Apie bites ir tyreles

Bičių dūzgimas suteikia mūsų sodams gyvybę, jų medus saldina mūsų gyvenimus, bičių nuodai, kaip ir kiti bičių produktai, jau nuo seniausių laikų vartojami liaudies medicinoje, žvakės, pagamintos iš bičių vaško, mūsų vakarus padaro jaukesnius, o bičių pikis naudingas mūsų imuninei sistemai.

Šiuos mažus, bet labai darbščius gamtos kūrinius, mes – žmonės – turime labai saugoti, nes bitės mūsų žmonijai yra vienos svarbiausių iš visų gyvūnų pasaulyje.

Bitės, apdulkindamos augalus, užtikrina gamtos tęstinumą bei jos įvairovę. Mes netektume apie vieno trečdalio maisto produktų, jeigu bitės neatliktų savo darbo. Taip pat jos yra gyvybiškai svarbus ramstis mūsų ekosistemai.

Daugiau nei 80 proc. žydinčių augalų turi būti apdulkinami. Priešingu atveju dauguma augalų negalėtų vesti vaisių ir brandinti sėklų. Visas mūsų kraštovaizdis, maistas, kurį vartojame ir apskritai tolesnis tiek augalijos, tiek gyvūnijos gyvavimas būtų pažeistas.

Bitutės labai jautrios užterštai aplinkai, todėl padėkime joms gyventi puoselėdami ekologiją.

1956 metais, nusprendus gaminti ekologiškus HiPP kūdikių maisto produktus, viena didžiausių problemų buvo ekologiniai ūkiai, kurie atitiktų aukštus HiPP reikalavimus.

Šiuo metu HiPP kompanija glaudžiai bendradarbiauja su daugiau nei 8000 ekologinių ūkių, kurie tiekia vaisius ir daržoves maždaug iš 80 tūkst. hektarų teritorijos. Šiuo metu HiPP yra didžiausias ekologiškų produktų gamintojas pasaulyje.

Kūdikiai ir maži vaikai labai jautrūs užterštai aplinkai, todėl mes stengiamės atrinkti tik geriausias žaliavas jų maisto produktų gamybai.

Tik atlikus griežtus patikrinimus jiems suteikiamas HiPP ženklas “Ekologiška” (ORGANIC).

HiPP garantuoja: ekologinis ūkininkavimas užtikrina, kad “Geriausia iš gamtos.” patenka į mūsų tyreles.

Užsakymo nr.: PT_72517282

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis