2 kiaušinių marginimo būdai Velykoms, kai namuose yra mažų vaikų

Artėjant Velykoms imame planuoti, kaip marginsime kiaušinius, kaip įtrauksime į kūrybinį procesą mažuosius. Keletas idėjų, kaip puošti margučius, kai šeimose yra mažų vaikų.

Kiaušinių marginimas svogūno lukštais arba vašku yra klasika, kuri niekada nepasens. Labai gražu, kai šeimose ši tradicija perduodama iš kartos į kartą. Tačiau šįkart mes norime atkreipti dėmesį į kitokį kiaušinių marginimą – daug paprastesnį ir tokį, kurio kūrybiniame procese gali dalyvauti ir vaikai.


1 būdas: numargintų kiaušinių papuošimas


Šiam būdui jums reiks įprastų kiaušiniams skirtų dažų, kuriuos rasite visose prekybos vietose. Išvirkite kiaušinius ir nudažykite juos taip, kaip pataria instrukcija ant pakuotės. Jei dažuose kiaušinius laikysite trumpiau, spalva bus šviesesnė, ilgiau – intensyvesnė.


Linksmieji margučiai
Linksmieji margučiai
Shutterstock nuotr.


Pasikvietę į pagalbą vaikus dekoruokite nudažytus kiaušinius, kaip tik sugalvosite: tinka ir priklijuojamos akys, ir ausys iš popieriaus, ir skiauterė ar karūna. Su spalvotais flomasteriais galima nupiešti margučiams ir ūsus, ir šypseną, ir akinius. Šiam darbui tiks spalvoto popieriaus likučiai, puiku, jei turite lipnaus popieriaus. Panaudokite ir turimas audinio skiauteles – fantazuokite ir pasinerkite į kūrybinę improvizaciją.


Linksmieji margučiai
Linksmieji margučiai
Shutterstock nuotr.Linksmieji margučiai
Linksmieji margučiai
Shutterstock nuotr.


2 būdas: juodos ir baltos spalvų žaismė


Šiems margučiams pirktinių dažų neprireiks. Tiesiog baltus kiaušinius išvirkite ir palikite atvėsti. Na, o tada į pagalbą pasikvieskite vaikus. Viskas, ko jums prireiks – juodas flomasteris ar markeris. Juodi taškai, linijos, apskritimai – visa tai nupiešta ant kiaušinio atrodo labai minimalistiškai ir estetiškai.Juodai balti margučiai
Juodai balti margučiai
Shutterstock nuotr.


Pasitikėkite ir leiskite vaikams improvizuoti – ant kiaušinių jie gali užrašyti skaičius, raides ir močiutės vardą. Svarbiausia – kad ši bendra veikla suteiktų jums visiems smagių akimirkų.


Juodai balti kiaušiniai
Juodai balti kiaušiniai
Shutterstock nuotr.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis