Šių žodžių iš Kate Middleton nesitikėjo niekas

Šį pavasarį Kembridžo kunigaikštienė Kate Middleton ne vieną kartą buvo stebėtinai atvira. Ji atvirai papasakojo apie vienišumo jausmą susilaukus vaikų.

Ar jau turite TAVO VAIKO programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųskite ją ir skaitykite mus dar patogiau: „iPhone“, „Android“.

Visada žvaliai nusiteikusi ir besišypsanti Kate Middleton toli gražu ne visada taip gerai jaučiasi, kaip atrodo. Šiomis dienomis pasakyti jos žodžiai apie motinystę nustebino daugelį. Pasirodo, Kate Middleton puikiai žino, kas yra nuotaikų kaita, nepaaiškinamas liūdesys ir vienišumo jausmas po gimdymo.

Kembridžo kunigaikštienė Catherine Middleton ne iš nuogirdų žino, kad vaikų susilaukusi moteris neretai jaučiasi izoliuota.

Vida Press

Neseniai lankydamasi Global Academy Vakarų Londone, Didžiosios Britanijos princo Williamo žmona Kate Middleton kalbėjosi su grupe motinų, kurios dalijosi savo sunkumais. Kembridžo kunigaikštienė atvirai papasakojo apie tai, su kokiais iššūkiais susiduria būdama mama.

AFP / Scanpix

„Kartais jaučiuosi vieniša, nes motinystė izoliuoja, bet taip pat žinau, kad labai daug kitų motinų išgyvena tą patį, ką ir aš", – pasakė kunigaikštienė moterims, sukūrusioms programėlę „Mush", kuri padeda mamoms susipažinti ir susidraugauti.

AP / Scanpix

„Jūs labai drąsios, kad ryžotės susisiekti ir palaikyti ryšį su kitomis likimo draugėmis", – pridūrė ji.

Vida Press

Kate taip pat papasakojo apie prieštaringus jausmus, užplūdusius ją kai ji tapo motina. „Apima sumišimas, nes vienu metu jauti ir džiaugsmą, ir nuovargį, ir meilę, ir nerimą", – prisipažino ji.

Vida Press

Nors kunigaikštienė ir pripažino, kad jai pasisekė, nes ji turi tokių išteklių ir paramos, kurios dauguma motinų neturi, ji pareiškė, kad visoms motinoms ir tėvams, nepriklausomai nuo socialinės padėties ir aplinkybių, reikia atvirai pasakoti apie patiriamus psichologinius sunkumus.

Vida Press

„Kai nėštumo metu sukarščiuojame, kreipiamos patarimo ir pagalbos į gydytoją, – paaiškino ji. – Panašiai kaip rūpinamės fizine sveikata, reikėtų pasirūpinti ir psichine. Vien dėl savo vaikų turėtume rūpintis savimi ir prireikus kreiptis pagalbos. "

Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis