Gražiausia pasaulio moteris atskleidžia savo motinystės paslaptis

Šį pavasarį amerikiečių žurnalas „People" paskelbė, kad gražiausios pasaulio moters titulas atitenka „Oskaro" laimėtojai, aktorei Sandrai Bullock. Gražiausios moters titulą skiria redakcijos kolektyvas, tikslūs rinkimų kriterijai nėra paskelbti.

Sužinojusi apie tai, 51 metų Holivudo aktorė nuoširdžiai nustebo. S. Bullock anksčiau yra prisipažinusi, kad gražiausi jai yra tie, kurie pernelyg nesistengia atrodyti tobulai.

Savo didžiausiu įkvėpėju šiandien aktorė vadina penkiametį sūnų Louisą. Jį Sandra įsivaikino visai mažutį. „Kai pirmą kartą paėmiau Louiso ranką į savąją, supratau, kad tai ir yra mano gyvenimo tikslas. Būtent jo dėka šiandien jaučiuosi ir stipri, ir graži, – sakė aktorė.

TAIP PAT SKAITYKITE:

Šiuolaikinių tėvų klaida: dėl to vaikus užklumpa šimtai ligų

Kaip šiandien sekasi ketvertuko besilaukiančiai 65 metų moteriai

Vida Press

Sandra Bullock, tuomet dar būdama ištekėjusi, 2010 metų sausį įsivaikino trijų su puse mėnesių juodaodį kūdikį, kurio vardas Louisas Bardo. Berniukas gimęs Naujajame Orleane. Netrukus po šio įvykio, tų pačių metų pavasarį Oskaro laimėtoja išsiskyrė su vyru, kuris jai buvo neištikimas.

Sandra Bullock sako, kad dėl savo sūnaus ji gali viską. "Mano žodis - įsakymas. Lepinimui skirti dėdės ir tetos, namuose taisykles nustatau aš"- yra sakiusi ji.

Louisas iki šiol nežino, kuo užsiima jo mama. Sandra saugo jį nuo bereikalingo šurmulio ir įtampos.

Iš visų komplimentų, kuriuos Sandra girdėjo per savo gyvenimą, gražiausi yra tie, kuriuos jai sako sūnus.

Kartą Sandra Bullock guldė sūnų miegoti ir pasakė jam, kad mylės amžinai, net tada, kai jau bus sena ir raukšlėta. "O iš kur atsiranda raukšlės?", – paklausė berniukas. "Tikiuosi, kad todėl, jog daug juokiuosi", – išsisukti bandė aktorė. "Tada tu nebūsi sena, tu būsi tiesiog laiminga", – atsakė jis.

Laisvai vokiškai kalbanti aktorė nepamiršta savo vokiškų šaknų ir vokiečių kalbos moko savo sūnų. "Noriu, kad jis mokėtų susikalbėti su Vokietijoje gyvenančiais giminaičiais", - yra sakiusi aktorė.

2010-ieji aktorei buvo itin dramatiški - kovą S.Bullock buvo apdovanota „Oskaru" Geriausios aktorės kategorijoje už vaidmenį filme „Nematoma pusė" (angl. „The Blind Side"), o netrukus po to žiniasklaidoje pasklido informacija apie jos dabar jau buvusio vyro Jesse Jameso neištikimybę. 

Pora jau buvo įsivaikinusi Louisą Bardą Bullocką, po skyrybų įsūnio globos teisės atiteko Sandrai. Šiandien ji – vieniša mama, be galo mylinti savo mažylį.

Vida Press

Kiekvieną vakarą paklausiu savęs, ar viską padariau geriausio, ką galėjau dėl savo sūnaus", – viename interviu atviravo Sandra. Ji prisipažįsta, kad turėdama sūnų jaučiasi taip, lyg pati būtų grįžusi į vaikystę. "Atsikeliu, pagaminu pusryčius, nuvežu Louisą į darželį, grįžtu, turiu laiko sau. Taip, aš pavargstu, bet šiandien mano gyvenimas yra mano sūnus", – sako ji.

Paklausta, ar nenorėtų įsivaikinti dar vieno mažylio, Sandra sako apie tai rimtai nesvarsčiusi. Ir priduria, kad Louisas auga apsuptas vaikų, tad bendravimo su kitais mažyliais jam netrūksta.

S. Bullock taip pat yra atlikusi įsimintinus vaidmenis tokiuose filmuose, kaip „Gravitacija" „Piršlybos" ir „Mis Slaptoji agentė ir kt.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis