Vaikai, kurie užaugo su TAVO VAIKO žurnalu: kai svajonės pildosi

Viena populiariausių TAVO VAIKO žurnalo rubrikų - „Redakcijos kūdikis“. Visus metus redakcija stebi ir aprašo kūdikio vystymąsi nuo gimimo iki metų.
© TAVO VAIKAS

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pirmasis „redakcijos" kūdikis

Prieš 18 m. į šį pasaulį atkeliavo Eigirdas Kaminskas, kuris ir tapo pirmuoju „redakcijos" kūdikiu. Nuo 1999 m. pabaigos (berniukas gimė lapkričio 12 d.) ir beveik visus 2000-uosius kiekvieną mažą ir didelį Eigirdo laimėjimą stebėjo ir fiksavo „Tavo vaikas" redakcija. Mama Lina buvo pirmoji, pasiryžusi auginti kūdikį viešai, dalytis visais džiaugsmais ir vargais, gal ir ne visai savo noru, nes kai atsirado idėja sukurti naują ir unikalų – „redakcijos" kūdikio projektą, ji buvo mūsų žurnalo kalbos redaktorė ir kaip tik laukėsi. Lina buvo ta, kuri „pralaužė ledus", kad kitoms būtų drąsiau pasakoti apie tai, kaip auga jų kūdikiai. Dabar Eigirdas – jau didelis ir tvirtas vyrukas, mokosi Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje. Lina pasakojo, kad vos prieš kelerius metus knygų mugėje prie jo priėjo moteris ir paklausė, kaip gyvena Eigirdas...

Vaikai, kurie užaugo su TAVO VAIKO žurnalu: kai svajonės pildosi
© TAVO VAIKAS

Lina anuomet kruopščiai skaičiavo, kiek kiekvieną mėnesį išleisdavo svarbiausiems kūdikio poreikiams, toji suma vidutiniškai siekė apie 365 Lt (105 Eur). Ar tokios sumos užtektų mamai šiandien?

Vaikai, kurie užaugo su TAVO VAIKO žurnalu: kai svajonės pildosi
© TAVO VAIKAS

Neišmatuojama vertė

Monika Šliupienė ( m.). prieš ketverius metus laukdamasi pirmagimio į redakciją atsiuntė gražią ir šiltą savo dienoraščio ištrauką apie naujos gyvybės laukimą, netruko sulaukti ir vyriausiosios redaktorės skambučio, su pasiūlymu „auginti" kūdikį kartu. Moteris mielai sutiko, tuo metu ji kaip tik ieškojo tikrojo savo pašaukimo, nes laimingos ateities su šeima, būdama teisininkė, ji nematė. Ieškodama sau mielos veiklos, atrado kokybišką kosmetiką, puikią kompaniją ir galimybę dirbti taip, kad nenukentėtų ir šeimos poreikiai. Jos dukrytei Elenytei tapus „redakcijos" kūdikiu, Monika pastebėjo, kad ją atpažįsta gatvėje, poliklinikoje, net per darbinius susitikimus nereta moteris paklausdavo: „Ar ne jūs auginate dukrytę Eleną?" Jauna moteris sako, kad šiek tiek pabuvus žurnalo puslapiuose, atsirado daugiau drąsos, kuri labai pravertė jos versle, išmokė labiau planuoti savo laiką, o kur dar neįkainojami pirmųjų metų dukrytės kasmėnesiniai dienoraščiai ir profesionalios nuotraukos. Monika sako, kad žvaigžde netapo, tačiau pasitikėjimo, mokėjimo išeiti iš savo patogumo zonos bendravimas su „Tavo vaikas" kolektyvu tikrai pridėjo. Dabar Monika auginą antrą dukrytę ir sako, jei dar kartą pasitaikytų proga, mielai viską pakartotų.

Vaikai, kurie užaugo su TAVO VAIKO žurnalu: kai svajonės pildosi
© TAVO VAIKAS

Išsipildžiusios svajonės

Ieva Arnauskienė (32 m.) žurnale pirmą kartą pasirodė prieš beveik devynerius metus, tuomet jos dvynukai – Džiugas ir Mažvydas tapo fotoreportažo apie maudynes herojais.

Vaikai, kurie užaugo su TAVO VAIKO žurnalu: kai svajonės pildosi
© TAVO VAIKAS

Berniukams šiandien jau devyneri, o Ieva keletą „Tavo vaiko" egzempliorių laiko net neišpakuotų, gal atiduos savo sūnums, kai jie sulauks pilnametystės. Praėjus septyneriems metams Ieva susilaukė dar vienos porelės – pagimdė mergaites Ulą ir Mėtą. Vėl redakcija pasibeldė į duris, kaip neaprašysi tokio stebuklo! Ieva jau turėjo susikūrusi savo internetinę paskyrą Two makes six ir žengė pirmuosius žingsnius kaip vaikų stilistė, po gražaus ir jautraus straipsnio „Dukart dvigubai apdovanota" gerbėjų ir sekėjų labai padaugėjo. Mamos pirko žurnalą, skaitė ir siuntė Ievai komplimentus. Dvynukės Ula ir Mėta – gražios kaip lėlytės, dalyvavo ir mados fotosesijoje „Basa vasara".

Vaikai, kurie užaugo su TAVO VAIKO žurnalu: kai svajonės pildosi
© TAVO VAIKAS

Dabar Ieva realizuoja savo svajonę ir su savo vaikais pataria kitoms mamoms, kaip sukurti stilingą vaikystę. Kažkada būrėja Ievai išbūrė iš delno, kad ji turės aštuonis vaikus, tai gali būti, kad ją dar ne kartą pamatysite žurnalo puslapiuose...

***

Vasario mėnesio TAVO VAIKO žurnale skaitykite:

Dainininkas Justinas Jarutis atvirai apie savo tėvystę;

Vaikas masturbuojasi: ką svarbu žinoti tėvams;

Pirma mamos ir vaiko diena: į ką atkreipti dėmesį;

Ar tikrai reikia vaikui pietų miego?

Nauja mada – ritualiniai gimtadieniai;

Trio karta: mama, kūdikis ir telefonas.

Prenumeruojantiems žurnalą – dovana. Ieškokite jos ČIA.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Beata Nicholson laukiasi ketvirtojo vaiko

TV laidų vedėja, kulinarinių knygų autorė Beata Nicholson su vyru Tomu Nicholson laukia šeimos pagausėjimo.

Piešianti ir fotografuojanti teisininkė Milda: svajoju, kad para turėtų 72 valandas

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi kūrybingoji Milda Labutė.

Paviešintos oficialios mažojo princo krikštynų nuotraukos turi kelias neįprastas detales (1)

Liepos 9 dieną pakrikštijus mažiausiąjį Didžiosios Britanijos princą Louis, neapsieita be oficialios krikštynų fotosesijos.

Kelionių tinklaraštininkė Agnė griauna mitus: keliauti nėra brangu ir keliauti su kūdikiu – visai ne vargas

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi aistringa keliautoja Agnė.

Išaušo ypatinga diena karališkajai šeimai ir mažiausiajam princui

Šiandien bus pakrikštytas trečiasis Didžiosios Britanijos princo Williamo ir Kembridžo hercogienės Catherine Middleton vaikas – prieš kelis mėnesius gimęs princas Louis.

Seną svajonę išpildžiusi Ilona: kuprinėje su vaiko daiktais visada turiu užrašų knygelę

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Ilona Ginaitytė. Suteikiame žodį jai.

Živilė Vaškytė - Lubienė: kuo vaikas labiau veda iš kantrybės, tuo stipriau reikia jį apkabinti

Televizijos žurnalistė Živilė Vaškytė-Lubienė su vyru, dainininku Edgaru Lubiu, augina Fridą ir Herkų. Moteris juokauja, kad savo vaikų neturi, nes jai nuolat visi sako, kad abu vaikai labai panašūs į tėtį. Apie motiniškus džiaugsmus bei iššūkius ir pasikalbėjome.

Monikos kūrinius norisi suvalgyti iškart, tačiau jų paskirtis visai kita (3)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Monika.

Živilė Kropaitė: „Maniau, kad pagimdysiu lengvai, deja“

LRT laidos „Svarbios detalės“ vedėja Živilė Kropaitė (33 m.) su vyru teisininku Liudu Basiuliu (35 m.) neseniai susilaukė sūnaus Vėjo. Dar niekada nesame kalbinę mamos prabėgus vos dviem savaitėm po vaikelio gimimo. Živilės gimdymo įspūdžiai tokie švieži, o mamos patirtis tokia trumputė. Bet jaunosios mamos toks užkrečiantis, visai Lietuvai pažįstamas juokas niekur nedingęs.

Iš emigracijos Norvegijoje grįžusi alytiškė pasiūlė tėvams originalų būdą įamžinti vaiko gimimą

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Kristina Barbuškienė iš Alytaus.

Ineta Puzaraitė-Žvagulienė: kraitelis ankstukų šeimoms yra gyvybiškai svarbus

Paramos projektas „Ankstukai", skirtas neišnešiotiems naujagimiams, kartu su ankstuko mama ir projekto ambasadore Ineta Puzaraitė-Žvagulienė pristatė gyvybiškai svarbų „Ankstuko šeimos kraitelį". Pirmieji kraiteliai jau pasiekė Santaros Akušerijos ir ginekologijos centrą.

Likimo išbandymų patyrusi trijų vaikų mama nenuleidžia rankų ir siekia savo svajonių

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Vaida.

Suradusi mėgstamą veiklą klaipėdietė ja užkrėtė ir tris savo vaikus (4)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Olga.

Stilingus rūbus vaikams kurianti Beata atskleidžia savo sėkmės paslaptį

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien kviečiame susipažinti su Beata.

Gintarės sukurtus drabužėlius pirmieji išbando ir demonstruoja vaikai

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums el.paštu portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Gintarė.