Paskutiniais mėnesiais nėščia Rihanna pademonstravo itin atvirus kadrus: vieni gyrė, kiti kritikavo

Atlikėja Rihanna pademonstravo savo nėštukės pilvelį, kai vakar „Instagram“ socialiniame tinkle pasidalijo naujomis nuotraukomis, reklamuodama naują apatinio trikotažo linijos „Savage x Fenty“ kolekciją.


Nuotraukose Rihanna, kuri praėjusį mėnesį pasitraukė iš savo apatinio trikotažo imperijos generalinės direktorės pareigų, pozuoja audinių sandėlyje. Ji dėvi žvilgančią koralinę liemenėlę ir prie jos priderintas kelnaites.


Nors šios atlikėjos nuotraukos sulaukė daugybės dėmesio, ne visas dėmesys buvo teigiamas. Garsenybės gerbėjai pasidalijo į dvi dalis: vieni gyrė Rihanna už drąsą bei žavesį, o štai kiti suskubo komentuoti, kad pozuoti tokiose atvirose fotosesijose nėštukei nederama. Kaip bebūtų - tai tikrai ne pirmas kartas, kuomet atlikėja pademonstruoja itin atvirą įvaizdį nėštumo metu.


Primename, kad Rihanna apie antrajį nėštumą pranešė itin teatrališkai - AV sporto renginyje „Super Bowl“ , ore kabančioje scenoje ji pasirodė apsirengusi ryškiai raudonu kombinezonu. Palikdama atitrauktą kombinezono užtrauktuką pademonstravo ir ryškėjantį nėštukės pilvą. Kiek vėliau žinia apie antrąjį atlikėjos nėštumą buvo patvirtinta Rihanna atstovo ir leidiniui „People“. Atlikėją viename svarbiausių sporto renginių palaikė ir jos mylimasis, reperis A$AP Rocky, kuris buvo pastebėtas užkulisiuose.


Na, o praėjusių metų gegužę buvo paskelbta, kad Rihanna susilaukė pirmagimio. „TMZ“ pasidalijo, kad jis gimė gegužės 13 d. Los Andžele. Po sūnaus gimimo atlikėja su vyru daug laiko praleido namuose. Vis dėlto pastaraisiais mėnesiais pora vis dažniau išeina į viešumą ir vėl mėgaujasi renginiais. Rihanna prisidėjo prie dviejų dainų kūrimo filmui „Black Panther: Wakanda Forever“ ir dalyvavo filmo premjeroje. Praėjusių metų spalio mėnesį ji vedė „Savage X Fenty Vol. 4“ šou Los Andžele, kuris buvo transliuojamas per „Amazon Prime“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis