAVO VAIKAS

Lina anuomet kruopščiai skaičiavo, kiek kiekvieną mėnesį išleisdavo svarbiausiems kūdikio poreikiams, toji suma vidutiniškai siekė apie 365 Lt (105 Eur). Ar tokios sumos užtektų mamai šiandien?

Vaikai, kurie užaugo su TAVO VAIKO žurnalu: kai svajonės pildosi
© TAVO VAIKAS

Neišmatuojama vertė

Monika Šliupienė ( m.). prieš ketverius metus laukdamasi pirmagimio į redakciją atsiuntė gražią ir šiltą savo dienoraščio ištrauką apie naujos gyvybės laukimą, netruko sulaukti ir vyriausiosios redaktorės skambučio, su pasiūlymu „auginti" kūdikį kartu. Moteris mielai sutiko, tuo metu ji kaip tik ieškojo tikrojo savo pašaukimo, nes laimingos ateities su šeima, būdama teisininkė, ji nematė. Ieškodama sau mielos veiklos, atrado kokybišką kosmetiką, puikią kompaniją ir galimybę dirbti taip, kad nenukentėtų ir šeimos poreikiai. Jos dukrytei Elenytei tapus „redakcijos" kūdikiu, Monika pastebėjo, kad ją atpažįsta gatvėje, poliklinikoje, net per darbinius susitikimus nereta moteris paklausdavo: „Ar ne jūs auginate dukrytę Eleną?" Jauna moteris sako, kad šiek tiek pabuvus žurnalo puslapiuose, atsirado daugiau drąsos, kuri labai pravertė jos versle, išmokė labiau planuoti savo laiką, o kur dar neįkainojami pirmųjų metų dukrytės kasmėnesiniai dienoraščiai ir profesionalios nuotraukos. Monika sako, kad žvaigžde netapo, tačiau pasitikėjimo, mokėjimo išeiti iš savo patogumo zonos bendravimas su „Tavo vaikas" kolektyvu tikrai pridėjo. Dabar Monika auginą antrą dukrytę ir sako, jei dar kartą pasitaikytų proga, mielai viską pakartotų.

Vaikai, kurie užaugo su TAVO VAIKO žurnalu: kai svajonės pildosi
© TAVO VAIKAS

Išsipildžiusios svajonės

Ieva Arnauskienė (32 m.) žurnale pirmą kartą pasirodė prieš beveik devynerius metus, tuomet jos dvynukai – Džiugas ir Mažvydas tapo fotoreportažo apie maudynes herojais.

Vaikai, kurie užaugo su TAVO VAIKO žurnalu: kai svajonės pildosi
© TAVO VAIKAS

Berniukams šiandien jau devyneri, o Ieva keletą „Tavo vaiko" egzempliorių laiko net neišpakuotų, gal atiduos savo sūnums, kai jie sulauks pilnametystės. Praėjus septyneriems metams Ieva susilaukė dar vienos porelės – pagimdė mergaites Ulą ir Mėtą. Vėl redakcija pasibeldė į duris, kaip neaprašysi tokio stebuklo! Ieva jau turėjo susikūrusi savo internetinę paskyrą Two makes six ir žengė pirmuosius žingsnius kaip vaikų stilistė, po gražaus ir jautraus straipsnio „Dukart dvigubai apdovanota" gerbėjų ir sekėjų labai padaugėjo. Mamos pirko žurnalą, skaitė ir siuntė Ievai komplimentus. Dvynukės Ula ir Mėta – gražios kaip lėlytės, dalyvavo ir mados fotosesijoje „Basa vasara".

Vaikai, kurie užaugo su TAVO VAIKO žurnalu: kai svajonės pildosi
© TAVO VAIKAS

Dabar Ieva realizuoja savo svajonę ir su savo vaikais pataria kitoms mamoms, kaip sukurti stilingą vaikystę. Kažkada būrėja Ievai išbūrė iš delno, kad ji turės aštuonis vaikus, tai gali būti, kad ją dar ne kartą pamatysite žurnalo puslapiuose...

***

Vasario mėnesio TAVO VAIKO žurnale skaitykite:

Dainininkas Justinas Jarutis atvirai apie savo tėvystę;

Vaikas masturbuojasi: ką svarbu žinoti tėvams;

Pirma mamos ir vaiko diena: į ką atkreipti dėmesį;

Ar tikrai reikia vaikui pietų miego?

Nauja mada – ritualiniai gimtadieniai;

Trio karta: mama, kūdikis ir telefonas.

Prenumeruojantiems žurnalą – dovana. Ieškokite jos ČIA.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

S. Paltanavičius: mūsų didžioji klaida – manyti, kad vaikus auklėti ir ugdyti turime ne mes, o kažkas kitas

Viešojoje erdvėje netyla diskusijos apie partizanų vaidmenį pokario laikotarpiu, apie valstybės simbolius ir jų vietą, apie emigraciją ir tėvynės meilę. Ginčai, nuomonės, pranešimai – visa tai veikia kiekvieną šeimą, kurios namuose bent kartais įjungiamas televizorius ar radijas.

Kristina Savickytė - Damanskienė turi tris patarimus visiems tėvams

Suaugusiųjų elgesys su vaiku didžiąja dalimi formuoja vaiko požiūrį į save ir aplinką, o vaikystės patirtys turi didelės įtakos jau suaugusio žmogaus gyvenimo kokybei.

Aktorė ir režisierė Ieva Jackevičiūtė apie motinystę: reikia įsiklausyti į savo prigimtį

Ieva Jackevičiūtė prieš šešerius metus buvo visur: vedė TV laidas, dalyvavo šokio projektuose, vaidino ir šoko didžiosiose Lietuvos teatro scenose, užsiėmė edukologine veikla. Šiandien, augindama 5,5 m. dukrą ir 2,5 m. sūnų, Ieva dalinasi savo motinystės patirtimi ir išgyvenimais, padėjusiais atrasti balansą tarp profesinės savirealizacijos ir namų gerovės.

Po motinystės atostogų į TV eterį grįžta Jurgita Jurkutė-Širvaitė

Viena ryškiausių ir mylimiausių televizijos laidų vedėjų Jurgita Jurkutė-Širvaitė kurį laiką buvo pasitraukusi iš viešumos.

Atvirai apie nevaisingumą prabilusios Gintarės namuose aidi vaikiškas juokas (1)

Knygos apie nevaisingumą „Kai atgimsta viltis" autorė komunikacijos specialistė Gintarė Jankauskienė (32 m.) su vyru Kęstučiu (39 m.) iš Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namų pasiėmė globoti mažąją Vytautę (1 m. 2 mėn.).

Mirandą Kerr prajuokino jos sūnaus klausimas

Garsusis „Victoria's Secret“ angelas Miranda Kerr ir „Snapchat“ įkūrėjas Evanas Spiegelis netrukus taps tėvais.

Neeilinis 35 savaičių nėščiosios poelgis

Buvusi Olimpinių žaidynių čempionė plaukikė Libby Trickett (33) šį savaitgalį nustebino visus neįprastu rekordu, kurį pasiekė iki gimdymo likus mėnesiui.

Dainininkė Gintarė Karaliūnaitė pirmą kartą atvirai prabilo apie tai, ką patyrė (1)

Dainininkė G. Karaliūnaitė pirmą kartą atvirai: apie subyrėjusią trečią santuoką, patirtą smurtą ir kūdikio netektį.

Rimantė Kulvinskytė: kaip jūs nepradedate smaugti tokių tėvų? (1)

Maistas gali būti ir priešas, ir draugas. Tačiau kaip rasti teisingos mitybos raktą, kai yra ne tik priešprieša tarp veganų, vegetarų ir visavalgių, tačiau jų pateikiamos teisingos mitybos taisyklės prieštarauja viena kitai?

4 vaikų tėtis Nikas Vujičius pasidalijo įspūdingomis savo dvynukių nuotraukomis

Nikas Vujičičius su žmona Kanae augina keturis vaikus. Prieš mėnesį gimusioms dvynukėms šeima surengė pirmąją fotosesiją.

Atviras interviu su socialine globėja, kurios širdyje yra vietos nepagimdytiems vaikams (8)

Laikinoji socialinė globėja Almeda (27 m.) ir jos vyras Ernestas Tričius (30 m.) augina 9 mėnesių sūnų Polą ir 3 mėnesių globotinį Dominyką. Juos abu žindo savo pienuku.

Eglė Straleckaitė: „Dabar svarbiausia – neužbučiuoti"

Šokėja ir šokių mokytoja Eglė Straleckaitė–Daugėlė (25 m.) su vyru verslininku Justinu Daugėla (28 m.) augina dukrytę Vakarę. Atvirai – apie gimdymą ir žindymą bei motinystės pirmuosius žingsnius.

Vaikai, kurie užaugo su TAVO VAIKO žurnalu: kai svajonės pildosi

Viena populiariausių TAVO VAIKO žurnalo rubrikų - „Redakcijos kūdikis“. Visus metus redakcija stebi ir aprašo kūdikio vystymąsi nuo gimimo iki metų.

Svarbi detalė, kodėl princesė Charlotte darželį pradeda lankyti būtent dabar

Dveji su puse metų. Toks amžius pasirodė idealus pradėti lankyti vaikų darželį Didžiosios Britanijos princesei Charlotte.

Giedrės gyvenimą pakeitęs gimdymas įkvėpė imtis naujos veiklos Lietuvoje

Su dviejų vaikų mama Giedre Šopaite – Šilinskiene susipažinau „Reach for change" organizuotoje konferencijoje „Kurkime geresnį pasaulį vaikams". Iš visų pranešėjų jos pasakojimas įstrigo labiausiai – buvo asmeniškiausias ir jautriausias.