Naujagimio kraitelis: svarbiausi ir didžiausi pirkiniai

Naujagimio kraitelio svarbiausi daiktai yra vežimėlis, lovytė ir automobilio kėdutė. Kaip juos išsirinkti? Kokių aspektų nepamiršti renkantis? Šiuos klausimus išsamiai aptaria pirmąjį vaikelį tuoj gimdysianti tinklaraštininkė Iveta Bakanauskė. 

Tinklaraštininkė ir vlogerė Iveta Bakanauskė jau dešimt metų dalijasi asmenine patirtimi su savo tinklaraščio „120 Percent“ bendruomene. Sužinojusi, kad laukiasi taip ilgai svajoto ir trokšto mažylio, moteris taip pat nusprendė kartas nuo karto sukurti vaizdo istorijų apie savo nėštumo patirtį. Būsimoji mama mielai pasidalijo savo vaizdo įrašais ir su TavoVaikas.lt skaitytojais. Kadangi nėštumas artėja į pabaigą, Iveta savo paskutiniuosiuose įrašuose pasakoja apie pasiruošimą gimdymui. 


I dalis: kaip pasiruošti gimdymui

II dalis: kokių daiktų prireiks gimdymui

III dalis: kokių drabužių reikia naujagimiui


Šį kartą moteris apžvelgia pačius didžiausius pirkinius, tai – vežimėlis, lovytė ir automobilio kėdutė. Ivetos nėštumo pabaiga sutapo su persikraustymu į naujus namus, todėl tinklaraštininkė pasakoja apie tai, kaip paskutinėmis nėštumo savaitėm pavyko su visu daiktų kraičiu persikelti į naujus namus. Čia Iveta išpakuoja visus daiktus ir pasakoja, kodėl nusipirko vieną ar kitą daiktą. Ar yra geriausias vežimėlis? Kokių reikalavimų vežimėliui reikia, jeigu gyvenate užmiestyje? Kokio dydžio lopšio reikia kūdikiui? Kokia spalva automobilio kėdutei yra praktiškiausia? Į šiuos ir dar kitus klausimus vaizdo įraše atsako būsimoji mama Iveta. Ji taip pat atskleis, kokių daiktų mažyliui nepirko sąmoningai ir kaip jai pavyko sutaupyti nemažą sumą pinigų. Kviečiam žiūrėti drauge:
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis