3 mitai apie jūsų vaiko imunitetą

Jūsų vaikui reikia daugiau judėti. Jūsų vaikui reikia grūdintis. Jūsų vaikui reikia vitaminų ir papildų... Tai vos keli šūkiai, kuriais stengiamasi įteigti, jog jūsų vaiko imunitetas nėra pakankamas. Dalinamės 3 mitais apie jūsų vaiko imunitetą.

1 mitas: dažnos ligos reiškia silpną imunitetą


Jei jūsų vaikas serga kas 15-20 dienų, tai dar nebūtinai reiškia silpną imunitetą. Labai dažnai peršalimo ligos maišosi kartu su įvairiomis alergijomis, kurių simptomai gali atrodyti kaip peršalimas.


2 mitas: vaistai slopina imunitetą


Labai dažnai tėvai jaudinasi, kad duodami vaikams vaistų nuo virusinių ir bakterinių susirgimų, mažina jų imunitetą. Reikia įsidėmėti viena – vaistų niekuomet nereikėtų duoti (nei patiems gerti), jei jų nepaskyrė gydytojas. Jei vaistai išrašomi dėl tinkamos priežasties ir vartojami taip, kaip nurodė jus prižiūrintis gydytojas, tuomet nereikėtų pergyventi, kad silpninate imunitetą. Priešingai – ilgai negydoma ir įsisenėjusi liga silpnina imunitetą.


3 mitas: vitaminai, eteriniai aliejai ir kitokios priemonės gali užkirsti kelią ligoms


Nėra tokio vaisto, kuriuos gerdami „profilaktiškai“, galėtumėte užkirsti kelią ligoms. Žinoma, tam tikri vitaminai gali padėti sustiprinti tam tikras organizmo sistemas, tačiau „auksinis“ vaistas nuo ligų paprasčiausiai neegzistuoja.


Visi vaikai serga, vieni rečiau, kiti dažniau. Tačiau tai nereiškia, kad jų imunitetas silpnas. Svarbiausia užtikrinti, kad jūsų vaikas gautų subalansuotą maistą, kokybišką miegą ir tinkamą higieną – tai viskas, ką reikėtų padaryti dėl stipraus imuniteto.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis