Eglė Grėbliauskaitė-Tursienė: žaliavalgystė po gimdymo suteikė jėgų

Sutikus modelį ir verslininkę Eglę Grėbliauskaitę-Tursienę, nė nekiltų mintis, kad lieknutė, graži moteris yra keturių vaikų mama ir jau atšventė 40 metų jubiliejų. Eglė sako, kad turi būti dėkinga geriems genams, nes keturi nėštumai ir gimdymai figūros linijų nepakeitė. Tačiau kelias grožio puoselėjimo gudrybes atskleidė.

Grožio procedūros – darbas, o ne malonumas

Eglė prisipažino daug laiko grožiui puoselėti neskirianti. Jai tai neteikia malonumo ir labiau primena darbą. Tačiau kasdienę grožio rutiną turi.

„Modelio darbas labai išvargina odą. Kelis kartus per dieną veidas būdavo dažomas grimuojamas. Maža to, visada turėjau problematišką odą – kamavo aknė. Pamenu, kaip svajodavau, kad galėčiau į gatvę išeiti visai nepasidažiusi, spuogelių neužmaskavusi kremine pudra. Taip buvau priversta išmokti rūpintis savo oda ir susikūriau būtiną grožio rutiną. Kasdien labai gerai nuplaunu veido odą ir patepu specialistų parinktu tinkamu kremu. Visai neseniai atradau rūgštinius kremus ir esu jais labai patenkinta“, – pasakojo garsi mama.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Naminiai ledai per 5 minutes: jokių E
Paauglių pamėgstas sekstingas gali baigtis liūdnai

Ypatingų procedūrų ar priemonių moteris nenaudojo nė vieno nėštumo metu. Išskyrus paprastą gudrybę, kurią jai patarė gera draugė.

„Šį patarimą gavau pradėjus lauktis pirmojo vaikučio ir dabar pati jį dalinu kitoms. Draugė abiejų nėštumų metu kūną tepė migdolų aliejumi. Jis apsaugo odą nuo strijų. Tą patį patarė daryti ir man. Kadangi nemėgstu daug laiko skirti grožio procedūroms, aliejų pildavau į vonią. Nežinau ar tai buvo stebuklingas aliejaus poveikis ar man tiesiog pasisekė, bet strijų neatsirado nė per vieną nėštumą“, – atviravo Eglė.

Eglė Grėbliauskaitė-Tursienė su šeima
Eglė Grėbliauskaitė-Tursienė su šeima
Klubas.lt (M.Jurkutės nuotr.)

Po ketvirto gimdymo atrado žaliavalgystę

Moteris džiaugėsi, kad pagimdžius keturis vaikus, jos kūnas beveik nepasikeitė ir nereikėjo daug vargti atgaunant senąsias linijas.

„Nei po vieno gimdymo specialiai nesportavau. Žinoma, stengiausi visą laiką sveikai maitintis. Tačiau, pavyzdžiui, laukiantis antrojo vaiko be galo norėdavau spurgų. Nusipirkdavau jų dešimt ir galvodavau, kad užteks visai savaitei. Bet jos būdavo sudorotos per pirmą vakarą. Užtat gimė labai linksmas vaikas – pats didžiausias optimistas šeimoje. Manau, besilaukiančioms moterims svarbiausia klausyti savo vidinio balso ir save kaip niekada mylėti, lepinti“, – pasakojo Eglė.

Nėštumai, gimdymai ir motinystė grožio rutinos stipriai nepakeitė. Išskyrus tai, kad šiuo metu taupydama laiką daugiau važinėja automobiliu ir kur kas mažiau vaikšto. Tačiau po ketvirtojo vaikučio Eglė atrado žaliavalgystę.

„Mano visi vaikai labai aktyvūs ir nė vienas nebuvo nuolat miegantis kūdikis. Po ketvirto vaikelio gimimo jausdavausi be galo pavargusi rytais. Tapo sunku net išlipti iš lovos. Tada išbandžiau žaliavalgystę. Pernelyg daug nesigilinau į jos filosofiją, bet namuose dvi savaites laikiausi tokio mitybos režimo. Ir rezultatai tikrai buvo geri – laksčiau kaip ant sparnų, turėjau daug energijos, net atsikeldavau anksčiau už vaikus. 

Negaliu savęs vadinti žaliavalge, tiesiog labai simpatizuoju ir pagal galimybes praktikuoju. Manau, kad nereikia griebtis kraštutinumų, užtenka per dieną pakeisti bent vieną patiekalą ir to užteks būti žvalesne“, – apie atradimus pasakojo žinoma mama.

Asmeninio archyvo nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis