Aktorė Uma Thurman Kanų kino festivalyje pozavo su viešumoje itin retai matomu sūnumi

Vakar, antradienį, prasidėjo tarptautinis Kanų kino festivalis, į kurio atidarymą suplūdo kino žvaigždės iš viso pasaulio.

Kanų festivalis (pranc. Festival de Cannes; anksčiau – Tarptautinis Kanų kino festivalis (Le festival international du film de Cannes) – kino festivalis, vykstantis kasmet Kanų miestelyje Pietų Prancūzijoje. Renginys laikomas vienu prestižiškiausių pasaulyje.Festivalyje rodomi pilnametražiai ir trumpi meniniai bei dokumentiniai filmai iš viso pasaulio.


Atidarymo šventėje pasirodė ir garsioji Holivudo aktorė Uma Thurmann, kuri pozavo su viešumoje itin retai matomi sūnumi Levon Roan Thurman-Hawke. Levon, kaip ir jo sesuo, taip pat imasi šeimyninio vaidybos amato – šiuo metu kartu su Tom Holland filmuojasi būsimame seriale „The Crowded Room“.


Uma Thurmann su sūnumi
Uma Thurmann su sūnumi
Vida Press


Uma Thurmann su sūnumi
Uma Thurmann su sūnumi
Vida Press


Levon tėvas yra aktorius Ethan Hawke, todėl nenuostabu, kad 21 m. jaunuolis kopia kino karjeros laiptais. Kanų kino festivalis yra pirmasis viešas Levon renginys per daugiau nei trejus metus, kuriame jis dalyvauja kartu su mama. Tačiau šių metų renginys nebuvo pirmas kartas, kai jis lydėjo mamą į Prancūzijos kino festivalį. 2017 m. pora dalyvavo renginio uždarymo ceremonijoje, kuomet Uma visus pakerėjo auksine Atelier Versace suknele.


Žavingas jaunuolis, tiesa?


Uma Thurmann su sūnumi
Uma Thurmann su sūnumi
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis