Žinomos šeimos džiaugiasi naujagimiais: ką jiems žada žvaigždės

 (1)
Spalio vidurys dviem žinomoms Lietuvos šeimoms padovanojo po brangiausią dovaną - naują gyvybę. Svarstyklės ženklo mažyliai gimė Aistės Jasaitytės Čeburiak ir vyro Romano bei dizainerio Roberto Kalinkino ir žmonos Agnės namuose.
© DELFI montažas

Spalio mėnuo šiais metais buvo labai dosnus kelioms žinomoms Lietuvos šeimoms, padovanojusioms joms po vaikutį. Tačiau iš tiesų, pats dosniausias gimdymų mėnuo Lietuvoje yra liepa. Statistikos departamento duomenys rodo, kad liepą gimsta daugiausia naujagimių. Palyginti su kitais mėnesiais, liepą vidutiniškai gimsta 11 proc. daugiau kūdikių.

Čeburiakų šeimoje gimė antroji dukrytė

Spalio 16- ąją dieną buvęs modelis, o dabar ir psichologijos bei saviraiškos studijos „Pamilk save" savininkė Aistė Jasaitytė-Čeburiak su vyru Romanu susilaukė antrosios dukrytės.

TAIP PAT SKAITYKITE:
21 vaiko susilaukusi šeima: dar ne pabaiga
10 dažniausių nėštumo mitų: kuo tikėti neverta?

Pirmagimei šeimos Elzytei netrukus jau ketveri metai. Elzė gimė ypatingą dieną - Naujųjų metų dieną, sausio pimąją.

Antroji dukrelė pasaulį išvydo irgi ypatingą dieną - Boso dieną. Aistė Jasaitytė-Čeburiak antrojo nėštumo metu jautėsi labai darbinga ir likus suskaičiuotoms dienoms iki gimdymo gyveno aktyviai: tapo vieno prekybos centro veidu, dalyvavo fotosesijose.

Žinomos šeimos džiaugiasi naujagimiais: ką jiems žada žvaigždės
Aistė Jasaitytė - Čeburiak fotosesijoje su dukryte.
© DELFI / Šarūnas Mažeika

33 metų Aistė ir 25 metų Romanas antrąjį vaikelį planavo ir jo labai laukė, todėl meilės ir šilumos jų namuose užteks dabar jau dviem vaikučiams.

Pirmagimis sūnus gimė dizainerio šeimoje

Spalio 17 -osios rytą dizaineris Robertas Kalinkinas su žmona Agne susilaukė pirmagimio sūnaus. Lygiai prieš savaitę jis Vilniuje, Siemens arenoje, pristatė naujausią savo drabužių kolekciją. Užkulisiuose vyrui talkino ir jo žmona, susikibę už rankų jie išėjo nusilenkti publikai kolekcijos pristatymo finale. 

Sužinojusi, kad laukiasi mažylio ir jis gims spalio viduryje, pora juokaudama sakė, kad tikisi, jog jis negims kolekcijos pristatymo dieną, mat Robertas neabejojo dalyvausiąs žmonos gimdyme.

Žinomos šeimos džiaugiasi naujagimiais: ką jiems žada žvaigždės
Lygiai savaitė iki gimdymo vyko Roberto Kalinkino kolekcijos pristatymas.
© DELFI / Šarūnas Mažeika

Mažylis pasirodė supratingas - leido abiem tėvams pabaigti darbus ir atsipūsti po kolekcijos pristatymo. Po savaitės į pasaulį pasibeldė ir jis. 29 metų Agnė ir 25 metų Robertas dar neatskleidė, kaip pavadins sūnų. Dabar Kalinkinų namuose visas dėmesys - tik jam!

Kas būdinga Svarstyklių ženklo vaikams?

Abu mažyliai gimė po Svarstyklių ženklu, tad pateikiame Jums svarbiausius šio Zodiako ženklo bruožus, būdingus vaikams - Svarstyklėms. Gimę po Svarstyklės ženklu vaikai būna įgimti diplomatai, taktiški ir malonūs.

Jais žavisi aplinkiniai, jie yra apdovanoti įgimtu estetikos ir grožio pojūčiu. Svarstyklių ženklo vaikai gali daug pasiekti meno srityje - dainuodami, šokdami, lankydami dailės užsiėmimus.

Mergaitės nuo mažų dienų mėgsta būti princesėmis: puoštis mamos aukštakulniais, pūstais sijonais ir papuošalais.

Stilinga mažųjų Svarstyklių išvaizda gražiai dera s jų romantiška ir jautria siela. Svarstyklės ženklo žmonės tampa puikiais dizaineriais, aktoriais, architektais, dailininkais.

Sveikiname laimingus tėvelius!

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Garsiausi pasaulio tėčiai, kurie dėl savo dukryčių padarytų viską (7)

Nors žinomi tėčiai neretai būna ribojami itin griežtų dienotvarkių, vis dėlto jie sugeba rasti laiko, kurį su džiaugsmu leidžia su savo šeima.

Solveigos istorija: kaip likimo pasmerktas nemokytinas vaikas tapo geriausiu mokiniu

Jei sutikčiau režisierių, kuris ieškotų įkvepiančio herojaus savo filmui, siūlyčiau jam susitikti su dviejų vaikų, Meilės (21 m.) ir Nojaus (19 m.), mama, etnomuzikologe, spec. pedagogikos krypties edukologe, LEU socialinių mokslų doktorante lektore Solveiga Zvicevičiene.

Atviras interviu su Renata Norvile: dar norėčiau dukrytės

Pasitikusi žurnalistus, Renata Voitechovskaja-Norvilė (38 m.) guodėsi, kad buvo bemiegė naktis, nes mažylis Rėjus vėl nusprendė nemiegoti.

Kas labiausiai stebina Indijoje gyvenančią ir sūnų auginančią lietuvę (19)

Lietuvės ir suomio šeima Indijoje gyvena jau daugiau kaip metus. Prieš išvykdami perskaitė labai gerą patarimą lengvesnei adaptacijai Indijoje – reikia nesitikėti, kad viskas bus taip, kaip esi pratęs, su pagarba ir be pykčio priimti kultūrą tokią, kokia ji yra, ir visada į viską žiūrėti su truputėliu humoro.

Vaida Genytė: savo augantį sūnų noriu matyti ne tik akimis, bet ir širdimi (69)

Pokalbio su Vaida Genyte metu iš dainininkės lūpų ne kartą nuskamba žodis „meilė".

Agnė Grigaliūnienė: diržo gavau vienintelį kartą gyvenime ir tai atsimenu iki šiol

Sąmoninga bei aktyvi mama, suvokianti mūsų visuomenės ir savo trūkumus, tačiau besistengianti savo vaikams perteikti geriausia, ką pati yra gavusi iš savo tėvų. Šiltų vaikystės prisiminimų įkvėptas noras keisti visuomenę gerinant tėvų ir vaikų ryšį – tokią užduotį sau kelia dviejų vaikų mama Agnė Grigaliūnienė.

Kaip po patirto šoko jaučiasi Angelinos Jolie ir Brado Pitto vaikai (4)

Praėjus beveik pusei metų nuo to laiko, kai Angelina Jolie ir Bradas Pittas pateikė dokumentus skyryboms, aktorė ir šešių vaikų mama pirmą kartą atvirai papasakojo, kaip tai atsiliepė jai ir jos vaikams.

Įkurti TAVO VAIKO žurnalą verslininkę įkvėpė vienas smetoninis leidinys (1)

Žurnalas „Tavo vaikas“ švenčia 25-ąjį gimtadienį, jei kalbėtume apie tokio amžiaus žmogų, tai pati branda ir grožis.

Išplepėjo, kokios lyties dvynių laukiasi Clooney (4)

Praėjusi savaitė pasaulyje į istoriją įėjo kaip "dvynių savaitė".

Skandalinga fotosesija prieš 6 metus: kaip gražiausia vadinta mergaitė atrodo šiandien (24)

Vaikų kaip modelių naudojimas madų industrijoje visada buvo vertinamas prieštaringai. Daugelis žmonių mano, kad tai negerai – esą, vaikas patiria neigiamą poveikį ir tai jam kenkia.

Garsios dainininkės žodžiai siunčia žinią visoms pasaulio mamoms (5)

Esame įpratę matyti, kad žinomos moterys - Holivudo aktorės ar visame pasaulyje garsios dainininkės, sportininkės - po gimdymo gana greitai atrodo taip, tarsi jų kūnai nepatyrė nėštumo.

Ko galime pasimokyti iš Kate Middleton (17)

Princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Kate Middleton nori įdiegti vaikams tvirtas vertybes. Apie tai, kad labai svarbu lavinti vaikų emocinį intelektą, o ne tik mokyti juos matematikos ar rašymo, karališkoji pora prakalbo viešai.

Katažina Zvonkuvienė – apie patirtą pragarą nėštumo metu (75)

Dvynių Donato ir Kornelijos susilaukę Katažina ir Deivydas Zvonkai ryžosi atviram interviu apie nėštumo metu patirtą nerimą.

Beyonce patvirtino: taip, aš laukiuosi dvynių

Trečiadienio vakarą socialinis tinklas "Instagram" suūžė nuo netikėtos naujienos: dainininkė Beyonce paskelbė esanti nėščia.

Kristina Savickytė-Damanskienė prabilo apie skaudžią savo praeities patirtį (20)

„Sumažinkime lūkesčius savo vaikams ir žiūrėkime į jų esmę, o ne matykime juos tokius, kokius norime matyti", – skatina trijų vaikų mama aktorė Kristina Savickytė -Damanskienė ir priduria, jog šis suvokimas atėjo ne iš karto, o nuosekliai dirbant ir ieškant atsakymų į svarbiausius gyvenimo klausimus.