Gimė identiški trynukai: šansai jų susilaukti yra mažesni, negu laimėti milijoną

Faktas - susilaukti identiškų trynukų yra sunkiau, negu laimėti milijoną loterijoje. Žinoma, šis teiginys teisingas tik tuo atveju, kai gyvybės užsimezga natūraliai, tai yra, pastojama be pagalbinio apvaisinimo specialistų pagalbos.

Trynukų lauktis ėmė natūraliai, be medikų pagalbos

Janas, Tomas ir Maksas - identiški broliai trynukai. Tikimybė jų susilaukti natūraliu būdu yra tokia reta, kad daugiau šansų yra laimėti milijoną loterijoje. Ana ir Aleksandras Bolevskiai (Bolewski) iš Vokietijos savo šalyje šiandien yra tapę savotiškais didvyriais, kuriuos kalbina įvairios televizijos laidos, jų istoriją aprašinėja rašytiniai žiniasklaidos kanalai.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Ar galima vaikui sakyti "Muša - duok atgal"?
Tėtis 14 metų kas savaitę filmavo dukterį: kas iš to išėjo?

Bolevskių šeimoje vyrų persvara akivaizdi - Ana gyvena su vyru bei keturiais sūnumis. Vyriausiasis Damianas jau sulaukė trejų metų. Tuo tarpu trys mažieji jo broliukai trynukai dar nepaleisti iš ligoninės, kur stiprėja ir auga.

Identiški trynukai gimė kovo 19 -ąją Miunsterio universitetinėje ligoninėje. Jų mamai Anai buvo atlikta cezario pjūvio operacija.

Buvo galima nuspėti, kad moteriai medikai neleis gimdyti pačiai, tačiau nepaisant to, gimdymas prasidėjo netikėtai. Buvo 33 nėštumo savaitės, kai Ana atvyko į profilaktinę patikrą pas gydytoją. Čia jai ir prasidėjo sąrėmiai. Tą pačią dieną moteriai buvo atlikta operacija ir gimė trys neišnešioti sūneliai.

Sustiprėję keliaus namo

Gimimo metu nė vienas iš trijų broliukų nesvėrė 2 kg. Visi trys mažyliai pateko į intensyvios terapijos skyrių, kur buvo prižiūrimi medikų. Nuo jų gimimo praėjo jau mėnuo, berniukai priaugo svorio, sustiprėjo, tačiau yra dar per silpni, kad keliautų namo. Trynukai dar nemoka valgyti patys ir yra maitinami per zondą, kuris įvestas tiesiai į skranduką.

Tačiau visi trys berniukai neturi sveikatos problemų, tiesiog jiems reikia subręsti ir sutvirtėti, kad galėtų iškeliauti namo pas laukiančią šeimą.

Ana ir Aleksandras sako, kad yra laimingi, tapę didelės šeimos tėvais ir su nekantrumu laukia Velykų, nes po jų, jei viskas gerai, galės mažylius parsivežti į namus.

Šeimos draugė Monika dar nėštumo metu Facebook socialiniame tinkle sukūrė būsimų trynukų puslapį, kuriame tikėjosi sulaukti kitų tėvų patarimų ir palaikymų. Šiame puslapyje mielai lankosi paaugusių dvynukų ir trynukų tėvai, kurie dalinasi savo patirtimi ir morališkai palaiko jaunuosius tėvelius.

Tikimybė susilaukti trynukų - itin reta

Tai, kad toks nėštumas yra labai retas, liudija ir statistika: tikimybė susilaukti dvynių yra 1:85, o trynukų - 1:7225, ketvertuko - 1:614.125. Tikimybė, kad trynukai ar dvynukai bus identiški yra dar mažesnė. Identiški trynukai gimsta santykiu 1:200 milijonų. Taigi, Jano, Tomo ir Makso tėvams iš tiesų labai pasisekė!

Dėmesio!

Kviečiame atsakyti į žemiau esančius klausimus ir mėnesio gale išrinksime vieną laimėtoją (su juo susisieksime asmeniškai), kuriam padovanosime 3 mėnesių žurnalo "TAVO VAIKAS" prenumeratą.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis