Numerologė: kuo ypatingi vaikai, gimę bet kurio mėnesio 9, 18, 27 dienomis

Numerologė Julija Kubiliūtė dalijasi su mumis savo žiniomis apie tai, kokią užkoduotą informaciją apie save atsineša tam tikrą mėnesio dieną gimdamas vaikas.

Devintukais užbaigiu savo pasakojimų ciklą apie vaikų gimimo dienos įtaką jo charakteriui ir elgsenai. Numerologija - visa sistema, padedanti pažinti savo atžalas ir patarianti, kaip atrasti tą nuoširdų bendradarbiavimo būdą, taip būtiną tiek tėveliams, tiek ir vaikučiams. Be abejonės, visi vaikai yra unikalūs, ypatingi. Svarbiausia, ko jiems reikia – tai mūsų meilė ir įsiklausymas į tai, ką jie sako.

Apie vaikus „devintukus“, gimusius bet kurio mėnesio 9, 18, 27 dienomis.

Toks mažylis pasižymi įgimta išmintimi. Savo tėveliams jis bus geriausiu mokytoju. Jam augant, jūs sužinosite daug įdomių dalykų, būsite ne kartą maloniai nustebinti savo atžalos įžvalgumu. Devintukai traukte traukia aplinkinių dėmesį, kurią ne taip paprasta paaiškinti. Atrodo toks pypliukas, o akių žvilgsnis, kalbos perliukai verčia susimąstyti apie gyvenimo prasmę ir esmę. Šie vaikai nuo ankstyvų dienų trokšta dalyvauti sprendžiant įvairias šeimos situacijas.

Devintuko vaikai trykšta gyvenimo džiaugsmu, stipria energija. Nuo kūdikystės pasižymi žingeidumu, ypatinga vaizduote, noru pažinti ir pamatyti. Anksti išryškėja kūrybiniai gebėjimai meno, muzikos, artistiškumo srityse. Lengvai bendrauja. Tokie vaikai žavi visus, ir jie žavisi visais.

Šie mažyliai jautriai priima aplinkinį pasaulį ir audringai į jį reaguoja. Elgesys spontaniškas. Kartais linkę į perdėtą jautrumą. Jiems būtina „išjausti“ gyvenimą. Priekaištai, įkalbinėjimai, prašymai pasėdėti ramiai gali sukeltia atvirkštinį poveikį. Retai keičia priimtą sprendimą.

Tokie vaikai turi patenkinti būtinybę judėti. Laisvai jaučiasi ir mėgsta dideles erdves. Jaučiasi esantys gamtos dalimi. Dievina gyvūnus, mielai jais rūpinasi.

Toks vaikas jaučiasi laimingas, galėdamas būti savimi. Bet kokie suvaržymai yra ne jam. Jau nuo vaikystės kuria didžiulius ateities planus ir entuziastingai imasi juos vykdyti. Tačiau gali greitai prarasti ūpą. Geba įkaitinti atmosferą. Jiems patinka rizikuoti ir išbandyti savo jėgas. Nuo vaikystės gyvenimas jam - žaidimas. O žaidimai - jo stichija. Tėveliai turi sudaryti sąlygas fizinei veiklai. Nori lyderiauti ir laimėti.

Toks vaikas mielai dalinasi žaislais, turi didžiulį ratą draugų. Ir žino, kaip naudotis savo talentais!

Devintukai reikalauja daug dėmesio. Juos reikia mokyti užbaigti pradėtą darbą, užsiėmimą, net visai paprastą. Juk gavus rezultatą, apima didelis malonumas. Šiems vaikams gyvybiškai svarbu tikėti, kad dideli tikslai yra pasiekiami. Tėveliai, jums reikia žinoti, kad jūsų mažylis mėgsta švelnumą, nuoširdų apkabinimą, artimą kontaktą. Gali priešintis tam, bet tai tik mažytis spektakliukas. Iš tikrųjų jo širdelė tikrai džiaugsis kiekvienu jūsų paėmimu ant rankų, kelių.

Mokosi lengvai, nors trūksta susikaupimo. Turi didžiulius sugebėjimus, bet dažnai dėl atsidavimo trūkumo užsiima pašaliniais dalykais. Kaip nebūtų keista, ir čia juos lydi sėkmė

Šie vaikai dažnai anksti palieka gimtąjį tėvų lizdą. Leiskite jiems tai. Lai plaukia pilnu pajėgumu per savo gyvenimo vandenyną. Atminkite, su meile ir supratingumu užaugintas „devintukas“ visada atras minutę netikėtam skambučiui, vizitui, vertingam patarimui ir, žinoma, pagalbai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis