Ali Gadžijevas su žmona Patricija susilaukė trečiojo vaikelio

Garsaus virtuvės šefo, desertinės „Ali šokoladinė“ įkūrėjo Ali Gadžijevo bei jo žmonos, „Ali šokoladinės“ bendraturtės Patricijos Gadžijevos šeima išgyvena džiugias akimirkas. Pora susilaukė trečiojo vaikelio.

Džiugia žinia Patricija Gadžijeva pasidalijo socialiniuose tinkluose. Mama trečią kartą tapusi žinoma moteris atskleidė ir kūdikio lytį - porai gimė dukra.


„Sveika atvykusi, Dukryte! Akimirkomis atrodo, kad sapnuojam… padovanojai mums galimybę vėl pajusti tuos neišmatuojamus tėvystės džiaugsmus“, - socialiniuose tinkluose rašė P.Gadžijeva.


Patricija Gadžijeva
Patricija Gadžijeva
Asmeninis archyvas


Primename, kad žinoma pora žinia apie tai, kad netrukus juos aplankys gandrai, pasidalijo socialiniuose tinkluose. P. Gadžijeva savo socialinės medijos „Instagram“ paskyroje pasidalijo jaukiu, šeimyniniu kadru, kuriuose matyti nėščiosios pilvelis.


Porą kaipmat pradėjo plūsti sveikinimai - palinkėjimus Gadžijevų šeimai rašė ne tik jų gerbėjai, bet ir žinomi Lietuvos žmonės.


Gadžijevų šeima šiuo metu augina du sūnus - Ajų ir Noelį.  Pora susituokė 2016-ųjų metų rugpjūtį Babriškių Šv. Arkangelo Mykolo bažnyčioje. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis