Būsimos mamos atmintinė: specialistai pataria, kokių daiktų prireiks gimus kūdikiui

Vos pradėję ruoštis naujojo šeimos nario atvykimui sužinosite, jog mažylio priežiūrai reikės daugybės daiktų. Nepasiklysti didžiulėje pasiūloje ir nusipirkti tai, kas reikalinga, jums padės būsimosios mamos atmintinė, paruošta remiantis ilgamete Tipi Tapi ekspertų patirtimi.

Kūdikių prekių parduotuvė Tipi Tapi dalijasi būsimosios mamos atmintine


Atmintinėje rasite išsamų naujagimio kraitelio sąrašą:


  • Daiktus, kelionei į ligoninę;
  • Priemonės mažylio maitinimui;
  • Mažylio aprangą;
  • Priemones mažylio higienai;
  • Svarbiausius daiktus kelionėms su mažyliu;
  • Daiktus kūdikio kambariui.


Atmintinė būsimoms mamoms
Atmintinė būsimoms mamoms
Tipi Tapi nuotr.


Renkantis prekes, svarbu atrasti specialistus, kurie galėtų padėti išsirinkti produktus, atitinkančius jūsų poreikius. Tipi Tapi parduotuvėse Jus pasitiks konsultantės, kurioms nuoširdžiai rūpi, kad išsirinktumėte tai, kas geriausia - mažyliui ir sau. Jos pakonsultuos ir patars tiek prekių, tiek vaikelio priežiūros klausimais, pavaišins puodeliu arbatos ir padės pasiruošti svarbiausiajam susitikimui su atkeliaujančiu šeimos nariu. 


Norėdami sutaupyti laiko, rinkitės parduotuves, kurios turi koncentruotą prekių asortimentą. Taip nepasimesite tarp daugelio rūšių įvairių prekių ir negaišite gilindamiesi į jų skirtumus. Tai suprasdami, jūsų patogumui Tipi Tapi specialistai yra atrinkę geriausius produktus savo kategorijose. Kasmet dalyvaudami tarptautinėse kūdikių prekių parodose, gilindamiesi į visas naujienas, jie atrenka labiausiai patikusius produktus ir savo parduotuvėje siūlo ir Lietuvos mamytėms ir tėveliams. 


Tipi Tapi yra Tutis ir Noordi vežimėlių gamintojo atstovai, tad nuolatos bendraudami su gamintojais, atsižvelgia į Jūsų lūkesčius ir padeda tobulinti produktus. Dėl to vežimėliai, per daugelį metų užauginę tūkstančius vaikučių, ir yra tokie praktiški ir jaukūs. Taip pat parduotuvėje yra palaikomos žemiausios vežimėlių kainos bei siūlomos geriausias akcijas.


Tutis ir Noordi vežimėliai – praktiškas pasirinkimas
Tutis ir Noordi vežimėliai – praktiškas pasirinkimas
Tipi Tapi nuotr.


Parduotuvės atstovai įsitikinę, jog mažylių auginimo patirtimi gali pasidalinti su būsimaisiais tėveliais ir jaunomis šeimomis, dėl to kartą per mėnesį organizuoja paskaitas su savo sričių ekspertais: akušerėmis, mitybos specialistais, kineziterapeutais, psichologais ir kitais.


Tipi Tapi kūdikių prekių parduotuves galite rasti Kaune: Raudondvario pl. 127 ir Prekybos miestelyje Urmas (Žaliojoje galerijoje, 12 vietoje) bei internete: www.tipitapi.lt


Užsakymo nr.: PT_64641

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis