Tinklaraštininkė Iveta Bakanauskė: kokius daiktus pasiimti į gimdymą ir ligoninę

Kokių daiktų prireiks važiuojant gimdyti? Ką į krepšį mama turi pasiimti sau, o ką – naujagimiui? Šiuos klausimus išsamiai aptaria pirmojo vaikelio besilaukianti tinklaraštininkė Iveta Bakanauskė.

Tinklaraštininkė ir vlogerė Iveta Bakanauskė jau dešimt metų dalijasi asmenine patirtimi su savo tinklaraščio „120 Percent“ bendruomene. Sužinojusi, kad laukiasi taip ilgai svajoto ir trokšto mažylio, moteris taip pat nusprendė kartas nuo karto sukurti vaizdo istorijų apie savo nėštumo patirtį. Būsimoji mama mielai pasidalijo savo vaizdo įrašais ir su TavoVaikas.lt skaitytojais. Kadangi nėštumas artėja į pabaigą, Iveta savo paskutiniuosiuose įrašuose pasakoja apie pasiruošimą gimdymui. Pirmąją pasakojimo dalį apie tai, kaip išsirinkti ligoninę gimdymui bei kokius kursus lankyti, žiūrėkite ČIA.


Šiandien Iveta papasakos apie tai, kaip ji susikrovė krepšį į gimdymą. Kokius daiktus ji pasiėmė sau, o kokius – būsimam vaikeliui. „Daiktų į gimdyklą ir ligoninę sąrašas yra ilgas ir gali nemažai kainuoti, todėl sužinosite, kas man padėjo sutaupyti, kur būna taikomos nuolaidos, ką tikrai verta paimti į gimdymo namus“, – sako būsimoji mama. Ji taip pat aptaria, kokius daiktus duoda gimdymo namai ar ligoninė, ką rasite palatose. Kaip savo įraše juokauja Iveta, ligoninė nėra bunkeris, todėl susitempti visų namuose esančių daiktų į gimdyklą tikrai nereikia. Kviečiame išgirsti praktiškus tinklaraštininkės patarimus, kurie padės sutaupyti jums laiko ir pinigų.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis