Namuose gaminame karūną vaikui

Velykų arba šiaip bet kurią kitą gražią dieną išeikite pasivaikščioti. Prisirinkite šakelių (medžių nei krūmų nelaužykite - po žiemos miškai ir laukai nukloti vėjo nulaužtomis smulkiomis šakelėmis). Kai grįšite namo, užuot visi sukišę nosis į televizorių, pasigaminkite pačią pavasariškiausią pasaulyje karūną!

Jei prie Velykų stalo bus vaikų: smagus receptas jiems
FOTO: kaip papuošti namus Velykoms

Kaip daryti?

Atkirpkite tokią audinio atraižėlę, kokios reikia jūsų vaikučio galvytei apjuosti (svarbu, kad būsima karūna nespaustų, bet ir nebūtų per plati).

Atraižėlę patieskite ant stalo, sulenkite perpus per visą jos ilgį.

Atlenkite. Vieną šalia kitos, maždaug 1-1,5 cm atstumu ant atraižėlės viršutinės dalies guldykite šakeles (taip, kad kotelio apačia būtų ant sulenkimo linijos). Iš kraštų palikite maždaug 7 cm „laisvo" audinio, neapklijuoto šakelėmis.

Įjunkite karštų klijų aparatą. Tada pakelkite vieną šakelę, patepkite karštais klijais ir priklijuokite į jai parinktą vietą ant audinio atraižos. Taip suklijuokite visas šakeles.

Fotografės Nendrės

Šakų tarpus patepkite karštais klijais ir greitai užklokite apatine audinio dalimi. Paspauskite, kad gerai priliptų. Dabar reikės klijuoti antrą šakelių sluoksnį - suguldykite kitas šakeles į laisvus tarpelius ant audinio atraižos.

Priklijuokite. Tada audinį ir šakelių paviršių dar kartą ištepkite klijais ir ant viršaus užklijuokite dar vieną tokio pat ilgio, bet siauresnę audinio atraižėlę (galima klijuoti ir platų spalvotą kaspiną, kad būtų gražiau). Kūrinį palikite gerai išdžiūti ir sutvirtėti. Dabar tiesiog suriškite audinio galus ir... karūnuokite vaiką!

P.S. Tarp šakelių galite įdėti kelis žalumynus ar pavasario žiedų - bus gražiau.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis