Šios trys garsios pasaulio mamos vaikus augina be auklės

Auginti vaikus be auklės galima, tačiau tai reikalauja gerų tėčių ir mamų laiko planavimo gebėjimų. Arba tiesiog apsisprendimo, jog karjera palauks, o dabar kurį laiką visas dėmesys ir laikas bus skiriamas vaikams.

O kaip po gimdymo pasielgti žinomoms pasaulio mamoms – aktorėms ir dainininkėms, kurios yra pasiekusios karjeros viršūnės piką ir kiekviena jų dienotvarkės minutė yra suskaičiuota? Be abejo, dauguma jų naudojasi auklių paslaugomis (ir ne vienos!) Visgi yra tokių motinų, kurios nusprendė didžiausią dėmesį skirti vaikams ir nesamdyti auklių. Jūsų dėmesiui – trys būtent tokios moterys.


Blake Lively


Žinoma amerikiečių aktorė 2012 metais susituokė su Ryan Reynolds ir susilaukė dviejų vaikų. Viena stilingiausių pramogų pasaulio porų augina 4 metų dukrą James ir 2 metų dukrytę Inez. Pora niekada daug neatviravo apie savo asmeninį gyvenimą ir tuo labiau vaikus, visgi viename interviu Ryan prasitarė, jog negalėtų palikti savo vaikų „svetimo žmogaus priežiūrai“. Jis dievina savo dukrytes, pats verda joms košes ir dainuoja lopšines 3 valandą nakties.


Blake Lively ir Ryan Reynolds
Blake Lively ir Ryan Reynolds
Vida Press


Reese Witherspoon


Oskaro ir Auksinio gaublio savininkė yra trijų vaikų mama. Gražioji Holivudo coliukė (jos ūgis 156 cm) ne vieną kartą buvo renkama gražiausia pasaulio moterimi. Visgi buvimas mama jai yra ne mažiau svarbus, kaip buvimas sėkminga aktore. Reese apie motinystę yra paatviravusi ne kartą. Jos pirmagimė Ava Elizabeth Phillippe yra jau pilnametė, sūnui Deacon Reese Phillippe – 15 metų. Išsiskyrusi su šių vaikų tėčiu, Reese trečią kartą mama tapo prieš šešerius metus, 2012 metų rudenį, susilaukusi sūnaus Tennessee James Totho. Aktorė interviu yra sakiusi, jog niekada nesinaudojo auklės paslaugomis, kad tapimas mama visada reikalauja perdėlioti prioritetus ir kažko atsisakyti. Būtent taip ji ir elgėsi pagimdžiusi vaikus.


Reese Witherspoon su Ava Phillippe ir Deacon Phillippe
Reese Witherspoon su Ava Phillippe ir Deacon Phillippe
Vida Press


Mila Kunis


Aktoriai Mila Kunis su vyru Ashtonu Kutcheriu augina 2 metų sūnų Dimitri Portwoodą ir 4 metų dukrą Wyatt Isabelle. Ukrainoje gimusi garsioji 35 metų Holivudo aktorė vaidino pagrindinius vaidmenis filmuose „Blogos mamos“ ir „Blogos mamos ir jų Kalėdos", todėl pristatant juos Milai ne kartą teko atsakinėti į klausimus apie motinystę: ar ji panaši į filmo heroję? Kokia ji yra mama savo mažyliams? Mila yra sakiusi, jog apsieina be auklių pagalbos. Pasak jos, vaikai būna maži labai trumpai, tada jie auga ir laiko nebeatsuksi atgal. Būtent todėl jie nori su Ashtonu atsiduoti vaikams visa širdimi, auginti juos patys ir patirti visus motinystės bei tėvystės džiaugsmus ir rūpesčius.


Ashton Kutcher ir Mila Kunis
Ashton Kutcher ir Mila Kunis
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis