„Lietuvos talentuose“ – itin lanksti mergaitė, talentingas dainininkas ir nuskambėjęs „Auksinis mygtukas“

Sekmadienį žiūrovus prie ekranų pritraukė populiarusis TV3 projektas „Lietuvos talentai“. Scenoje pasirodė daugybė ypatingiausius talentus puoselėjančių žmonių, o taip pat nuskambėjo ir „Auksinis mygtukas“. Pastarąjį šįkart paspaudė teisėjas Marijus Mikutavičius. Jį sužavėjo originalus ir nepamirštamas šokėjų pasirodymas!

Šokėjos Mėja Adomavičiūtė ir Viktorija Lizaitytė pasirodė pirmosios. Mažųjų hip-hopo žvaigždžių pasirodymas teisėjams patiko – mergaitės išgirdo du „taip“. „Labai miela ir gražu į jus žiūrėti. Matau prieš save vaikus, kurie labai nori ir dega“, – sakė Inga Jankauskaitė.


Povilas Velaikis derina kultūrizmą ir gatvės gimnastiką. Deja, įspūdingai atrodantis 17-metis išgirdo vieną „taip“. „Turite puikią figūrą – esate „Lietuvos talentų“ druska. Taip atrodyti nėra lengva, – sakė Justinas Jankevičius.


Rėja Ainė Truskauskaitė – modernaus šokio šokėja, iš teisėjų išgirdusi tris „taip“! „Buvo labai lengva į jus žiūrėti. Nesimatė technikos – dėkui baletui, kuris buvo jūsų gyvenime“, – komentavo I. Jankauskaitė.


Edgaras Mažeika jau tris kartus bandė laimę projekte, tačiau nesėkmingai... Šį kartą sekėsi kur kas geriau – du „taip“! „Man trūko lengvumo, žavesio, magiškos atmosferos, bet triukas pavyko“, – sakė I. Jankauskaitė.


Nojus Saliamoris – savamokslis, scenoje dainavęs ir grojęs gitara. Ir nors pats sau Nojus negaili kritikos, teisėjus jo pasirodymas sužavėjo. Vilnietis išgirdo tris „taip“! „Broli, va čia yra talentas. Žmogus gimęs muzikai. Skoningai padainavote – su jumis viskas labai gerai“, – kalbėjo J. Jankevičius.


Alytaus jaunimo centro šokio studija „Vakarė“ scenoje parodė tikrą istoriją... „Mano širdis priklauso jums“, – sakė I. Jankauskaitė, ir ansamblis išgirdo tris tvirtus „taip“!


Elijus Judine scenoje grojo vibrafonu. Berniuką į projektą užrašė jo mokytojas. Deja, bet teisėjai nutraukė dalyvio pasirodymą... „Šiandien jaudulys perėmė viršų“, – sakė J. Jankevičius, o I. Jankauskaitė linkėjo nepasiduoti ateityje.


Šokių studija „Demo kids“ paruošė šokį lakūnų tema. Teisėjai buvo sužavėti, o M. Mikutavičius paspaudė „Auksinį mygtuką“. Šokėjai keliauja tiesiai į superfinalą!


Mokykloje susikūrusi roko grupė „Bitik Zys“ išgirdo tris „taip“ ir pagyras dėl dainos pasirinkimo. „Žiauriai gerai! Kaip mums jūsų reikia – esate šviežio oro gurkšnis“, – sakė I. Jankauskaitė.


Veronika Nepomnyashchaya – ypatingo lankstumo mergaitė! Ukrainietė scenoje įsikūnijo į undinėlę ir pademonstravo vieną sudėtingiausių ir sunkiausių gimnastikos pozicijų. „Tai yra kosmosas, jūs ne iš šios planetos“, – kalbėjo J. Jankevičius.


„Jūs esate ne tai, kad talentinga – jūs esate vienetinė. Noriu jus pamatyti dar, dar ir dar kartą“, – komplimentų negailėjo I. Jankauskaitė.


„Lietuvos talentai“ – sekmadieniais, 19.30 val. per TV3!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis