Naujoji karališkojo kūdikio nuotrauka skirta ypatingai progai

Šiandien ypatinga diena Didžiosios Britanijos princui Harry. Pirmąkart šalyje švenčiamą Tėvo dieną mini ir jis. Ta proga net išplatinta naujausia, dar nematyta princo Harry (34 m.) ir Meghan Markle (37 m.) sūnaus Archie (6 savaitės) nuotrauka.

Šiandien Didžiojoje Britanijoje švenčiame Tėvo diena. Ir ji ypatinga princui Harry. Prieš daugiau kaip mėnesį tėčiu tapęs monarchas šiandien džiaugsminga proga išplatino nespalvotą nuotrauką, kurioje matyti, kaip jam į pirštą yra įsikibęs mažasis sūnelis.


Ši nuotrauka publikuota oficialiame Sasekso hercogų socialiniame tinkle „Instagram“. Nuotraukos prieraše sveikinami visi tėčiai ir primenama, kad ši diena ypatinga princui Harry.View this post on Instagram

Happy Father’s Day! And wishing a very special first Father’s Day to The Duke of Sussex! © SussexRoyal

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) onGegužės 6-ąją dieną Didžiosios Britanijos princas Harry (34) ir jo žmona Sasekso kunigaikštienė Meghan Markle (37) susilaukė pirmagimio sūnaus. Iš karto po gimdymo princas Harry davė emocingą interviu, kuriame išreiškė susižavėjimą savo žmona bei visomis vaikus gimdančiomis moterimis.


Prieš kurį laiką buvo švenčiama ir Motinos diena. Ta proga taip pat publikuota žavi nuotrauka su mažojo princo pėdutėmis mėlynų neužmirštuolių fone.Princas Archie ir jo nuotrauka, skirta Motinos dienai.
Princas Archie ir jo nuotrauka, skirta Motinos dienai.
Vida Press


Iš karto po gimimo princas Archie buvo pristatytas ir Didžiosios Britanijos karalienei Elisabeth II. Būtent šio susitikimo metu ir atskleistas mažylio vardas – Archie. Šiuo metu Meghan Markle daug dėmesio skiria sūnaus priežiūrai, tuo tarpu princas Harry ir toliau aktyviai dalyvauja viešame gyvenime ir vykdo savo pareigas. Yra žinoma, kad suplanuoto vizito į Afriką jis vyks su savo šeima. Dviejų savaičių kelionė po Angolą, Malavį ir Pietų Afriką nebus lengva, tačiau Meghan Markle prižiūrėti pirmagimį padės auklė.


Pirmagimio karališkoji pora susilaukė gegužės 6 dieną.
Pirmagimio karališkoji pora susilaukė gegužės 6 dieną.
Vida Press


Princo Harry brolis Williamas – daugiavaikis tėtis. Pranešama, kad šią Tėvo dieną jis šventė savo namuose su žmona Catherine Middleton ir trimis vaikais – princais George, Charlotte ir Louis.


Nors oficiali data nepaskelbta, spėjama, kad mažasis Archie bus krikštijamas kitą mėnesį. Berniukas vilkės tikslią krikšto rūbo kopiją, kokį rūbą vilkėjo jo tėtis Harry krikštynų metu 1984 metais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis