Žaibišką gimdymą ligoninės koridoriuje įamžino fotografė

Šiomis dienomis feisbuke daug dėmesio sulaukė nuotraukos iš neeilinio gimdymo. Mažylis taip skubėjo į pasaulį, kad gimė tiesiog ligoninės koridoriuje, o jo gimimą spėjo įamžinti atbėgusi fotografė.

Taip netikėtai gimusį sūnų šeimą pavadino Maxu. Tai šeštasis poros mažylis, pirmosios penkios – mergaitės.

Jes ir Travis nesitikėjo, kad tai gali jiems nutikti. Pirmi penki nėštumai ir gimdymai buvo sklandūs, todėl pora buvo rami, belaukdama šeštojo mažylio.

Visgi Maxas savo charakterį parodė nuo pirmųjų minučių: gimdymas prasidėjo taip žaibiškai, kad šeima vos spėjo atvažiuoti iki ligoninės, įžengti pro duris ir... Ir mažylis gimė čia pat, koridoriuje. Atskubėjusiam medicinos personalui neliko nieko kito, kaip padėti moteriai pagimdyti čia pat, net nespėjus nueiti iki palatos.

Viskas įvyko greičiau kaip per valandą. Vaisiaus vandenys nubėgo 3 valandą nakties, berniuko gimimo laikas – 3.38 val.

Pakeliui į ligoninę Jen vyras Travis spėjo paskambinti fotografei Tammy Karin iš „Little Leapling Photography“, su kuria buvo sutarta, jog ji įamžins gimimo akimirkas ir pirmąsias naujagimio valandas.

Fotografė ligoninėje pasirodė tą akimirką, kai mažylis jau buvo beužgimstąs. Ji nesutriko ir spėjo paspausti fotoaparato mygtuką. Taip ir atsirado šios tikrai įspūdingos netikėtai žaibiško gimdymo nuotraukos.

Su tėvų leidimu fotografė publikavo šias nuotraukas savo socialinio tinklo paskyroje – https://www.facebook.com/LittleLeapling/.

Perspėjame, kad nuotraukos yra iš realaus gimdymo, todėl yra iš tiesų jaudinančios. Pagalvokite, ar tikrai norite jas pamatyti.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis