Netrukus gimdysianti Kate Middleton pasielgė netradiciškai

Balandžio mėnesį trečio vaikelio susilauks Didžiosios Britanijos princas Williamas su žmona Kate Middleton.

Kate Middleton jau išėjo motinystės atostogų ir savo pareigas karališkoje šeimoje vėl atnaujins tik rudenį. Vienas paskutiniųjų Kembridžo kunigaikštienės viešų pasirodymų – apsilankymas bažnyčioje Velykų rytą.

Vida Press

Vida Press

Vida Press

Vida Press

Iki gimdymo likus visai nedaug laiko, Didžiosios Britanijos žiniasklaidos priemonėse pasirodė informacija apie tai, kad karališkoji pora sąmoningai nežino, kokios lyties vaikelis gims. Kate Middleton pažįstantis neįvardijamas šaltinis prasitarė, kad tai yra sąmoningas princo ir jo žmonos pasirinkimas.

Šiais laikais medicinos pažanga vaikelio lytį ypatingais atvejais leidžia sužinoti nuo pirmųjų dienų. Įprastai lytis paaiškėja atliekant echoskopijos tyrimą antrojo nėštumo trimestro metu. Pasirinkti nežinoti mažylio lyties šiandien renkasi tikrai nedidelė šeimų dalis.

Vida Press

Kas - berniukas ar mergaitė - gims, paaiškės tik po to, kai Kate Middleton pagimdys naujagimį.

Vida Press

Tiesa, būta spekuliacijų, kad Kembridžo kunigaikštienė laukiasi dvynukų, tačiau šie spėjimai niekuo neparemti.

Vida Press

Tai trečiasis poros mažylis. Pirmagimiui George yra 4 metai (liepą bus penkeri), o princesei Charlotte – dveji metukai (gegužę sukaks treji).

Vida Press

Pirmuosius vaikus Kate Middleton gimdė privačioje Londono ligoninėje. Kai garsioji moteris ėmė lauktis trečiąjį kartą, pasigirdo spėliojimų, kad šįkart ji gimdys namuose. Tačiau tai tėra hipotezė, kurios niekas iki šiol nei paneigė, nei patvirtino.

Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis