Vaizdo įrašas, kurį privalu pamatyti visoms pavargusioms mamoms

Ką daro mamos kiekvieną dieną, kad atėjus vakarui jos supranta, jog sau taip ir nespėjo skirti nė minutėlės laiko?

Gimus vaikui, šeimas užgriūna naujų rūpesčių lavina. Auginant kūdikius ir mažus vaikus atsikvėpti beveik nėra kada. Kuo vaikas mažesnis, tuo daugiau jam reikia skirti laiko, priežiūros ir dėmesio.


Tačiau tai, ką kiekvieną dieną daro mama ir tėtis yra prasminga ir nusipelno didžiulės pagarbos. Nes tie dalykai, kurie mums, suaugusiesiems, atrodo itin žemiški ir netgi varginantys, vaikams yra be galo svarbūs.


Tinklaraštininkė Esther Anderson iš „Story of This Life“ sukūrė labai mielą vaizdo įrašą, skirtą priminti visiems, kad mamos visada liks brangiausiais žmonėmis mūsų gyvenimuose, o jau suaugę vaikai prisimins ne kažkada gautas brangias dovanas, o laiką, praleistą su pačiais artimiausiais žmonėmis.


Gegužės mėnesį švenčiamos Motinos dienos proga E. Anderson sukūrė vaizdo įrašą apie įprastą mamos dieną ir pavadino jį „A Normal Day“. Paklausta, kokia jai buvo ši diena, dviejų vaikų mama prisimena visas praėjusias "normalios dienos" akimirkas. Apsipirkimas su vaikais, dienos miego vargai, vaikų peštynės, sauskelnių keitimas ir kiti kasdieniai dalykai, kuriuos kiekvieną dieną patiria mamos. O štai moters dukrytė, paklausta, kokia jai buvo ši diena, atsako, kad tai buvo nuostabiausia diena jos gyvenime.


Vaizdo įraše diena pateikiama iš dviejų perspektyvų: kaip ji atrodo mamos akimis ir kaip ji atrodo mažo vaiko akimis. Tėvai, kurie pavargę po kasdienių rūpesčių jaučiasi nevykėliai, vaikų akyse yra stebukladariai, kurie, nepaisant visų kylančių nesklandumų, daro savo vaikų gyvenimą nuostabų.


Įkvepiantis ir mamas padrąsinantis vaizdo įrašas parodo, kad diena iš mamos ir vaiko perspektyvų yra visiškai kitokia. Todėl, mielos mamos, kai jums prisvils tortas, vaikas verks segamas automobilio kėdutėje, kai diena atrodys velniškai netikusi, net ir tokiomis akimirkomis nepraraskite savitvardos ir tikėjimo, kad savo vaikui jūs esate pati nuostabiausia mama. Nusišypsokite. Nes meilė ir slypi mažose kasdienėse smulkmenose, o vaikai mus myli besąlygiškai.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis