Vilniuje prasideda MAMŲ MUGĖ (FOTO)

Pavasarį ir vasarą vykstanti MAMŲ MUGĖ - vienas laukiamiausių jaunų šeimų renginių. Čia galima ne tik parduoti nebenaudojamus vaiko daiktus, bet ir taupiai apsipirkti.

"Mamų mugė" – didžiausia Baltijos šalyse sezoninė keturių dienų vaikiškų (iki 14 m.) ir nėščiųjų prekių komiso ir labdaros mugė, kurioje už simbolinę kainą galite parduoti išaugtus ir nebenaudojamus vaikiškus rūbus bei daiktus ir įsigyti savo vaikams tinkamų.

Masinis socialinis renginys „Mamų mugė“ vyksta jau vienuoliktą kartą. Dėl ypač didelio asortimento ir gerų kainų bei galimybės aprengti vaiką nuo galvos iki kojų išleidžiant minimalią pinigų sumą, į mugę kaskart suplūsta dešimtys tūkstančių pirkėjų.

Mugė vyksta verslo parke „Gariūnai“ kovo 23-26 d. Šiandien mugė atvira šeimoms, pristačiusioms daiktus į mugę, nėščiosioms ir neįgalius vaikus auginančioms šeimoms.

Šioje mugėje galima rinktis net iš 150 280 vnt. įvairiausių daiktų. 10 065 žaislų, 56 821 drabužių mergaitėms, 38 483 drabužių berniukams, 13588 porų batų, 4563 kepurių ir 20482 kitų daiktų. Mamų mugė - tai didžiausia vaikiškų prekių pasiūla vienoje vietoje ir tuo pačiu didžiausia tų prekių įvairiovė.

Mugėje laukiama kiekviena Lietuvos šeima, įėjimas nemokamas. Tik ankstyviausi pirkėjai ketvirtadienį nuo 10 iki 12 val. pateks įsigiję bilietą, už kurį visa suma skiriama vaikų hospisui. Vėliau mugė dirbs kiekvieną dieną iki pat sekmadienio 14 val. Mamų mugės darbo laikas skelbiamas www.mamumuge.lt.

Du kartus per metus rengiama „Mamų mugė" yra unikali proga jauniems tėvams apsipirkti patogiai, greitai ir pigiai. Sezoniniai rūbai, batai, žaislai, kūdikių priežiūros priemonės, knygos ir kiti naudingi daiktai – į "Mamų mugę" atėję mamos ir tėčiai tikrai neišeina tuščiomis.

DELFI / Andrius Ufartas
„Mamų mugės" sumanytoja J.B. Jauniškienė prieš prasidedant mugei sakė: „Itin džiugu tai, kad kasmet vis labiau auga ne tik pati mugė, bet ir jos dalyvių socialinė atsakomybė – beveik dešimt procentų visų dalyvių dalį savo pelno skiria vaikų hospisui, kitokiems socialiniams projektams".

Atvykstantiems pravers žinoti svarbiausius dalykus apie renginį, tad mugės mamos pataria, kaip sumaniai apsipirkti visam sezonui:

1. Sudarykite pirkinių sąrašą.

2. Išsimatuokite vaiko ūgį, apimtis, rankytės, kojytės, pėdos ilgį, galvos apimtį. Atsineškite siuvėjo metrą – bus patogiau matuoti rūbus, batus.

3. Atvykite sau patogiu laiku, neskubėkite – mugė dirba nuo ryto iki vakaro.

4. Vaikus palikite prižiūrėti seneliams ar auklei, mugės minioje jie gali pasimesti, greitai pavargti.

5. Vyro paprašykite pabūti vairuotoju, geriausia, jei atvežęs į mugę, paliktų jus ramiai apsipirkti bent kelioms valandoms. Taip negaišite ieškodami vietos automobiliui!

6. Vykstant į mugę galima atvežti daiktų labdarai (paliksite specialioje vietoje prie įėjimo), padarysite gerą darbą!

7. Gerą darbą darysite ir tiesiog pirkdama – dalyviai dalį savo pelno skiria vaikų hospiso steigimui. Mugėje dalyvauja 10 ugdymo įstaigų iš Vilniaus ir Trakų, kurios visą uždarbį skirs vaikų hospisui!

8. Apsirenkite, apsiaukite patogiai ir lengvai. Mugės plotas – milžiniškas!

9. Rekomenduojame turėti didelius krepšius pirkiniams, pirkinių vežimėlius su ratukais. Mugėje esančių krepšių kiekis ribotas!

10. Jei išsirinkote didelių gabaritų prekes (vežimėlį, dviratuką, vonelę ir pan.), galite jas palikti saugykloje (bet ne ilgiau nei 2 valandas).

11. Tikrink ir PIRK! Mugėje esančiame Patikros skyriuje patikrinkite žaislų, įvairių elektrinių prietaisų veikimą, dėlionių ir žaidimų komplektaciją.

12. Laikykitės tvarkos. Persigalvojus dėl daiktą pirkimo, padėkite į jo vietą. Visi esantys mugėje jums padėkos!

13. Turėkite smulkių kupiūrų, ypač pirmąją dieną.

14. Mugėje galima atsiskaityti ir kortele.

15. Jei perkate iki 15 prekių, eikite į express kasą. Yra kasos: nėščiosioms, tėveliams su vaikais iki 3m., neįgaliesiems. Tiesiog įdėmiai pažiūrėkite, prie kokios kasos stoti!

16. Pirkimo kvitą ir grąžą atidžiai patikrinkite prie kasos. Prekės nekeičiamos, atgal nepriimamos.

17. Pilna telefono baterija leis pasidalinti nuotraukomis ir įspūdžiais, su puikiais pirkiniais fotografuokitės prie Mamų mugės foto sienelės ir dalinkitės jomis soc. tinkluose!

18. Apsilankykite mugėje SAVAITGALĮ! Visą savaitgalį pažymėtos prekės parduodamos su 50 arba 20 procentų nuolaidomis.

DELFI / Andrius Ufartas

Faktai:

Pavasario „Mamų mugė" Vilniuje vyksta kovo 23 -26 dienomis.

Kovo 23 dieną nuo 10-12 val. vyks pirmenybinis apsipirkimas su bilietais. Nuo 12 iki 20 val. – atviras apsipirkimas visiems norintiems.

Kovo 24 dieną atviras apsipirkimas visiems nuo 10 iki 18 valandos.

Kovo 25 dieną atviras apsipirkimas (-20 proc. arba -50 proc. pažymėtoms prekėms) nuo 10 iki 18 val.

Kovo 26 dieną atviras apsipirkimas (-20 proc. arba -50 proc. pažymėtoms prekėms) nuo 10 iki 14 val.

Mugė vyksta verslo parke „Gariūnai".

2017 metais mugė vyks tik Vilniuje.

Rudens – žiemos sezono mugė planuojama rugsėjo 21-24 d.

Pirmosios dienos įspūdžiai – Delfi fotografo A. Ufarto akimis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis