VIDEO, kuriame milijardieriaus duktė I.Trump originaliai praneša apie nėštumą

Apie trečią nėštumo milijardieriaus duktė I.Trump pranešė itin originaliai – nufilmavo vaizdo įrašą, kuriame nemini žodžio "nėštumas", tačiau leidžia suprasti, kad yra nėščia.


Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, „Android“. Draugaukime ir Facebooke!

Milijardieriaus Donaldo Trumpo duktė Ivanka Trump - laiminga dviejų vaikučių mama. Bent jau taip manėme iki vakar dienos, kol ji savo paskyroje socialiniame tinkle paviešino intriguojantį vaizdo įrašą.

Vos keliolika sekundžių trunkančiame vaizdo įraše Ivanka Trump nusifilmavo su abiem vaikais - dukryte Arabella Rose ir sūnumi Josephu Frederiku.

Verslininkė Ivanka Trump su vyru Jaredu Kushneriu netrukus susilauks trečiojo vaiko.

Rankoje laikydama skaičių trys Ivanka Trump kreipiasi į pirmagimę dukrytę, kuri prisistato pirmuoju vaiku šeimoje (angl. „Baby 1"), prieš dvejus metus gimęs sūnelis save pavadina antruoju, na, o pati Ivanka priglaudžia skaičių 3 prie pilvo, taip leisdama suprasti, kad laukiasi trečiojo vaikučio.

Ne kartą stilingiausia moterimi tituluota verslininkė dar paklausia vaikų, ar šie džiaugiasi naujiena, dukrytė patvirtina, kad taip, na, o mažylis atsako, kad ne. Tai visiems sukelia smagaus juoko.

I have some very exciting news to share!! Check out this video and visit my site for the super sweet (and hilarious!) outtakes: http://bit.ly/1WkLPSe
Posted by Ivanka Trump on Thursday, September 24, 2015

Sveikiname Ivanką su šeima!

Ivanka Trump su vyru Jaredu Kushneriu
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis