„Tavo Vaikas“ skaitytojos, išbandžiusios „Idun Minerals“ kosmetiką: „Varginantys bėrimai užmaskuoti akimirksniu“

Būtų gerai, jog susilaukus vaikų spuogai pradingtų, o oda taptų lygi, skaisti... Deja, daugelį vaikus auginančių moterų kamuoja bėrimai. Ne taip jau paprasta kovoti su bėrimais, tačiau tinkamai užmaskuoti juos tikrai įmanoma. Tam būtinos kokybiškos veido odos priežiūros priemonės, kurios tinkamai paslepia nežymius bėrimus ir net aiškiai matomus, iškilius spuogus.

„Tavo vaikas“ portale neseniai skelbėme konkursą, kurio metu kvietėme portalo bei žurnalo skaitytojas išbandyti „Idun Minerals“ makiažo priemones ir aprašyti savo potyrius naudojant kosmetiką. Švedų dekoratyvinės mineralinės kosmetikos „Idun Minerals“ gaminiai išsiskiria tuo, kad yra sudaryti iš 100% išvalytų mineralų. Kosmetikos priemonių sudėtyje nėra talko, silikono, kvapiųjų medžiagų ar parabenų. Tai natūrali, kokybiška ir puikiai odą maskuojanti kosmetika, kuri taip pat tinkama turinčioms probleminę, į bėrimus linkusią odą.


Laimėtojoms išsiųstą rinkinį sudarė „Idun Minerals“ veido makiažo bazė „Iris“, birus makiažo pagrindas „Freja“, kompaktinė pudra „Tuva“, skaistalai „Smultron“, vandeniui atsparus blakstienų tušas „Eir“ ir lūpų kreidelė „Anni-Frid“.


Visos konkurse laimėjusios moterys suduria su odos problemomis - bėrimais, kurie kartina gyvenimą. Sužinokime, kaip trims „Tavo Vaikas“ skaitytojoms sekėsi panaudoti „Idun Minerals“ kosmetiką ir išvyskime, kaip kosmetika pakeitė moterų veidus bei padėjo paslėpti bėrimus skirtingose veido srityse.


Agnė (pavardė redakcijai žinoma) kosmetiką išbandė vos tik gavusi pamėginti produktus. Problematiškiausia moters veido vieta - skruostai. Būtent šią moters veido vietą dažniausiai beria. Agnės teigimu, naudojant  „Idun Minerals“ kosmetiką ne tik pavyko tinkamai užmaskuoti skruostų sritį, bet ir sėkmingai paryškinti tokias veido vietas kaip akys ir lūpos. „Labai mėgstu dažytis, bet tapus mama ne visada tam atrasdavau laiko. Vis dėlto pabandžiusi šias „Idun Minerals“ priemones, manau, tikrai grįšiu prie šio savo pomėgio. Priemonės greitai ir tolygiai padengia veido odą ir nepalieka kaukės" efekto“, - pasakoja Agnė.


Anot Agnės, ypač moteris buvo patenkinta blakstienų tušu „Eir“, kuris ypač aktualus šiandien, kuomet dažnai lyja ir sninga, nes blakstienų tušas nenubėga ir nesugadina makiažo. Kai orai tokie nenuspėjami, šis tušas yra būtinas mano kosmetinėje. Su juo jokie orai nebaisūs, nes žinau, kad blakstienų tušas tikrai nenubėgs“. Moteriai taip pat didelį įspūdį paliko birus makiažo pagrindas „Freja“ ir kompaktinė pudra „Tuva“, nes šios dvi priemonės tinkamai pamaskavo spuogelius ir suteikė odai natūralų spindesį. Na, o labiausiai moterį sužavėjo priemonių įpakavimai. „Pakuotės -nerealaus grožio!", - savo atsiliepimą užbaigė Agnė.


Įvertinimas: 10 iš 10!


Agnė prieš ir po „Idun Minerals“ kosmetikos panaudojimo
Agnė prieš ir po „Idun Minerals“ kosmetikos panaudojimo
Asm. albumo nuotr.Inga (pavardė redakcijai žinoma) skundžiasi bėrimais smakro zonoje - ją dažnai išberia masyviais, raudonais spuogais, todėl moteriai buvo itin aktualu surasti tokias makiažo priemones, kurios tinkamai užmaskuotų bėrimus šioje veido zonoje. Ypač Ingai patiko „Idun Minerals“ makiažo bazė ir biri pudra, kurios puikiai padengė moters veido odą. „Veido oda, panaudojus priemones, tapo lygi, priemonės negraužė, netempė odos ir tikrai puikiai užmaskavo nenaudojant jokių kitų kosmetikos priemonių“, - teigė Inga.


Kadangi moteris turi ryškius veido bruožus, jai pakako vos kelių blakstienų tušo „Eir“ bei lūpų kreidelės „Anni-Frid“ potėpių, jog veidas įgautų gyvumo. Ingai labai patiko blakstienų tušo tekstūra - tušas puikiai pasidengė ir gerokai pailgino moters blakstienas. Rezultatas - gaivi, moteriška ir užburianti Ingos išvaizda. Be to, priemonės puikiai užmaskavo problematiškiausią Ingos veido vietą - smakrą ir puikiai paslėpė varginančius bėrimus pasmakrėje.


Įvertinimas: 10 iš 10!


Inga prieš ir po „Idun Minerals“ kosmetikos panaudojimo
Inga prieš ir po „Idun Minerals“ kosmetikos panaudojimo
Asm. albumo nuotr.Iveta (pavardė redakcijai žinoma), kaip ir daugelis moterų, labiausiai skundžiasi bėrimais smakro srityje. Bėrimai smakro srityje vargina dažną moterį, nes jie įprastai atsiranda dėl netinkamos mitybos, sutrikus skrandžio veiklai ir ypač suintensyvėja prieš menstruacijas. Inga, panaudojusi „Idun Minerals“ kosmetiką, mums atsiuntė vizualinį įrodymą, jog kosmetika puikiai maskuoja net ir ganėtinai intensyvų bėrimą smakro zonoje.


„Panaudojus kosmetiką iš karto pajutau, jog tai kokybiška ir lengvumo pojūtį suteikianti kosmetika. Pastebėjau, jog pasidažius mane mažiau vargino užsikimšusios poros ir tikrai sumažėjo spuogelių“, - privalumus vardija Inga. Moters teigimu, problematiškiausia jos veido vieta - smakras - puikiai pasidengė „Idun Minerals“ priemonėmis, todėl intensyvus bėrimas šioje srityje buvo sėkmingai užmaskuotas. „Labai lengvai dengėsi kompaktinė pudra „Tuva“, prieš tai užtepant makiažo bazę „Iris“. Skaistalai „Smultron“ taip pat labai patiko - natūrali spalva, suteikianti veidui gyvumo“, - pasakoja Iveta. Tiesa, vienintelis blakstienų tušas moteriai nepaliko itin didelio įspūdžio, nes moteris nėra linkusi dažnai dažytis blakstienų, todėl Iveta negali tiksliai pasakyti, ar blakstienų tušas iš tiesų vertas liaupsių.


Įvertinimas: 9 iš 10!


Iveta prieš ir po „Idun Minerals“ kosmetikos panaudojimo
Iveta prieš ir po „Idun Minerals“ kosmetikos panaudojimo
Asm. albumo nuotr.


Užsakymo nr.: PT_66753

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis