Žinomos šeimos Lietuvoje, turinčios daugiausiai vaikų FOTO

 (51)
Holivudo pavyzdžiu, kai žinomi aktoriai augina po keturis ar penkis vaikus, iš kurių keli būna įvaikinti, Lietuvoje seka nedaugelis žinomų porų. Pabandėme pasmalsauti, kokios mūsų garsenybės turi daugiausiai vaikų.
© DELFI montažas

Austėja Landsbergienė

Keturių vaikų mama, edukologė ir mokslų daktarė Austėja Landsbergienė - sėkminga verslininkė, įsteigusi didžiausią Lietuvoje privačių darželių tinklą bei privačią mokyklą. Austėja Landsbergienė su vyru augina ketveriukę: Augustą Gabrielių, Vilhelmą Konstantiną, Mortą Sofiją ir Gertrūdą Eleną.

Daina ir Antanas Bosai

Per abu ši žinoma pora augina penkis vaikus. Tiesa, du Antano Boso vaikai iš pirmosios santuokos jau suaugę. Verslininkai Daina ir Antanas Bosai augina pagrandukę trejų metų Urtę Magdaleną. Iš pirmosios santuokos Daina Bosas augina dukrytę Mariją bei sūnų Luką.

Giedrius Klimkevičius

Verslininkas Giedrius Klimkevičius, šiuo metu bandantis antram gyvenimui prikelti Pakruojo dvarą, laukiasi septintojo vaiko! G.Klimkevičius iš pirmosios santuokos turi sūnus Luką ir Giedrių, iš antrosios santuokos su Greta Jansonaite verslininkas turi taip pat turi du sūnus - Beną ir Kiprą. Su Kristina Ivančenko jis susilaukė Vėjo Mykolo ir Elenos. Pakeliui - dar vienas.

Aistė Smilgevičiūtė ir Rokas Radzevičius

Grupės „Skylė" vokalistė, mistiškų dainų atlikėja Aistė Smilgevičiūtė ir kompozitorius Rokas Radzevičius - daugiavaikiai tėveliai. Rapolas ir Ugnius - jau mokiniai, mažajam Eivydui - beveik dveji metukai. Moteris džiaugiasi, kad jų su vyru mąstymas panašus: abiem didžiausia vertybė - vaikai.

Kristupas Krivickas

TV laidų vedėjas bei prodiuseris Kristupas Krivickas jau dešimt metų - pavyzdingas vyras ir tėtis. Jo ir žmonos Jurgitos namuose bėgioja trys mažylės - dukrytės Atėnė, Elada, Fausta.

Edita Zizaitė ir Jurgis Damaševičius

Daugiavaikiai aktoriai - itin retas atvejis, tačiau Jurgis Damaševičius ir Edita Zizaitė gali ne tik pasigirti trim šauniais vaikais, bet ir 17 metų santuoka. Aktoriai visų trijų savo dukterų - Beatričės, Mortos, Salomėjos - susilaukė namuose. Šiuo metu pora filmuojasi viename TV seriale, kuriame vaidina... meilužius.

Kristina Savickytė - Damanskienė

Aktorės Kristinos Savickytės - Damanskienės ir vyro Lino pirmagimės dvynukės Gabija ir Justina išgarsėjo dalyvaudamos „Tele bim bam" laidoje. Šiandien mergaitės - jau visos panelės, o štai sūnus Motiejus dar neturi dvejų metukų. Po ilgos pertraukos mažylio susilaukusi moteris susidomėjo prieraišiosios tėvystės idėjomis, vystė jį daugkartinėmis sauskelnėmis ir mielai nešiojo nešynėje.

Asta Baukutė

Aktorė ir buvusi Seimo narė Asta Baukutė augina keturis vaikus. Vakario ir dukters Gintarės Marijos ji susilaukė pirmoje santuokoje, o su vyru Kęstučiu Rupulevičiumi susilaukė dar dviejų sūnelių - Rapolo ir Anupro. Daugiavaikė mamytė išgarsėjo ir tuo, kad Seimo posėdžių salėje krūtimi pamaitino savo neseniai gimusį sūnelį. Po šio įvykio kilo didelė diskusija apie viešą žindymą: kada ir kur tai daryti yra etiška.

Marijus Žiedas

Žinių laidų vedėjas Marijus Žiedas - pavyzdingas trijų vaikų tėtis, su žmona Ieva auginantis sūnų ir dvi dukrytes. Vyras yra ne kartą sakęs, kad su kiekvienu vaiku į jų namus ateina laimė.

Inga Jankauskaitė

Aktorė ir dainininkė Inga Jankauskaitė, neseniai grįžusi į TV ekranus, yra trijų vaikučių mama. Iš pirmos santuokos moteris turi sūnų Kostą, o susituokusi su teisininku Mariumi Stračkaičiu susilaukė dvynukų - mergaitės ir berniuko, kuriems netrukus sukaks treji metai.

Eglė Grėbliauskaitė-Tursienė

Modelis, verslininkė ir diplomuota tapytoja Eglė Grėbliauskaitė - Tursienė yra žavi 4 vaikų mama, auginanti sūnus Petrą, Antaną ir dukteris Oną ir Agotą. Eglė su šeima gyvena sveiką gyvenimo būdą ir neslepia,kad pakeisti kai kuriuos įpročius jiems padėjo būtent gimę vaikai.

Kšyštofas Lavrinovičius

Krepšininkas Kšyštofas Lavrinovičius su žmona Tatjana, tituluota grožio konkursų laimėtoja, prieš kelis mėnesius susilaukė trečiojo vaikučio - dukrytės Emili. Garsioji pora jau augino du sūnus - Danielių ir Dominyką. Kšyštofo brolis dvynys Darjušas šioje srityje kol kas nusileidžia broliui - su žmona Edita augina du sūnus.

Nuotraukos: DELFI.lt, KLUBAS.lt, LNK, LRT ir asmeninio archyvo.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Garsiausi pasaulio tėčiai, kurie dėl savo dukryčių padarytų viską (7)

Nors žinomi tėčiai neretai būna ribojami itin griežtų dienotvarkių, vis dėlto jie sugeba rasti laiko, kurį su džiaugsmu leidžia su savo šeima.

Solveigos istorija: kaip likimo pasmerktas nemokytinas vaikas tapo geriausiu mokiniu

Jei sutikčiau režisierių, kuris ieškotų įkvepiančio herojaus savo filmui, siūlyčiau jam susitikti su dviejų vaikų, Meilės (21 m.) ir Nojaus (19 m.), mama, etnomuzikologe, spec. pedagogikos krypties edukologe, LEU socialinių mokslų doktorante lektore Solveiga Zvicevičiene.

Atviras interviu su Renata Norvile: dar norėčiau dukrytės

Pasitikusi žurnalistus, Renata Voitechovskaja-Norvilė (38 m.) guodėsi, kad buvo bemiegė naktis, nes mažylis Rėjus vėl nusprendė nemiegoti.

Kas labiausiai stebina Indijoje gyvenančią ir sūnų auginančią lietuvę (19)

Lietuvės ir suomio šeima Indijoje gyvena jau daugiau kaip metus. Prieš išvykdami perskaitė labai gerą patarimą lengvesnei adaptacijai Indijoje – reikia nesitikėti, kad viskas bus taip, kaip esi pratęs, su pagarba ir be pykčio priimti kultūrą tokią, kokia ji yra, ir visada į viską žiūrėti su truputėliu humoro.

Vaida Genytė: savo augantį sūnų noriu matyti ne tik akimis, bet ir širdimi (69)

Pokalbio su Vaida Genyte metu iš dainininkės lūpų ne kartą nuskamba žodis „meilė".

Agnė Grigaliūnienė: diržo gavau vienintelį kartą gyvenime ir tai atsimenu iki šiol

Sąmoninga bei aktyvi mama, suvokianti mūsų visuomenės ir savo trūkumus, tačiau besistengianti savo vaikams perteikti geriausia, ką pati yra gavusi iš savo tėvų. Šiltų vaikystės prisiminimų įkvėptas noras keisti visuomenę gerinant tėvų ir vaikų ryšį – tokią užduotį sau kelia dviejų vaikų mama Agnė Grigaliūnienė.

Kaip po patirto šoko jaučiasi Angelinos Jolie ir Brado Pitto vaikai (4)

Praėjus beveik pusei metų nuo to laiko, kai Angelina Jolie ir Bradas Pittas pateikė dokumentus skyryboms, aktorė ir šešių vaikų mama pirmą kartą atvirai papasakojo, kaip tai atsiliepė jai ir jos vaikams.

Įkurti TAVO VAIKO žurnalą verslininkę įkvėpė vienas smetoninis leidinys (1)

Žurnalas „Tavo vaikas“ švenčia 25-ąjį gimtadienį, jei kalbėtume apie tokio amžiaus žmogų, tai pati branda ir grožis.

Išplepėjo, kokios lyties dvynių laukiasi Clooney (4)

Praėjusi savaitė pasaulyje į istoriją įėjo kaip "dvynių savaitė".

Skandalinga fotosesija prieš 6 metus: kaip gražiausia vadinta mergaitė atrodo šiandien (24)

Vaikų kaip modelių naudojimas madų industrijoje visada buvo vertinamas prieštaringai. Daugelis žmonių mano, kad tai negerai – esą, vaikas patiria neigiamą poveikį ir tai jam kenkia.

Garsios dainininkės žodžiai siunčia žinią visoms pasaulio mamoms (5)

Esame įpratę matyti, kad žinomos moterys - Holivudo aktorės ar visame pasaulyje garsios dainininkės, sportininkės - po gimdymo gana greitai atrodo taip, tarsi jų kūnai nepatyrė nėštumo.

Ko galime pasimokyti iš Kate Middleton (17)

Princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Kate Middleton nori įdiegti vaikams tvirtas vertybes. Apie tai, kad labai svarbu lavinti vaikų emocinį intelektą, o ne tik mokyti juos matematikos ar rašymo, karališkoji pora prakalbo viešai.

Katažina Zvonkuvienė – apie patirtą pragarą nėštumo metu (75)

Dvynių Donato ir Kornelijos susilaukę Katažina ir Deivydas Zvonkai ryžosi atviram interviu apie nėštumo metu patirtą nerimą.

Beyonce patvirtino: taip, aš laukiuosi dvynių

Trečiadienio vakarą socialinis tinklas "Instagram" suūžė nuo netikėtos naujienos: dainininkė Beyonce paskelbė esanti nėščia.

Kristina Savickytė-Damanskienė prabilo apie skaudžią savo praeities patirtį (20)

„Sumažinkime lūkesčius savo vaikams ir žiūrėkime į jų esmę, o ne matykime juos tokius, kokius norime matyti", – skatina trijų vaikų mama aktorė Kristina Savickytė -Damanskienė ir priduria, jog šis suvokimas atėjo ne iš karto, o nuosekliai dirbant ir ieškant atsakymų į svarbiausius gyvenimo klausimus.