Populiariausi vaikų žaislai

Ne paslaptis, kad vaikai dažniausiai svajoja apie naujus žaislus, tad norint juos pradžiuginti įvairių švenčių proga, pirmiausiai apžiūrime būtent tokių prekių asortimentą. Žaislų rinka tikrai nestovi vietoje, tad čia nuolat galima išvysti vis įdomesnių sprendimų, kurie bando konkuruoti su laiko patikrintais pasirinkimais. Siūlome susipažinti su žaislais, kurie šiais metais įvardijami kaip vieni mylimiausių.

Barbės svajonių namas


Barbės personažui niekuomet netrūko populiarumo, tačiau panašu, kad šiais metais pasirodęs filmas jį tik dar labiau padidino. Jei vaikai jau turi sukaupę tokių lėlyčių kolekciją, jiems gali prireikti naujos erdvės žaidimams – trijų aukštų Barbės namas tokiu atveju bus puikus pasirinkimas. Jame bus galima rasti čiuožyklą, liftą ir daugybę kitų lauko bei vidaus erdvių, o efektus dar labiau sustiprins integruotos šviesos ir garsai. Vaikai galės visiškai pasinerti į šį žaidimų pasaulį, tokiu būdu lavindami fantaziją ir socialinius įgūdžius. O jeigu nutarsite papildyti lėlių kolekciją, ieškokite Barbės undinėlės – jos dabar yra vienos populiariausių.


LEGO konstruktoriai


Tai – nesenstanti klasika, kuri gali būti įdomi įvairaus amžiaus, skirtingų pomėgių turintiems vaikams. Ne paslaptis, kad tokie konstruktoriai turi daugybę naudos atžalų lavinimui, pradedant smulkiosios motorikos įgūdžiais ir baigiant pasitikėjimo savimi ugdymu. Skirtingos konstruktorių serijos į realybę leidžia perkelti transporto priemones ir gerai pažįstamus personažus, tačiau pavyks surasti ir tokių, kurios leis vaikams plėtoti savus scenarijus. Turėtumėte atsižvelgti į jų amžių ir pagalvoti, kokia tematika būtų pati įdomiausia. El. parduotuvėje Pigu.lt MINECRAFT LEGO konstruktoriai ir kitų serijų kaladėlės parduodamos itin geromis kainomis – čia tikrai atrasite tinkamiausias.


Interaktyvus šuniukas Dog-E by MINTiD


Toks žaislinis šuniukas ypač patiks tiems vaikams, kurie seniai svajoja apie augintinį, tačiau tokie jų norai dėl vienų ar kitų priežasčių negali būti paverčiami realybe. Šis robotas – šuo reaguoja į prisilietimus, gali vizginti uodegą ir turi garso bei šviesos funkcijas, tad jam tikrai nerūksta realistiškumo. Be to, naudojant programėlę, galima sukurti kelias jo „versijas“ su skirtingomis charakterio savybėmis ir išvaizdos pokyčiais. Tai reiškia, kad su tuo pačiu žaislu atskira galės žaisti keli vaikai ir visų jų žaidimai bus autentiški.


Žaislinės virtuvėlės


Tokie vaikiški baldai puikiai tinka pirmajai pažinčiai su maisto gamyba – jie atrodo labai realistiškai, tad vaikai gali pasijausti virtuvės šefais. Žaisdami jie ne tik smagiai praleis laiką ir „pavaišins“ Jus įvairiausiais gardėsiais, bet ir lavins kūrybiškumą bei bendravimo įgūdžius. Tokie žaislai gali būti įvairių dydžių ir komplektacijų, tad virtuvėle galima pasirūpinti nepriklausomai nuo vaikų kambario dydžio ar finansinių galimybių. Tiesa, kuo daugiau papildomų priedų turės toks baldas, tuo įdomesni ir įvairiapusiškesni bus mažųjų kulinarų žaidimai.


Žaidimų konsolės


Nors vaizdo žaidimus ne visi tėvai vertina kaip lavinantį užsiėmimą, iš tiesų jie vaikams gali suteikti nemažai naudos. Lavinamas erdvės suvokimas, mokomasi spręsti problemas, ugdomas kūrybiškumas, praplečiamas akiratis, didėja pasitikėjimas savimi... Akivaizdu, jog jeigu tokia veikla atžalos užsiims saikingai, ji bus ne mažiau vertinga nei prieš tai minėti žaidimai. Kalbant apie žaidimų konsoles, pastaruoju metu itin daug dėmesio susilaukia PlayStation 5 modelis – apie jį daugiau sužinoti galėsite paspaudę ant šios nuorodos: https://pigu.lt/lt/search?q=playstation+5.


Tarp visų šių žaislų turėtumėte atrasti bent kelis, kurie patiks Jūsų atžaloms. Tačiau turėkite omenyje, kad jų įvairovė yra kur kas platesnė, tad nesuklysite pasidomėję, apie ką šiuo metu svajoja Jūsų vaikai.

Užsakymo nr.: PT_84354

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis