Palydėjęs nėščią žmoną į ultragarso tyrimą, vyras apstulbo

Kas gims – berniukas ar mergaitė? Šis klausimas dažniausiai lydi būsimus tėčius ir mamas, kai jie ateina į paskirtąjį ultragarso tyrimą.

Būsimasis tėtis nė įsivaizduoti negalėjo, ką pamatys palydėjęs žmoną pas gydytoją. Reddit tinklo vartotojas, pasivadinęs Brewhaus3223, paviešino savo būsimo vaiko echoskopijos nuotrauką. Joje vyras neįžiūrėjo nei mergaitės, nei berniuko, o pamatė... sportinį automobilį.

My wife is pregnant with a sports car from mildlyinteresting

Ultragarso nuotraukoje užfiksuota tokia būsimojo vaikelio padėtis gimdoje, kad iš tiesų galima įžvelgti automobilio kontūrus.

Ši smagi nuotrauka neliko nepastebėta, ir būsimą tėvelį pakalbino interneto portalas "Someecards". Jam būsimasis tėtis papasakojo, kad su žmona ilgai negalėjo susilaukti vaikų, tad pirmąją dukrytę išnešiojo pakaitinė motina. Praėjus pusmečiui po jos gimimo įvyko tikras stebuklas, ir jo iki tol negalėjusi pastoti žmona tapo nėščia. Tai didžiulė staigmena, kaip ir ši ultragarso tyrimo nuotrauka.

Šmaikštūs komentatoriai po nuotrauka bandė spėlioti, kokio tai modelio automobilis. Tačiau visi palinkėjo likusio sklandaus nėštumo žmonai bei sveiko vaikelio.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis