Sūnus auginanti moteris nesuvaldė emocijų sužinojusi būsimo vaiko lytį

Du sūnus auginanti ir trečiojo besilaukianti tinklaraštininkė iš JAV surengė vakarėlį, kurio metu yra prapjaunamas tortas, ir tokiu netradiciniu būdu sužinoma būsimojo vaiko lytis.

Tokie lyties atskleidimo vakarėliai JAV yra gana populiarūs. Ultragarso tyrimo metu gydytojas užrašo ant lapelio būsimo vaikelio lytį, įdeda jį į voką ir perduoda būsimiesiems tėvams. Šie voką nuneša kepėjui, kuris, priklausomai nuo to, kokios lyties vaikas gims, iškepa tortą su rausvu arba su melsvu įdaru.

Būsimieji tėvai sukviečia draugus į vakarėlį ir jo metu tortas prapjaunamas. Taip visi sužino, kokios lyties vaikas gims.

Kanzaso valstijoje gyvenanti tinklaraštininkė Egreis Gjergjani jau augina du sūnus - trejų ir vienerių metų.

Trečiasis nėštumas jai buvo visiška staigmena, nes moteris prisipažino jo neplanavusi.

Savaitgalį vykusio vakarėlio filmuotas ištraukas ji patalpino instagrame, kur vaizdo įrašai sulaukė didžiulio populiarumo. Ir nieko keisto - Egreis reakcija į būsimo vaiko lytį buvo spontaniška ir labai įspūdinga!

And I'll end up as a meme somewhere. Fml! We're having a GIRL!!!!!

A video posted by Egreis Gjergjani (@thestilettomeup) on Feb 5, 2017 at 9:37am PST

Kartu su vyru Jeremy moteris pjauna tortą ir netrukus iš netikėtumo net nukrenta ant žemės. Taip, ji laukiasi mergaitės!

Vaizdo įrašas buvo peržiūrėtas beveik milijoną kartų.

Įdomu tai, kad dviejų sūnų mama prieš kurį laiką sukūrė vaikiškų drabužėlių liniją, kurioje yra ir rankų darbo puošnių mergaitiškų suknelių.

Sužinojusi, kad trečioji bus dukrytė, iš Albanijos kilusi tinklaraštininkė apsidžiaugė, kad birželį gimsianti mažylė paaugusi galės išbandyti jos kuriamas sukneles, o jai nereikės ieškoti mažųjų modeliukų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis