Prieštaringai vertinama naujovė skirta būsimiems tėvams FOTO

Nekantraujate susipažinti su būsimu vaikučiu? Palaikyti jį ant rankų, paliesti rankytę ar kojytę? Verslininkai iš Kalifornijos sugalvojo išeitį tokiems tėvams - jie gamina dar negimusių vaikų 3D figūrėles. Tereikia turėti būsimo vaiko ultragarso nuotrauką.

Kai kurie tėvai iki pat gimdymo nenori žinoti, kokios lyties vaikas gims. Kiti atvirkščiai, pageidauja kuo anksčiau žinoti mažylio lytį. Echoskopijos metu medikai suteikia galimybę parsinešti namo atspausdintų vaisiaus nuotraukų. 

Dauguma tėvų pasitenkina juodai baltomis nuotraukomis, kurios atspausdinamos įprasto (2D) ultragarso metu, tačiau kiti nori dar iš arčiau susipažinti su būsimu vaikučiu. Matyt, į pastaruosius tėvus ir taikosi verslininkai iš Kalifornijos - jie pradėjo spausdinti negimusio vaiko 3D figūrėles, kurias atkuria pagal mažylio echoskopijos nuotraukas.

Negimusio vaiko figūra - suvenyras nekantriems tėvams.
Vida Press

TAIP PAT SKAITYKITE:
Originali SMS žinutė iš gimdymo namų
Kiek į medikų kišenes deda gimdančios lietuvės

3D/4D ultragarso tyrimas nėštumo nėra naujiena - norintys iš arti apžiūrėti savo negimusį vaiką, ryžtasi sumokėti nemažą sumą pinigų. Lietuvoje taip pat yra klinikų, teikiančių tokią paslaugą. 

Vaisiaus nuotraukos, atliktos 3D/4D echoskopijos metu išties kokybiškesnės už mums įprastas ultragarso nuotraukas - kai kuriais atvejais net galima gerai pamatyti kūdikio bruožus, spėti, į kurį, mamą ar tėtį, bus panašus vaikas.

3D vaisiaus modeliai sulaukė didelio susidomėjimo.
Vida Press

Tačiau technologijos žengia į priekį, ir dabar jau neužtenka turėti namuose tik ultragarso nuotraukų. Galima turėti ir patį vaikutį iš mamos pilvo. Plastikinį. Viena įmonė Kalifornijoje (JAV), pasivadinusi "3D babies" pristato 3D negimusio kūdikio modelius, kuriuos tėvai gali pasigaminti sau ir turėti atminčiai. Tam tereikia turėti būsimo vaiko 3D echoskopijos nuotrauką. 

Ši naujovė sudomins šeimas, kurios nori įamžinti tas dienas, kai vaikas gyveno mamos pilve.

Būsimo vaiko veidas atkuriamas pagal 3D echoskopijos nuotrauką.
Vida Press

Kaip sako verslo sumanytojai, tai gali būti ne tik suvenyras tėvams, bet ir, pavyzdžiui, dovanėlė būsimiems seneliams.

Tėvai gali rinktis kelių dydžių " savo mažylį".
Vida Press

Įmonė siūlo pasirinkti, kokios kūno pozos lėlytę norėsite turėti. Negimusio vaiko poza yra tokia, kokia jis būna įsitaisęs mamos pilve. 

Galima rinktis iš kelių dydžių, mažiausio dydžio 3D vaisiaus figūra kainuos apie 200 JAV dolerių, didžiausioji - apie 600 JAV dolerių. 

Taip pat tėvai turi nuspręsti, kokios kūno spalvos modeliuko pageidautų ir, žinoma, nurodyti lytį.

Dėmesio!

Kviečiame atsakyti į žemiau esančius klausimus ir mėnesio gale išrinksime vieną laimėtoją (su juo susisieksime asmeniškai), kuriam padovanosime 100 Lt vertės apatinių rūbų parduotuvės čekį.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis