Kaip nustebinti vaikus ir sukurti jiems stebuklingą fėjos namelį

Siūlome kartu su mažaisiais pabandyti pasigaminti fėjų namelį, kuris žadins vaikų smalsumą ir vaizduotę.

Idėjos autorė ir įgyvendintoja – Edita Lei (www.fejuslenis.com). Nuotraukos – Editos Lei.

Reikės:

- pasibaigusios lipnios juostos rulono;

- popieriaus lapo;

- karštų klijų aparato;

- pieštukinių klijų;

- žirklių;

- celofano (kokio turite, bet spalvotas sukurs įdomesnį įspūdį);

- įvairių dekoratyvių žiedų, uogyčių, lapelių ir pan.

- akvarelės arba guašo.

Kaip daryti?

Siūlu išmatuokite lipnios juostos rulono ilgį. Kaip tik tokio pat ilgio jums reikės ir popieriaus juostelės. Iš popieriaus iškirpkite reikiamo ilgio ir norimo aukščio, pavyzdžiui, 12 cm aukščio juostelę.

Nupieškite dureles, langelius. Iškirpkite angeles. Iškirpkite celofano kvadratėlius – du langams, vieną – durims. Priklijuokite juos iš „blogosios" popierinės juostelės pusės.

Gerąja pusę – tą, kuri bus matoma, nuspalvinkite norima spalva, taip pat nupieškite langų ir durų apvadėlius. Palikite džiūti.

Aplink pasibaigusios lipnios juostos ruloniuką (tai bus namelio pagrindas, išorinę jo pusę prieš tai patepkite klijais) apvyniokite popieriaus juostelę, juostelės kraštelius suklijuokite.

Pasigaminkite stogą. Iš popieriaus iškirpkite skritulį, įkirpkite iki vidurio, patepkite kraštelį klijais ir vieną popieriaus kraštą šiek tiek „užleiskite" ant kito (suformuokite kūgį), kraštelius suklijuokite. Stogelį taip pat nudažykite norima spalva. Palikite džiūti.

Kai gerai išdžiūsta, viršų patepkite karštais klijais ir papuoškite dekoratyviais lapeliais, žiedeliais, uogelėmis ar pan. – šių gėrybių galite rasti rankdarbių arba floristikos reikmenų parduotuvėlėse.

Namuką taip pat galite papuošti gėlytėmis ar kaip tik sugalvojate.

Jei į namelio vidų įdėsite lemputę ar nedidelę šviečiančią girliandą, atrodys, kad namelyje dega šviesa, o fėjos ten kažką veikia...

Jūsų dėmesiui vaizdo įraše – jau pagamintas namelis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis