Ypatingo lankstumo „Lietuvos talentų“ dalyvė sužavėjo J. Jankevičių: „Aš tai mačiau pirmą kartą“

Sekmadienį žiūrovus prie ekranų ir vėl suburs TV3 projektas „Lietuvos talentai“. Neabejotinos projekto žvaigždės – talentingi dalyviai, šį sezoną atvykę iš Ukrainos. Jų pasirodymai ne tik stebina ir džiugina, bet ir nuolatos primena, kad žmogaus ribos yra beribės. Būtent tokį neįprastą reginį projekte šį sekmadienį sukurs ypatingumo lankstumo ir artistiškumo 8-metė mergaitė iš Ukrainos – Veronika Nepomnyashchaya.

TV3 projekto dalyvė atviraus, kad ją įkvepia pasaulinio lygio cirko artistai. Veronika – neįtikėtinai lanksti, tarsi be kaulų gimusi mergaitė, kurios talentas vadinamas „kaučiuku“. Tai – labai senas cirko numeris, kuriame demonstruojamas kūno lankstumas.


Mergaitė cirko studijoje treniruojasi beveik nuo gimimo, mat jos trenerė – mama! Pas Veronikos mamą taip pat treniruojasi ir praėjusią laidą sužibėję oro akrobatai – Polina ir Bogdanas.


Scenoje Veronika žibės pasipuošusi undinėlės kostiumu ir įsikūnijusi į mylimą personažą. „Lietuvos talentų“ dalyvė sugebės save išlankstyti į įvairias puses, padaryti tiltelį, dėžutę, išsitempti į špagatą. Ir nors žiūrint į gimnastės pasirodymą atrodo, kad jai labai skauda, Veronika tikins, kad jokio skausmo nejaučia.


„Laikui bėgant, pripranti. Mačiau, kaip kiti užsiiminėja „kaučiuku“, tad ir pati panorau išbandyti gimnastiką. Tiesa, labai jaudinuosi dėl vieno triuko, nes jį išmokau visai neseniai – bijau, kad gali nepavykti“, – prieš pasirodymą kalbės ji.


 Veronika scenoje taip pat atliks ir vieną sudėtingiausių ir sunkiausių gimnastikos pozicijų – Marinelli triuką. Tai triukas, kurio metu gimnastai visą savo kūno svorį išlaiko įsikandę į specialų laikiklį. Būdama šešerių, Veronika pasiekė Ukrainos rekordą kaip jauniausia gimnastė, atlikusi šį triuką!


„Tai yra kosmosas – jūs ne iš šios planetos, aš tai mačiau pirmą kartą“, – po dalyvės pasirodymo kalbės teisėjas Justinas Jankevičius.


„Labai įspūdinga, labai kitaip, dvelktelėjo anapusybe. Tai yra nuostabu, nes tik talentingas žmogus gali sukurti paralelinį pasaulį scenoje. Jūs esate ne tai, kad talentinga, jūs esate vienetinė! Noriu jus pamatyti dar, dar ir dar kartą“, – komplimentų negailės ir teisėja Inga Jankauskaitė.


Nepamirštamas Veronikos pasirodymas – jau šį sekmadienį, „Lietuvos talentuose“, 19.30 val. per TV3!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis