Netikėta žinia: karališkoji šeima laukiasi antrojo kūdikio

Kaip praneša agentūra AP, remdamasi Didžiosios Britanijos karališkųjų rūmų atstovais, princas Williamas ir jo žmona Kate Middleton laukiasi antrojo vaikelio.

Didžiosios Britanijos Karališkųjų rūmų atstovai patvirtino, kad Kembridžo kunigaikštienė Catherine Middleton ir princas Williamas laukiasi antrojo vaikelio.

Pagaliau ši žinia yra oficialiai patvirtinta, nes gandų apie kunigaikštienės antrąjį nėštumą buvo jau nuo tada, kai ji susilaukė pirmojo sūnelio.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Gydytoja atsako į svarbiausius klausimus apie seksą po gimdymo
Kengūros merodas naudingas ir mamai, ir vaikui

Išpatintame pranešime sakoma, kad Catherine Middleton kamuoja nėščiųjų pykinimas. Primename, kad apie pirmąjį Catherine Middleton nėštumą buvo pranešta po to, kai paaiškėjo, jog ji buvo gydoma dėl rytinio pykinimo, kurį sukėlė nėštumas. Pirmagimis poros sūnelis George gimė 2013 metų liepos mėnesį.

AP/Scanpix

Šalies ministras pirmininkas Davidas Cameronas sakė besidžiaugiąs žinia apie antrąjį princo Williamo ir Katte vaikelį.

Būsimasis vaikelis gimęs bus ketvirtasis eilėje į Didžiosios Britanijos sostą po senelio Charles'o, tėčio Williamo ir brolio George'o. Princas Harry gimus mažyliui (ei) taps penktuoju eilėje į sostą.

Princas George'as į pasaulį atėjo vienoje žinomiausių privačių gimdymo įstaigų D.Britanijoje - Šv. Marijos ligoninės Lindo skyriuje. Čia pasaulį išvydo abu princai - Williamas ir Haris, taip pat daugelis kitų karališkosios giminės narių.

Princui Williamui ir Kate Middleton pavyko apsaugoti nuo viešumo savo sūnų pirmaisiais gyvenimo metais.

Vida Press

Kiek daugiau apie jį sužinojome ir pamatėme oficialaus vizito į Australiją ir N. Zelandiją metu. Šių metų balandžio mėnesį karališkoji šeima beveik 3 savaites viešėjo Australijoje. Kartu keliavo ir jų sūnelis, kuriam vizito metu suėjo 9 mėnesiai.

Kai šią vasarą George'ui sukako vieneri metai, žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, jog jis netrukus turės sesę ar brolį. Ne vienas interneto portalas surengė ir skaitytojų apklausą: kas gims dabar Didžiosios Britanijos karališkajai porai - berniukas ar mergaitė? Kai kas skelbė, kad K.Middleton laukiasi dvynukų. Kaip įrodymai buvo pateikiamos nuotraukos, kuriose Kembridžo kunigaikštienė atrodo pavargusi, arba kuriose ji stovi savo mėgiama poza - laikydama abi sunertas rankas priekyje, tarsi dengdama pilvelį.

Vida Press

Tačiau šių žinių Kensigtono rūmų atstovai nei patvirtino, nei paneigė. Tik šiandien, rugsėjo 8 -ąją, pasirodė oficialus pranešimas, jog Didžiosios Britanijos princas Williamas su žmona dar kartą taps tėvais.

Sveikiname būsimuosius tėvelius!

Parsisiųskite Tavovaikas.lt programėles telefonams štai čia: „iPhone“, „Android“. Draugaukime ir Facebooke!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis