Žinomi tėvai atskleidė, ką deda į savo vaikų priešpiečių dėžutes

 (15)
Priešpiečiai vaikų mityboje yra taip pat svarbūs, kaip ir pusryčiai ar pietūs. Žinomi Lietuvos tėčiai ir mamos atskleidžia, ką savo priešpiečių dėžutėse jų vaikai nešasi į mokyklą ar darželį.
© DELFI montažas

Muzikantas Jurgis Didžiulis

„Auginame du vaikus, kuriems kas rytą, prieš kelionę į darželį, ruošiame priešpiečių dėžutes. Jų turinys dažniausiai susideda iš dviejų dalių: ryžių, grikių arba lęšių ir troškintų daržovių, kurios kaskart keičiasi. Mūsų mažasis sūnus savo noru turi polinkį į vegetarizmą ir tai - tikra palaima šeimai. Džiaugiamės, kad jis pats nori sveikai maitintis, tad stengiamės nuolat ruošti tokias daržoves, kokios jam patinka", - teigia J. Didžiulis.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Vilnietė Meda: mano siūtus slingus nešioja ir Amerikoje, ir Australijoje
Gydytoja psichiatrė - apie vaikų darželio naudą vaikams ir tėvų lūkesčius

Žinomi tėvai atskleidė, ką deda į savo vaikų priešpiečių dėžutes
Jurgis Didžiulis su Erica Jennings augina du sūnus
© DELFI / Šarūnas Mažeika

Dainininko manymu, vaikus reikia stengtis įtikinti sveikai maitintis ir mokyti pačius atsirinkti tinkamus produktus.

„Vaikas, eidamas į darželį ar mokyklą turi suprasti, kad skirtingose vietose, tokiose kaip darželis, mokykla, kavinė ar restoranas, žmonės valgo skirtingai. Siekiame, kad mūsų vaikai patys rinktųsi tai, kas jiems tinkama, ir mokome juos visur ieškoti tam tikrų produktų, kurie būtų sveiki bei tiktų jų racionui", - sako J. Didžiulis.

Dainininkė Elena Puidokaitė - Atlanta

Septynerių metų dukrą Saulę auginanti Elena Puidokaitė-Atlanta teigia, kad jai į priešpiečių dėžutę visuomet įdeda pjaustytą obuolį, šviežią morką ir bananą. Pasak dainininkės, tai yra sveikiausias užkandis, nereikalaujantis papildomo pasiruošimo ir visuomet esantis po ranka.

Žinomi tėvai atskleidė, ką deda į savo vaikų priešpiečių dėžutes
Elena Puidokaitė - Atlanta su dukryte Saule
© DELFI / Tomas Vinickas


„Visiems vaikams yra reikalingas režimas ir visos mamos nori, kad jų vaikas sveikai maitintųsi. Saulė iš daržovių mielai valgo tik ridikus, agurkus ir raugintus kopūstus, tad kartais tenka imtis gudrybių ir pasakojimų apie daržovių naudą organizmui", - sako E. Puidokaitė-Atlanta.

TV laidų vedėjas Žygimantas Stakėnas

Tuo tarpu dviejų vaikų tėčio ir televizijos laidų vedėjo Žygimanto Stakėno šeimoje nusistovėjusios tradicijos kas rytą ruošti priešpiečių dėžutę į mokyklą ar darželį nėra. Tačiau mama vaikams kartais įdeda priešpiečių dėžutę su ką tik iškeptais blynais ar karštais sumuštiniais.

„Žmona domisi sveika gyvensena, tad mūsų šeimos meniu visuomet yra apgalvotas ir kiek įmanoma sveikesnis bei ekologiškesnis. Todėl jei ruošiame priešpiečius mažiesiems, visa tai būna iš mūsų raciono, kurį visuomet stengiamės išlaikyti sveiką", - teigia Ž. Stakėnas.

Žinomi tėvai atskleidė, ką deda į savo vaikų priešpiečių dėžutes
Žygis Stakėnas su sūnumis
© Asmeninio archyvo nuotr.

Nors priešpiečių dėžutės vaikams ruošimo įpročiai žymių tėvų namuose skiriasi, visi trys sutaria, jog nuo mažens mokyti vaikus sveikai maitintis ir atskirti naudingus produktus nuo nenaudingų yra labai svarbu.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Kaip po patirto šoko jaučiasi Angelinos Jolie ir Brado Pitto vaikai (2)

Praėjus beveik pusei metų nuo to laiko, kai Angelina Jolie ir Bradas Pittas pateikė dokumentus skyryboms, aktorė ir šešių vaikų mama pirmą kartą atvirai papasakojo, kaip tai atsiliepė jai ir jos vaikams.

Išplepėjo, kokios lyties dvynių laukiasi Clooney (4)

Praėjusi savaitė pasaulyje į istoriją įėjo kaip "dvynių savaitė".

Skandalinga fotosesija prieš 6 metus: kaip gražiausia vadinta mergaitė atrodo šiandien (24)

Vaikų kaip modelių naudojimas madų industrijoje visada buvo vertinamas prieštaringai. Daugelis žmonių mano, kad tai negerai – esą, vaikas patiria neigiamą poveikį ir tai jam kenkia.

Garsios dainininkės žodžiai siunčia žinią visoms pasaulio mamoms (5)

Esame įpratę matyti, kad žinomos moterys - Holivudo aktorės ar visame pasaulyje garsios dainininkės, sportininkės - po gimdymo gana greitai atrodo taip, tarsi jų kūnai nepatyrė nėštumo.

Ko galime pasimokyti iš Kate Middleton (17)

Princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Kate Middleton nori įdiegti vaikams tvirtas vertybes. Apie tai, kad labai svarbu lavinti vaikų emocinį intelektą, o ne tik mokyti juos matematikos ar rašymo, karališkoji pora prakalbo viešai.

Katažina Zvonkuvienė – apie patirtą pragarą nėštumo metu (75)

Dvynių Donato ir Kornelijos susilaukę Katažina ir Deivydas Zvonkai ryžosi atviram interviu apie nėštumo metu patirtą nerimą.

Beyonce patvirtino: taip, aš laukiuosi dvynių

Trečiadienio vakarą socialinis tinklas "Instagram" suūžė nuo netikėtos naujienos: dainininkė Beyonce paskelbė esanti nėščia.

Kristina Savickytė-Damanskienė prabilo apie skaudžią savo praeities patirtį (20)

„Sumažinkime lūkesčius savo vaikams ir žiūrėkime į jų esmę, o ne matykime juos tokius, kokius norime matyti", – skatina trijų vaikų mama aktorė Kristina Savickytė -Damanskienė ir priduria, jog šis suvokimas atėjo ne iš karto, o nuosekliai dirbant ir ieškant atsakymų į svarbiausius gyvenimo klausimus.

Dainininkas nustebino gerbėjus: gimė trynukai

Trigubas džiaugsmas JAV dainininko Pharrell Williams šeimoje. Pranešama, kad jis su žmona susilaukė trynukų.

Holivudo veteranas tėčiu tapo devintą kartą (36)

Sulaukęs 61 metų garsusis Holivudo aktorius Melas Gibsonas vėl tapo tėčiu. Jau devintą kartą.

Karališkosios poros ir jų vaikų laukia didžiulės permainos (22)

Princo Williamo (34) ir Kate Middleton (35) gyvenime nusimato rimtų permainų. Karališkieji rūmai išplatino oficialų spaudos pranešimą, kuriame pranešama, kas ir kodėl keisis garsiosios šeimos gyvenime.

Knygą apie nevaisingumą parašiusi lietuvė: įkalbinti žmones atsiverti buvo nelengva (10)

Kodėl šiandien tiek daug jaunų porų negali susilaukti vaikų? Kokie jausmai apima, kai po 15 nevaisingumo metų paimi ant rankų ką tik gimusį kūdikį? Knygą „Kai atgimsta viltis“ parašiusi Gintarė Jankauskienė drąsiai ir atvirai pažvelgė į nevaisingumo temą Lietuvoje.

50 metų sulaukusi Janet Jackson pirmą kartą tapo mama (13)

Pranešama, kad sausio 3 dieną, antradienį, dainininkė Janet Jackson pagimdė sveiką sūnų.

Netradicinis interviu su Andriumi Mamontovu: klausimai, kurių suaugusieji neužduoda (19)

TAVO VAIKO žurnale esančioje rubrikoje „Kaip paaiškintum vaikui“ kalbinami žinomi Lietuvos tėčiai, kurie atsako į mažų vaikų klausimus.

Agnė Jagelavičiūtė: jeigu neturėtumėm vaiko, mes jau seniai būtumėm išsiskyrę (43)

Atvirą interviu davusi Agnė Jagelavičiūtė prisipažįsta pasimokiusi gyvenime, kad ambicijos griauna šeimą.